Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

alek için.

+6
Brayden Chester
Alexander Matthew Morgan
Alexandra Rhea Galibina
Anežka Bogačiovas
Euterpe Châtillon
Alek Archambeault
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Gerçek İsim : Serena.
Patronus : .Su Samuru. Sihirsel Soy : Safkan olarak biliyor ama Muggle Doğumlu.
En Belirgin Özellik : Cesur, mantıklı ve inatçı.
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

alek için. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 12:01 pm

Eğer Brayden'e uyarsa aramıza falan girebilirsin. Öyle demek istedin galiba... Çok hoş olur yani ihihih.
Këndra Schwarzer
Bakanlık Çalışanı
Bakanlık Çalışanı
Këndra Schwarzer

Gerçek İsim : Su. '4
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : böyle tatlıyız falan, şekil kadınız.
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 10095 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue48 / 10048 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 2:57 pm

Anlatmak istediğimin, söylediğin ile hiçbir ilişkisi yok. Demek istediğim ailesel problemleriyle cebelleşen Clarisa'ya yakın hissettiğini farkettiği an Alek ondan uzaklaşır ve içindeki kötüye uyar. Brayden'ı da Clarisa'ya bakarken yakalayınca teşvik eder onu oynamaya vesaire.
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:02 pm

Hııı pardooon. Anlamadım da baştan sonra öyle dediğini sandım. Kusura bakma canım. ^^ Tamamdır olabilir.
Ivanka Velimir
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Biçim Değiştirme Profesörü Asistanı
Ivanka Velimir

Gerçek İsim : Gamze#2
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Yaptığı bir şeyden pişman olmaya başladığında kafasına vurması, utandığında ise burnuna tek işaret parmağı ile bastırması.
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue97 / 10097 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue49 / 10049 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 12:27 am

Ben geldim ben geldim ben geldim. Tamam sakinim. Neyse ben aslında dost olmalarını isteyecektim kiiii Ivanka ile sen içindeki kötüyü çoktan keşfetmişsin. Bu yüzden Aleksa Stanlavis ile dost olsan bunla da yüz aşinalığına talibiz işte naparsın.
Alek Archambeault
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Sihirsel Soy : ...
En Belirgin Özellik : ....
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 10095 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 3:10 pm

ekledim..
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Gerçek İsim : H&D.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinsi, şimarık, haylaz.
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue91 / 10091 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 7:14 pm

Ya bu Alek'le Clar'ın arasındaki tam kurgu nedir ? Ben şimdi öğreneyim de aklıma bir kurgu geldi çünkü.
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue40 / 10040 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 7:23 pm

Kötü çocuk, sevdiim.
Kesha için bir kurgu bulamıyorum, ya hayalet olmak ne zor işmiş. Böööö.
Neyse, Glaea P. Disciple var, bir Ravenclaw o.
Onun için ne diyebilirim...
Çocukluk arkadaşı olabilir belki? Muggle dünyasında tanışmışlardır, Hogwarts'da karşılaşınca sevinmişlerdir falan. Öyle yani.
Alek Archambeault

Rpg Puanı :
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 7:39 pm

Clarisa ve Alek arasındaki kurgu şöyle ki; Alek henüz iyilik tomurcuklarını içerisinde barındırırken Clarisa'nın ailesel problemleri ile ilgilenirken Clarisa'ya yaklaştığını hisseder. Ama sevgi ya da hoşlanma olmayacak. İşte bunun sonucunda, Alek Clarisa'dan uzaklaşıyor. Brayden'ın ufak tefek bakışlarını da görünce onu dürtüklüyor işte. Yani Brayden ile Alek'in kurgusuna destek bir kurgu. ^^

~

Kesha Lune Euryale için ise diyorum ki, eğer uygunsa Kesha, Alek'in ölen sevgilisi olabilir. Aralarında fizikselliğin ötesinde duygusallığın mükemmel bir yansıması olabilir. Kesha ölünce de Alek tam bir kötüye dönebilir ya da yakın arkadaş olabilirler. Karar sana kalmış. =D

Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue91 / 10091 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:08 pm

Ya ben şey düşündüm bir de buna ilaveten biz hani iddia rpsi yapıcaktık ya. Bu hem iddia hem de aşk iksiri rpsi olsun bir taşla iki kuş olur böylece. Daha kimseden onay almış değilim, ama kafamda kişilerin listesini de oluşturdum, yani kurguda bulunacak olanların. Buna göre Clarisa'nın çocukluk arkadaşı Sheila da kurgu da bulunsun sen ve ben ve bir de kaçınılmaz olan ve rpyi sonlandıracak olan son kurgu kısmı Percival Chester'ın olacak. Direk konuya giriyorum.

Clarisa {onun için düşündüm ama fikir ve onay onun tabiki} senden hoşlanıyor ama çekiniyor olabilir ve sana çaktırmaz. Sen de ona dediğin gibi başka biraz yakın olabilirsin, ama iddia konusu devreye girer. Neyse; bunlar bigün bir koridorda yürürken rastlaşsınlar Bray'le. Alek onun üzerine gidebilir biraz. Geçen günlerde onu Clarisa ile gördüğünü ama kızın kendisine yüz vermediğini söyleyip dalga geçer falan. Maksat iddiaya zemin hazırlamak. Neyse Bray coşar var mısın iddiaya der. İddianın konusunu düşünüp buldum bu arada.

Bray'in Percival'ın ofisinden 2. sınıfında araklarıdı tılsımlı bir yüzüğü var, ona şans getiriyor. İddiayı kazanırsan onu sana verecek. Bu arada yüzüğün hikayesinden de sana bahseder. Alek de şüphelenir biraz ona sorar, Profesör anlamaz mı felan diye. Bizimki hemen cevabı yapıştırır tabi. "Ben onun olmadığı yerlerde takıyorum, ama senin için sorun olmaz. Çünkü senin o ofise girebileceğini dahi düşünmez." Falan diye bir şeyler söyler.

Neyse bir kurgumuza dönecek olursak. Tam o sırada da Sheila ve Clarisa boş dersliklerden birinde olacak olsun. Clarisa senin için bir aşk büyüsü hazırlamış olsun ve sen de normalde belirli saatlerde o boş dersliğe gireceğini bildiği için Sheila ile gidip senin görebileceğin bir sıra üzerinebir paket çikolata türünden bişi bıraksın, iksirli tabi. Fakat sen tam da o gün oraya değil de başka bir yere varma kararı almışsın beyninde. Ya da oraya gitmeden önce küçük bir işini halletmek üzere uzaklaşır. Tesadüfen oraya Chester uğrar ve paketin sana geldiğini anlar. Tabi Clarisa dan geldiğini de. İnadına paketin sana ulaşmaması için homili gırtlak çikolatalara saldırır. Gizli bir yerde Alek'in geldiğini sanıp bekleyen bu iki kız da ona sürpriz yapmak umuduyla ce e yaparlar ama karşılarında Brayden'ı görünce şaşırrılar. Brayden da aşk iksirinin etkisiyle neye uğradığını şaşırır. Yapacağını yapar.

Sen o sırada işini halledersin, boş dersliğine girersin. Manzarayı görürsün iyice alay konusu yaparsın bunu. Ama daha iddianın ilk günü olacağı için bu sayılmaz. Bray senden belli bi süre isticek çünkü. Sen bir yandan gülerek hemen Prof Chester'a haber verirsin. O da duruma el koyar ve onun üzerinden iksirin etkisini geçirmek adına onu ofisine sürükler. Bir yandan da planını tersine çevirdiği için onu kalaylar.

Ehm.. Düşüncelerin nelerdir ? Yürürlüğe sokalım mı?
Alek Archambeault

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:23 pm

Kurgu çok iyi fakat onaylanırsa daha iyi olacak. =D Anlamadığım bir şey var, o yüzük olayı ve aynı zamanda iddia olayı. Biraz karışık geldi fakat iyi bir kurgu.
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:35 pm

Kurgu içinde kurgu işte. Alında normalde iddia rpsi ayrı olacaktı. Ancak böyle daha heyecanlı olur diye düşündüm. Senin de ona verecek bir şeyin olmalı. İddia bu verilmesi gereken şeyler olmalı değil mi.. Msneni versen aslında toplu konuşma yaparız dicem. ^^ Yüzük olayını anlamayacak bişi yok aslında.^^
Clarisa Chambers
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Clarisa Chambers

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:38 pm

Bana uyabilir. Hoşuma gitti olayların gelişimi...
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
alek için. - Sayfa 2 Left_bar_bleue40 / 10040 / 100alek için. - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:42 pm

Yeha, kurgu diye buna derim ben.
Süper ötesi bir şey olur hatta. Bence en yakın zamanda bir rp çakmalıyız?
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:45 pm

Çakalım ama ilk yazacak olan sheila ya da clarisa olmalı boş dersliğe girip paketi bırakacaklar.. ^^
Alek Archambeault

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:46 pm

Mevzu şu ki; Alek ne verebilir iddia için? Kurguda Alek biraz pasif kaldı aslında, verecek değerli bir şeyleri olmalı.
Brayden Chester
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Brayden Chester

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:51 pm

Ailesi ile ilgili bişi olabilir, o da tılsımlı bişi almış olabilir mesela.. hem zaten kazanma şansı yarı yarıya.. ikisinden biri olacak zaten.. ama bu şans getirme şeysi benim fikrim sen deki de farklı bi fikir olsun.. mesela tuzak kurmasına yardımcı sihirli bir eşya olabilir.. karanlık tozu dicem ama basit kaçar şindi .p
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:55 pm

Ha pardon siz başka kurgudan bahsediyorsunuz. Çok mal hissettim kendimi, pat diye yazılır mı? Yazmışım işte, neyse.

Alek Says:
Kesha Lune Euryale için ise diyorum ki, eğer uygunsa Kesha, Alek'in ölen sevgilisi olabilir. Aralarında fizikselliğin ötesinde duygusallığın mükemmel bir yansıması olabilir. Kesha ölünce de Alek tam bir kötüye dönebilir ya da yakın arkadaş olabilirler. Karar sana kalmış. =D

Bu yani. Buna da çakacağız bir rp. Öyle işte. =D
Alek Archambeault

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: alek için.   alek için. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:59 pm

Ona yapalım tabi, kurguyu ekledim zaten bir sorun yok. =D

alek için.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kavalyeee(25 nisanki balo için)
» Alek Archambeault
» Pat için;
» Hogsmeade Gezisi İçin.
» Ünlü Seçimi İçin Öneriler