Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı İlk Sayı Yorumları

3 posters
YazarMesaj
Vienetta Pershie
Dırdırcı Editörü
Dırdırcı Editörü
Vienetta Pershie

Gerçek İsim : Ely.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çılgınlığı sanırım, sürtüğün teki işte.
Rpg Puanı :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue

Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Empty
MesajKonu: Dırdırcı İlk Sayı Yorumları   Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 5:11 pm

Evvet, ilk sayıyı çıkardım. Yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca bana yardım eden yani ilk sayıda emeği geçen Esin'e buradan koca koca teşekkürlerimi gönderiyorum.
Maggie Sydnee
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Maggie Sydnee

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Araştırmacı kişiliği.
Rpg Puanı :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Dırdırcı İlk Sayı Yorumları   Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 6:53 pm

Bebeğim her şey mükemmel olmuuuuuş. Fakat Jackson ve Penelope'nin düğünü eyfelde değil barcelona da oldu. :D Sonradan değiştirilmişti de.
Vienetta Pershie
Dırdırcı Editörü
Dırdırcı Editörü
Vienetta Pershie

Gerçek İsim : Ely.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çılgınlığı sanırım, sürtüğün teki işte.
Rpg Puanı :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Dırdırcı İlk Sayı Yorumları   Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 10:34 am

Ahaha, diğer sayıda eklerim. =D Beğenmene sevindim.
Maggie Sydnee
Maggie Sydnee

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Araştırmacı kişiliği.
Rpg Puanı :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Dırdırcı İlk Sayı Yorumları   Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 10:39 am

Tabii ki beğencem Balııııım. :F
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Dırdırcı İlk Sayı Yorumları   Dırdırcı İlk Sayı Yorumları Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 7:51 am

Ben çok sevdim, magazin dergisi okuyormuş gibi hissettim yani ^^

Dırdırcı İlk Sayı Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dırdırcı İlk Sayı
» Kurgu Yorumları: Yalnız Taş, Bölüm I.
» Sayı:1 |Hogwarts Gazetesi