Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jill Violet Temple

2 posters
YazarMesaj
Jill Violet Temple
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Jill Violet Temple

Gerçek İsim : Zeynep
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Özgürlüğüme düşkün olmam.
Rpg Puanı :
Jill Violet Temple Left_bar_bleue83 / 10083 / 100Jill Violet Temple Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Jill Violet Temple Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Jill Violet Temple Right_bar_bleue

Jill Violet Temple Empty
MesajKonu: Jill Violet Temple   Jill Violet Temple Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 11:19 am

Ad: Jill Violet
Soyad: Temple
Kişilik Özellikleri: Özgürlüğüm benim için her şeyden önce gelir. Kurallara uymam. Bir yere, birine, bir şeye bağlı kalmaktan nefret ederim. Aklıma eseni yaparım, planlı değilim. Ailem dışında kimseye bağlanmam, hatır-gönül dinlemem, hesap vermem, söz vermem. Psikopatım, deliyim, çok kılım. Kapris yapmam, yapacak kadar değerli olanlar dışında. Aşırı derecede kıskancım, tüm sevdiklerimi kıskanırım. Nadiren söz veririm, verirsem sonunda ölüm olsa da tutarım. Gururluyum, kendime de, sevdiklerime de laf ettirmem. Sevmem zordur ve görülmemiştir. Seversem ne yaparım bilmiyorum. Ailem ve dostlarım dışında umursamazım, kibar değilim ve kırıcı olabilirim. Benim pisliklerimi ve şakalarımı çekebilen kişilerdir dostlarım, herkesin harcı değil yani. Bugün varım, yarın yokum. Bana güven olmaz. Sorumsuz ve beceriksizim. Sadece kendime sadığım. (“Dikkat et, sadığımdır sadece kendime” Teoman’a saygılar o zaman buradan) Gerilim kitapları severim, gerilmeyi severim. Sabır mı? A little bit kadar yok. Bencilim de. Kimseyi düşünmem. Kafama koyduğumu yaparım, kimse durduramaz. Çok hırslıyım. İkiyüzlüyüm, arkadaş ve dost gibi davranıp değer vermem.
Aile Geçmişi: Gabryella ve Pedro Temple, Hogwarts’ta tanışmıştır. İkisi de safkandır, babam Ravenclaw, annemse Slytherin mezunudur. Mezun olduktan sonra babam Muggle dünyasında doktor, annem de manken olarak yaşamaya başlamıştır. Voldemort’un geri dönmesiyle aralarında şiddetli anlaşmazlıklar çıkmış, sürekli kavga etmişlerdir. Annemin karanlığı, babamın da aydınlığı seçmesiyle ayrılmaya karar vermişler. Annem bu sırada hamile olduğunu öğrenmiş fakat babama söylememiştir. Voldemort’un katliamı sürerken babamı da öldürmüştür. Annem ise onu durdurmak için ya da korumak için hiçbir şey yapmamıştır. Ben ve ikizim doğunca da bizi tek dostuna, Venedik’teki yetimhane müdiresi olan Ms. Rosa’a bırakmıştır. Bizden kimseye bahsetmemiş, Voldemort’a bağlı kalmaya devam etmiştir.
Burç: Aslan
Sevdiği Renkler: Beyaz, tüm açık renkler.
Sevdiği Hayvanlar: Tarantula ve Yılan
Rpg Puanı: 83
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Jill Violet Temple Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jill Violet Temple Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Jill Violet Temple Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jill Violet Temple Right_bar_bleue

Jill Violet Temple Empty
MesajKonu: Geri: Jill Violet Temple   Jill Violet Temple Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 11:28 am

Slytherin.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz

Jill Violet Temple
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jill Violet Temple RP