Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Köstebek aranıyoor.

YazarMesaj
Cynthie Blanche
The Magic Whispers Editörü
The Magic Whispers Editörü
Cynthie Blanche

Gerçek İsim : S.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Asi.
Rpg Puanı :
Köstebek aranıyoor. Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Köstebek aranıyoor. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Köstebek aranıyoor. Left_bar_bleue44 / 10044 / 100Köstebek aranıyoor. Right_bar_bleue

Köstebek aranıyoor. Empty
MesajKonu: Köstebek aranıyoor.   Köstebek aranıyoor. Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 10:20 am

Arkadaşlar, sizinde bildiğiniz üzre çok çok yeni bir kuruluş olan 'TMW (The Magic Whispers)''ın ilk sayısı çıkmış bulunmakta. Bende düşündüm ki; 1-2 tane Hogwarts'tan kız-erkek öğrenci arıyorum. Bunlar, bana-dergi-gazetemize- okuldan haberler aktaracaklar. Ama bunların kim olduğunu onlardan ve benden başkası bilmeyecek. Eğer isterseniz; bana PM. yolu ile şu formu doldurup ulaşabilirsiniz;

Ad-Soyad:
Bina-Sınıf:
Neden köstebek olmak istiyorsunuz?:

Bunları doldurup bana PM. atarsanız çok memnun olurum. Kız-erkek, bina vs. fark etmez. Seçildiğiniz taktirde ben size PM. yolu ile geri ulaşacağım. Sorularınız var ise, her türlü sorunuzu buraya sorabilirsiniz. Bense cevaplarım. Şimdiden teşekkür ederim (:

Köstebek aranıyoor.
1 sayfadaki 1 sayfası