Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3

4 posters
YazarMesaj
Mati Syra Zemlja
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Mati Syra Zemlja

Gerçek İsim : Sanki bilmiyorsun.
Sihirsel Soy : Merlin'in sakalı.
En Belirgin Özellik : Aşırı konuşması.
Rpg Puanı :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue

Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Empty
MesajKonu: Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3   Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:46 am

x Mati Slav kökenli bir cadıdır. Anne ve babasını hiç tanımaz, o küçük yaştayken ortadan kaybolmuşlardır. Teyzesinde geçici olarak kalmıştır, bir süre de büyücü yetimhanesinde. Orada yaşadığı yalnızlık anlarında kendisini kitaplara adamıştır. Ve bu alışkanlık şimdilerde en çok yaptığı şeydir. Öğrenmekten çok hoşlanır. İlginç bilgiler hoşuna gider. Özellikle mitolojik olaylara meraklıdır. Efsaneleri çok sever. Oldukça konuşkan olsa da konuşmasına laik olduğunu düşünmediği insanların yanında ölüm sükunetine bürünür. Düşünerek her şeyin üstesinden gelinebileceğine inanır. Her hangi bir aile kavramı olmadığından aile sıcaklığını da yaşamamıştır. Duygularını içinde yaşamayı sever. Zaten bunları belirgin halde yaşayanları aciz olarak tanımlar. Kendi kendisine yarattığı dünyasında tek başrolü kendisi ve kuzeni paylaşır. Kuzenini aile kelimesinin karşılığı olarak görür. İnsanlara nazik olsa da o kadar sıcak kanlı değildir. Ama tanıdığı ve benimsediği insanların yanında aşırı eğlenceli olabilmektedir. Yaşadığı ruh hali gel-gitleri yüzünden hayatını bir asosyal bir sosyal geçirir. Kişilik çatışması vardır. Bir kaç kişiliği bir bedende barındırmaktadır. Dönem dönem baskın olan ortaya çıkar.

x Öyle böyle işte. Bu küçük cadıya bir çevre yapmak lazım. Kişiliğinize dair bir şeyler yazarsanız sanırım ben kurgu karalayabilirim. Eh ama nasıl bir ilişki türü istediğinizi de söylemenizi talep etmekteyim ^^ Şimdiden teşekkürler, saygılar.

Joella Mathieu:

En son Mati Syra Zemlja tarafından Salı Haz. 21, 2011 11:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
Beatricia Gallagher

Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3   Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 11:49 am

İlk ben, Joella daha doğrusu. Ehe, evet belli kurgu.
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz
Mati Syra Zemlja
Mati Syra Zemlja

Gerçek İsim : Sanki bilmiyorsun.
Sihirsel Soy : Merlin'in sakalı.
En Belirgin Özellik : Aşırı konuşması.
Rpg Puanı :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3   Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 12:06 pm

Ekledim ki *-*
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3   Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 8:15 pm

Hm bakalım bence biz beraber bir kurgu yapmalıyız. Penelope çok duyarlı ve duygusal bir kız aydınlık tarafta fakat bir çatalağız ve biraz dengesiz. Geliş gidişleri çok oluyor. Annesiyle babasının ölümleri onu bu hale getirmiş. Savaşa çok içten bağlı ve her şeyi yapmaya hazır ailesi bu yüzden öldü çünkü. Ayrıca belli etmese de karakter olarak çok güçlü sevdiklerini korumaya kendini adamış durumda. Yalnız ama bunu kendi seçmiş. Arkadaşı çok dostu yok falan filan. Birde çatlak kendileri aniden parlar bazen değişik şekillerde. Beni bir yerlere atıver ama bence yakın olsunlar. Bir kaç kurgu yapalım. ^^
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3   Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3 Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 8:30 pm

Ben bastım, ehe. Veronica'da Adrian'da kankaydı galiba, Adrian'ı hatırlamıyorum gerçi ama oyundan sonra iyi anlaşmaya başladık falan diyebilirsin bence asdfj.

Ararım, sorarım, ararım seni her yerdee :3
1 sayfadaki 1 sayfası