Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mad.

+2
Anežka Bogačiovas
Madolen D. Orlêans
6 posters
YazarMesaj
Madolen D. Orlêans
Büyücü
Büyücü
Madolen D. Orlêans

Gerçek İsim : precioslove,devi.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çok güzel asdfghj.
Hım, çok sinsi görmediniz bu kadar sinsisini.
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue98 / 10098 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
mad. Left_bar_bleue49 / 10049 / 100mad. Right_bar_bleue

mad. Empty
MesajKonu: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 7:05 am

Hogwarts yıllarında zeki bir Slytherin öğrencisiydi, karanlık tarafa mensup olmasına karşın içinde küçükte olsa adalet duygusu vardı. Üçüncü senesinde "adalet" başlığı altında anne ve babası dışında Ôrleans ailesi -kuzenler vs- idam edilmesiyle beraber tamamen karanlık tarafa geçti ve aydınlık tarafta adaletin değil haksızlığın bulunduğunu anlatmaya girişti. Hogwarts için isyanlardan ve kurduğu karanlık örgütler dolayısıyla yedinci yılını tamamlamasına iki ay kala ceza aldı ve onu ispiyonlayan kişiye lanet uyguladığı için okuldan atıldı. On yedi yaşında annesi ve babası kaçak olan bir genç kız sokaklarda ne yaparsa onu yaptı. İlk ayında geleceğinin planlarını çizdi, ölüm yiyen olmak istiyordu fakat bir yandan da bir şeye bağlanmaktan son derece korkuyordu. Ahlak düşkünü biri değildi fakat bedenini para karşılığında kullandırtmaya karşıydı. O sırada aç, evsiz ve işsiz kaldığında önce yemek için bir dükkan sahibini dolandırdı. Daha sonra gene dolandırıcılıkla yaşlı bir kadının üç katlı lüks evini elinden aldı ve daha yeni başlamasına rağmen neler yapabildiğini görünce dolandırıcı olmakta karar kıldı.Anne ve babasını on dokuz yaşındayken geçirdiği tatilde, New York'ta gördü. Onlara hiç bir sorun olmadığını, başarıyla mezun olduğunu ve şu anda harika bir ölüm yiyen olduğunu söyledi ve bir daha karşılaşmadılar. Bir ablası olduğu biliniyor, aralarında çok sıkı fıkı bir bağ yok. İlişkileri çoğunlukla çıkar üzerine kurulu olsada genede zor zamanlarında birbirlerine destek olabiliyorlar. Fiziksel olarak saçları koyu sarı, boyattığını düşünenler var ama kendi saçları. 177 cm civarlarında boyu ve ince bacakları var. Mavi gözleri her ne kadar kulağa güzel gelse de gözlerinin içindeki nefret çoğu kişiyi uzaklaştırıyor. Ayakları normal ölçüde, otuz sekiz numara ayakkabı giyiyor ve ona hediye alacaksanız en iyi hediye koyu tonlarda yüksek topuklular. Her ne kadar doksan atmış doksan tarzı bir vücut ölçüsü olmasa da genede güzel bir bedene sahip. İtalyan kökenli fakat annesinin babası uzun yıllar Kanada'da yaşamış. Ara sıra sadece eğlence olsun diye modellik yapıyor.

Birde kişisel özellikleri var tabi. Dört yıllık dolandırıcılık hayatında bir kez bile biriyle iş birliği yapmadı çünkü kazandığı şeyi bölüşmek istemeyen birisi. Bencil bir anlayışa sahip fakat kibirli değil. O kadar bencil ki o öleceğine dünyadaki herkes annesi, ablası ölsün. Şımarık değil çünkü kasvetli bir yaşam sürmüş, ve şımartılmamış. Her ne kadar üçüncü sınıfa kadar ilgi görse de sonradan yalnız yaşamış ve ablası yanında olmamış. Yaz tatillerini o yılki sevgililerinin yada arkadaşlarının evinde kalarak atlatmış biri, yani kimseye güvenmiyor çünkü hayatı boyunca yüzüstü bırakılmış. Ona güvenen kişilere de inanmıyor çünkü güvenen inanmıyor, güvene inanmadığı için ona güvenenleri kolayca yüzüstü bırakıyor. Çeşitli konularda üstün ama çeşitli konularda da yetersiz olduğunu kabul ediyor. Zeki biriydi, o kadar ki uygun olan dersi olmamıştı fakat Hogwarts'tan atılmasından beri zekasını sadece dolandırıcılıkta kullanıyor.

*Kurgu için genel olarak ikinci paragrafı okusanız yeter ama ilk paragrafı da okusanız süper olur hani ilk paragraftan iyi özel kurgu çıkar diye umuyorum. Bir de Yağmur benim aile kurgusu buydu sana uymazsa düzenleyelim.

:: Bir arkadaş istiyorum, o kadar ki Hogwarts yıllarından birbirlerini tanıyorlar. Kurduğu örgütlerde ve çıkardığı isyanlarda daima yanında olan sadık bir dost. Şu anda da ona dolandırılıcak iyi bir yem görünce haber veriyor.
    Yağmur kaptı bu köşeyi, başka kurgu bulalım.

:: Dolandırdığı, onun peşinde olan kişiler. Bazıları onu bulmuş bile olabilir. Bu kişiler öğrenci olmasın lütfen, bir öğrencinin yetişkin bir dolandırıcıyı bulması saçma geliyor bana.

:: Kaçak olan anne babasını tanıyan ve onlardan intikam almak için Mad'a zarar vermek isteyen birkaç kişi. Sayıları ikiyi yada üçü geçmemeli.

:: Elbette bolca küçük çaplı düşman, Hogwarts yılları arasında çıkardığı isyanlarda zarar gömüş olabilirler, dolandırıcılık yaparken zarar vermiş olabilir.

:: Nötr kurgusu istemiyorum pek, geçmişlerinde bir şey olsun şimdi nötr olsunlar tarzı bir şey olur ama.

:: Geçmişte yaz tatillerinde evinde kaldığı kişiler, eski sevgili eski dost sonradan yeniden karşılaşırlar falan.

:: Birde başını belirlediğim sonu ne olacak bilmediğim bir kurgu var. Ben başını söyleyeyim siz sonunu getirin isterseniz, bu arada bu kurgu için bir dolandırıcı lazım.
    Mad birini dolandırırken diğeri gelip Mad'in dolandırdığı kişiyi dolandırır. Mad kızar onu bulur kavga ederler falan. Burada kesip düşman olabilirler yada devam ettiririz, bilmiyorum.

:: İlk defa beraber iş yapabileceği bir kişi. Bu insanla kesinlikle rp yapmak istiyorum.
    Şey fark ettim, Esin'le beraber yapıyorduk biz rp o yüzden burası dolu.

:: Hogwarts öğrencileriyle kurgular farklı olabilir. Geçmişte onun ne yaptığını bilip izinden gitmek isteyenler yada tekrar olmasını önlemek isteyenler falan. Saçma oldu boşverin.

:: Sevgili tarzı bir şey olabilir. Eski sevgili falan, yada birbirlerinden hoşlanmışlardır eskiden/şimdiden devamı gelmemiştir dost kalırlar. Candice güzel modeldir, platonik olabilir. Yada tamamen bir partner kurgusu falan olabilir.

:: Sonra işte kalan klasik kurgular var. Düşman,dost, dost gibi görünen, yüzüstü bırakılan vs.

:: Özel kurgular falan aklınıza gelirse buradayım hani. Çok iyi olur ek kurgu.

Delilah Demonceaux :: Delilah, Hogwarts yıllarında ne iyi anlaşırdık. Daima bana yardımcı ve sadık olmuştun ve bende sana bu şekilde davranıyorum. Şu anda da yardımların dokunmuyor değil. En son bulduğun kadından aldığım kolye ondan iki öncesinden aldığım küpelere çok uydu. Hep böyle olalım, sadık dostlar. Birbirine yardım eden tarzdan. Ama ikimizinde içinde gizli bir şeytan var, onlar ortaya çıkarsa birbirimizden uzak kalalım ki sorun çıkmasın.

Belissa Dorrell :: Belissa, sen ne garip bir kızsın. Kibrin ve bana rakip olacak güzelliğine rağmen çok iyi dost olduk. Hogwarts yıllarında arkamı kolladın, atıldığım çalışmada bu konuda başarılı değildin ama olsun. En azından önceki elli çalışmayı falan atlattık. Hala karanlık köşelerde çok sık rastlıyoruz. Bana bulduklarını dolandırmak güzel, pay istememem de. Eğer böyle devam ederse senden nefret etmem, severim. Ama eğer işime karışırsan herkes gibi olur. Değersiz, yani ikimizde yolumuza bakıp en iyi dostlar olalım. Sonsuza kadar.

En son Madolen D. Orlêans tarafından Paz Tem. 03, 2011 5:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '2
En Belirgin Özellik : Kibirli, soğuk, hesapçı.
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
mad. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100mad. Right_bar_bleue

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:35 am

Petruvaska Iva adlı karakterim için şöyle bir kurgu öne sürmek istiyorum.

Sana aşık olabilir Petr. Aykırı ve Ölüm Yiyen olmasına karşın duygusal bir adamdır. Romantiktir mesela. Aranızda kimi zaman etkileşimler, fiziksel gelişmeler olmakla birlikte ona güvenemeyebilirsin mesela. Ne bileyim; belki bir neticeye bağlanır belki de bağlanmaz.

Delilah Demonceaux karakterim ise oldukça güvenilir ve iyi görünümünün altında şeytan yatan gibi. Hogwarts yıllarından yakın arkadaşı olabilir ve sana dolandırmak konusunda yardım edebilir. :R
Madolen D. Orlêans
Büyücü
Büyücü
Madolen D. Orlêans

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:50 am

Deliah uygun, onu yazıyorum.
Petr için pme geliyorum, kurgu güzel başladı, sevdim. .d
Enrichetta Centoni
Luminight
Luminight
Enrichetta Centoni

Sihirsel Soy : Soysuz.
En Belirgin Özellik : Dengesiz.
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
mad. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100mad. Right_bar_bleue

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:33 pm

İlk maddeye eklenmek isterim. Uygunsaa ^^
Madolen D. Orlêans
Büyücü
Büyücü
Madolen D. Orlêans

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:49 pm

Lumunitght'ler Hogwarts'a gidiyor mu?
Onu tam olarak bilmiyorum gitmişse olur ilk madde.
Eğer olmazsa, ek kurgu arkadaş kurgusu yaparız. Sen ona ilginç gelirsin büyücü olmadığın halde büyü yapabilmen vs.
Enrichetta Centoni
Luminight
Luminight
Enrichetta Centoni

Sihirsel Soy : Soysuz.
En Belirgin Özellik : Dengesiz.
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
mad. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100mad. Right_bar_bleue

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:56 pm

O konu hakkında sitede hiçbir bilgi yok. Ama Luminight'lık kalıtsal değilse, Enrichetta Hogwartsta okudu. Kalıtsalsa okula alınmaz zaten. Onu öğrenip özele uçarım ben.
Madolen D. Orlêans
Büyücü
Büyücü
Madolen D. Orlêans

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 4:53 pm

Irk olduğu için pek sanmıyorum, tamam pmden devam edelim.
Belissa Dorrell
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Belissa Dorrell

Gerçek İsim : Yağmur
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Kibirli
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
mad. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100mad. Right_bar_bleue

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 4:38 pm

Kurgumuz belli, ehe.
Madolen D. Orlêans
Büyücü
Büyücü
Madolen D. Orlêans

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 4:56 pm

Ihm, evet.
Ekledim ki.
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 5:18 pm

Passion L. O'Sheila, konuştuk panpik.
Aljosa Bernard
Muska Profesörü
Muska Profesörü
Aljosa Bernard

Gerçek İsim : Gamze#3
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Zihinbendar.
En Belirgin Özellik : Fazla dişil görüntüsüne ters düşen kaba tavırları.
Rpg Puanı :
mad. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100mad. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

mad. Empty
MesajKonu: Geri: mad.   mad. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 5:42 pm

Geçmişte yaz tatillerinde evinde kaldığı kişiler, eski sevgili eski dost sonradan yeniden karşılaşırlar falan.

Burası uygun. Nadia'nın şimdilerde bir genel evi var. Hayat kadını falan. Seninle ilk karşılaştığında onunla çalışmanı istemiş de olabilir hatta.

mad.
1 sayfadaki 1 sayfası