Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sheila

+3
Alexander Matthew Morgan
Kesha Lune Euryale
Sheila Tolls
7 posters
YazarMesaj
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls

Gerçek İsim : Yine Yağmur
Sihirsel Soy : Pureblood
En Belirgin Özellik : Ukala.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:36 pm

Sheila'yı tanımlayacak üç kelime; Zeki, hırslı, ukala. Sorunlar karşısında zekasını kullanmaktan çekinmeyen birisi olmasında rağmen hırsı her şeyden ağır basıyor. Her zaman 'en' iyi olma isteği yüzünden ara sıra yadırganmasına rağmen umursamıyor. Zaten sadece yakın olduğu, değer verdiği kişilerin görüşlerine önem verir. Ki bu kişiler oldukça azdır. Güvenini kazanmak oldukça zordur, ama güvendiği kişileri bir daha bırakmaz. Tabii ona ihanet etmedikleri sürece. Ön yargıları oldukça fazladır, Gryffindor'lulardan hoşlanmaz, onları olabildiğince aşağılamaya çalışır. Tek bir istisna hariç, Clarisa Chambers. Aileleri aracılığıyla tanıştılar. Onunla yaklaşık dört yaşından beri oldukça yakın, bu yüzden onun binasını filan umursamıyor. İnsanların görüşlerini de.

Normalde bir ablaya sahipti, Virginia. onunla her şeyini paylaşıyordu. Ama ablası seherbazlar tarafından öldürülünce hayatında bir dönüm noktası gerçekleşti. İçinde olan sevginin çoğu yok oldu, daha acımasız birisi oldu. Küçük yaşta hayatın gerçek yüzüyle karşılaştığı için oldukça olgun olabiliyor istediğinde. Derslerine oldukça önem veren birisidir, özellikle şu an SBD sınavlarına deli gibi çalışıyor. Başını kitaptan ayırdığı zamanlar çok az. Tek hedefiyse bakanlıkta yüksek mevkide bir işe sahip olup sihir dünyasını düzene sokmak.

-Yakın arkadaş filan olmaz, sadece iki tane yakın arkadaşı var onlarda belli. Sadece ihtiyaç duyduğunda konuştuğu birkaç kişi olabilir.
    -Sevgili filan istemez zaten, o sadece dersleriyle ilgilenir. Belki sonra.

İşte bunun haricindekiler olur.

*Alexander Matthew Morgan: Aynı binada okuduğumuz düşünülünce arkadaş olmamamız beklenemezdi zaten, ama sen benim için arkadaş kavramından oldukça uzaksın. Bir kardeş olabilir belki, ve en yakın arkadaşımsın. Eğer Brayden ve sen olmasaydın Hogwarts daha bi' anlamsız olurdu benim için. Her şeyine burnumu sokmayı seviyorum, kız arkadaşlarına, arkadaşlık ilişkilerine ve derslerine tabii ki. Üzgünüm, ama iyiliğini istediğimden bana katlanmak zorundasın Alex. Genelde farklı özellikler sergilesek de bu olumsuz değil de olumlu etkiliyor arkadaşlığımızı. Birbirimizin açıklarını örtüyoruz, mezun olsam da Brayden ve seninle görüşmeyi asla kesmem. Benden kurtulamazsın Morgan. Golden Trio.

*Brayden Chester: İşte diğer en yakın arkadaşım, kimi zaman abim, kimi zamansa sırdaşım olan iki kişiden biri. Her daim yanımda olduğunu bilmek beni çok rahatlatıyor, aynı şekilde bende hep yanındayım. Sizinle kurduğumuz tuzaklar, başımıza aldığımız belalar benim için asla unutulmaz anlar. Tek hoşlanmadığım özelliğini de belirtip duruyorum zaten, Clarisa'ya olan davranışların. Alex ile onu sıkıştırmanızdan hoşlanmıyorum ve bunu engellemek için elimden geleni yapacağım. Umarım bir gün onu gerçekten tanımayı becerirsin Brayden. Birinci sınıftan beri hep beraberdik, mezun olsak da hep öyle olacağımıza eminim. En yakın arkadaşlar bunun için vardır. Golden Trio.

Veronica K. Folchart: Senin nasıl olur da Slytherin'e seçilmediğini hala çözemiyorum. Hırsın, liderlik duygun... Bunların hepsi Slytherin'liler de olan özellikler, ama aynı şekilde bu özellikler sende de barınıyor. Diğerlerine kıyasla seni kendime yakın hissetmemin sebebi de bu zaten, eğlenceli bir yapıya sahipsin. Diğerlerinden uzaklaşmak istediğimde başvuracağım kısıtlı kişilerdensin. Keşke Slytherin'de olsaydın da daha yakın olabilseydik Veronica... Arkadaşım.

Euterpe Châtillon:Aynı ortamlarda takılmamız sayesinde tanıştık seninle, iyi ki tanışmışız. Tipik bir Slytherin'li özelliklerinin dışında, sende keşfedilmeyi bekleyen çok daha farklı özelliklerde var. Bunları keşfetmek için epey uğraşıyorum aslında, ki ben insanları tanımak için uğraşmam normalde. Onların beni tanımasını beklerim, ama sende tam tersi oldu sanırım. Seninle yaptığımız yatakhane sohbetleri, sevmediğimiz kişileri çekiştirmemiz oldukça eğlenceli.Arkadaşım.

Clarisa Chambers:Sanırım tek değer verdiğim Gryffindor'lu sensin. Hatta sanırım değil, kesinlikle. Yaklaşık dört yaşından beri tanışıyoruz, ailelerimiz aracılığıyla tanıştık. İlk başlarda epey tartıştık çünkü ikimizde zekamızla anılmayı seven tiplerdik. Ama sonradan zekalarımı birleştirince çok daha iyi işler çıkardığımızı fark ettik. Açıkçası, Hogwarts'a gelirken, kompartımanda karşında otururken Slytherin'de olacağına emindim. En azından kendimi böyle kandırıyordum, en kötü ihtimal ikimiz de Ravenclaw'da oluruz diye düşünmüştüm. Ama olmadı işte, en zıt iki binaya düştük. Bu bir ara soğumamıza neden olsa da geçti sonra. Brayden ve Alex'in seni küçümseyen tavırlarını engellemeye çalışıyorum sürekli, en azından bunları bir nebze de olsa azaltmayı başarabildim. Bir gün, onları gerçekten tanıyacağını umuyorum, tıpkı beni tam anlamıyla tanıdığın gibi. Çocukluk Arkadaşım.

Galea P. Disciple: Sende ki bu zeka ve hırs sürdükçe epey iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bir şekilde benziyoruz, Hogwarts'ta en azından ders bakımından bana benzeyen birini bulmam hoş. Genelde kütüphanede çalıştığımda yanına geliyorum, arada takıldığımız yerlerde birbirimize danışıyoruz. Özellikle SBD yılında olduğumuzdan daha da sık görüşürüz olduk. Kütüphane haricinde birkaç kere konuştuk seninle, yine de iyi biri olduğunu düşünüyorum. İyi Anlaştıklarımdan.

Aphrodite Monteque: İkimizinde değişken yapısı aslında bizi uzaklaştıran, bir de benim ukala tavırlarımdan hoşlanmıyorsun anladığım kadarıyla. Ama seninde hoş olmayan davranışlarının olduğu bir gerçek. Yine de arada sırada iyi bir arkadaş oluyorsun, seninle konuşmak eğlenceli bile oluyor. Bir de ikimizinde kendi arkadaş grubumuz olduğundan pek görüşmeye imkanımız olmuyor. Daha arkadaş mıyız değil miyiz bunu çözemedim, ama sonuç olarak ikimizde aynı binada okuyoruz. Değişken Bir İlişki.

En son Sheila Tolls tarafından Perş. Ağus. 04, 2011 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:44 pm

Kesha için aklıma bir kurgu gelmiyor ne yazık ki. Ama hayaletle bir öğrenci arasında düşünülünce harika şeyler çıkabilir. Ama şu an için beyin durdu.

Bir de başka bir karakter var; Galea P. Disciple. Onunla beraber ders çalışabilirsiniz. O bir Rav çünkü. O da çok sıkı ders çalışır haliyle. O da hırslıdır biraz da ukala olduğu söylenebilir. Bence iyi anlaşabilirsiniz. Yani ders ortağı gibi bir şey. ne dersin? (:
Alexander Matthew Morgan
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

Gerçek İsim : İlk.
Patronus : Hidra. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Umursamaz.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:51 pm

Belirtmek istedim o yakın arkadaşlardan biri benim, hıhı.
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:59 pm

Eklediiiim, olmayan bir yer varsa düzeltirim canım. Kesha ile olanı da özelden konuşalım hıhım.

-

Heralde yani.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:03 pm

Gayet güzel olmuuş. *-*
Tamamdır tatlıms. Ama şöyle bir sorun var ben proxy'den girdiğim için öm atamıyorum. Sen face kullanıyorsan Kesha Lune Euryale diye bir hesabım var ekle beni, ordan konuşalım (;
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:06 pm

Tamam ehe.
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:31 pm

Konuştuk beybi.
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 4:37 pm

Tamam canıım.
Matthew L. Kingston
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Matthew L. Kingston

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Baykuş Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gitarist.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:41 pm

Bendebiryeristiyoruum.

*Veronica'da değilim galiba ben, öhöm neyse.
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Gerçek İsim : H&D.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinsi, şimarık, haylaz.
Rpg Puanı :
Sheila Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Sheila Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Sheila Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Sheila Right_bar_bleue

Sheila Empty
MesajKonu: Geri: Sheila   Sheila Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:44 pm

Beni de ekle. ^^
Sheila Tolls
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Sheila Tolls