Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Loth

+2
Melynda Precious
Robert A. Tallbot
6 posters
YazarMesaj
Robert A. Tallbot
Seherbaz
Seherbaz
Robert A. Tallbot

Gerçek İsim : Oğuz
Patronus : Acromantula Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : x.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Loth Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Loth Right_bar_bleue

Loth Empty
MesajKonu: Loth   Loth Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:33 pm

Öncelikle yeniyim o yüzden herşeyi arıyorum ve abartı değilse her kurguyada açığım.

Loth, az sayıda insana saygı duyar ve bu grubun dışında kalan kişilere karşı sürekli ukala tavırlar sergiler. Kendini beğenmiş biridir ve bir çok kişinin aksine dürüst bir şekilde bu özelliğini kabul eder. Donuk bakışlı ve korkutucu bir yapıya sahip olabilir kimi zaman eğlenceli biridir. Nasıl istiyorsa, içinden nasıl geçiyorsa o şekilde yaşıyordur hayatı. Öldürmekten fazlasıyla zevk alan ve piskopat bir insandır. Çabuk parlar ama çabuk sakinleşir. İntikamcıdır; aklına kazıdığı kişinin peşinden asla ayrılmaz.Yukardaki özelliklere bakılırsa fazlasıyla dengesiz bir insandır. Seri Katil ünvanını ve öldürme zevkini, ölümyiyenlerin yeni evlenmiş olduğu karısını vahşi bir şekilde öldürmesiyle kazanmıştır. Asasını sadece bir ölümyiyene veya pis işlere bulaşmış kişilere doğrultur. Tanımlayacak en güzel cümle: İllegal bir şekilde seherbazlık yapıyor anlaşılan.

Fabien Frednin

x. Ölümyiyenlerin çoğunu birer pislik olarak görsemde her ölümyiyen aynı değil işte. Tiksinmediğim hatta saygı duyduğum tek ölümyiyen diyebiliriz. Geçmişte sağlam temeller ile oturtulmuş bir arkadaşlığımız var. O bana elde etmek istediğim acı dolu karanlık iksirlerin yapımını öğretirken bende ona istedikçe kendi işlerinde yardımcı oluyorum. Her ne kadar çıkar ilişkisine dayanıyormuş gibi gözüksekde daha fazlası, savaş döneminde kararlarımı değiştirebilecek kadar fazlası

Melynda Precious

x. Kendi doğrularını belirlemiş biri daha. Melynda, yaşamış olduğu zor günlerde ve oynamakla yükümlü olduğu rolünde en çok yardımı dokunanlardan biridir. Gerçekleştirdiği deneylerin bir kısmından haberim olur ve işime yarayabileceğini düşündüğü iksirlerin formülünü paylaşır benimle. İşkencenin verdiği haz ile karşılaştıramıyorum öldürmenin verdiği hazı, yardımlarına müteşekkirim. Her zaman yakın olacağım iyi bir dost.

Daniella C. D'érope
x. - Çocukluk arkadaşımdır aslında kendisi ki şu taşınma olayı aramıza girene kadar oldukçada iyi arkadaştık. Uzun bir süreden sonra onu gördüğümde, her gece yaptığım gibi içiyordum. Birbirimizi tanımamız artık nasıl bir şanssa sevdim bu şansı. Aradan geçen onca seneden sonra çok değiştiğimin farkındayım fakat bu arkadaşlığımız için hiç sorun olmadı. Daniella, sohbetinden büyük zevk aldığım yakın arkadaşım, harika insan.

Vanya Yalenchka

x. - Ölen karım, Victoria dan sonra içimdeki boşluğu kapatmama en çok yardım eden kişilerden biriydi Vanya. Güzel bir ilişkimiz oldu fakat ne yazık ki beklenenden fazla sürmedi. İlişkimiz benim yaptıklarımı öğrenmesiyle son buldu halbuki nede güzel saklıyordum arkamda hiç bir iz bırakmakdan... Dürüst biriyimdir, onun için tam bir baş belasıydım kabul ediyorum. Bir süre beni kabul etmesini bekledim, bir süre yanına kimseyi yaklaştırmadım fakat nafile onun için çoktan bitmiştim. Bunu anlayabildiğimde kendimi yapmam gerekene adadım.

Calypso S. Sebastene

x. Kimi zaman kendimden bile kuşkulanırken bir başka katile nasıl olurda güvenebilirim ama olsun ben ön yargılı bir insan değilimdir(!) Mutlaka iki katilin arasında mesafe olmalı diye düşünüyorum fakat bazen herkes, asla yenilmeyeceğini düşünenler bile yardıma muhtaç kalır işte o zaman arkamı kollayacak birine ihtiyacım var. Her ne kadar güvenemesemde bu kızın bana yardım edebileceği inkar edilemez bir gerçek. Fazlasıyla kafamı karıştırıyor, bu yüzden şimdilik aramıza mesafe koyacağım.

Niobe Hera Linos
x. - Hogwarts mezuniyetimden bir kaç ay sonra tanıdım onu. Hiç yalan söylemiycem onu çok sevdim ve gayette güzel bir ilişkimiz vardı, bana vampir olduğunu söyleyene kadar. O zaman ki düşüncelerime, hayallerime çok farklı gelen bu şey beni ayrılmaya iteklemişti. Sonuç olarak ayrıldık lakin bu ona değer vermediğimi göstermes. İyi bir arkadaş.

En son Xealoth Stormrage tarafından Salı Haz. 21, 2011 4:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Melynda Precious
Yedek Profesör
Yedek Profesör
Melynda Precious

Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Hormonları.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Loth Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Loth Right_bar_bleue

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:56 pm

Hmm. Güzel bir karakter. Kurgu isterim.

~ω~ Melynda iyilik için kalbi atan bir kızdı. Ama elinden her şey alınınca sorgulamaya başladı hayatını. Bu boşluk anlarında bir kaç kötü eyleme katıldı. Ama desteklemediği bir olgu tarafından kullanılmak karakterine uymayan bir şeydi. Kendini tamamen soyutladı. Kendisi için belirledi kuralları. Ve kendisi için yaşadı. Şimdilerde Hogwarts da şifacılık yapmaktadır.
Kişilik olarak karşı konulamaz iç güdüleri vardır. Hormonlarına söz geçiremez. Ciddi bir bayan gibi gözükse de erkeklere karşı zaafı vardır. Ailesinin kaybından sonra değer verebileceği kimseyi bulamamış ve kendini avutma yolları bulmuştur. Düşündüm ki iyi bir kurgu olacaksa; sonuçta bir seri katilsin, yaralanabilirsin. Melynda sana yardımcı olabilir. Kendi doğruları uğrunda savaşan birisin. Bu yüzden Melynda sana yardımcı olabilir.
Eğer kötü bir kurgu olacaksa; Melynda deneysel de çalışan biri. Bazı insanlar üzerinde iksir denemekte falan. Bu yüzden onu sevmeyebilirsin. Veya onu illegal bir fahişe olarak görebilirsin; hormonlarına göre hareket ettiği için.

Hangisini istersen ^^

Daniella C. D'érope
Dolandırıcı
Dolandırıcı
Daniella C. D'érope

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Lemming Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gizemli olması.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 9:00 pm

Dost-Arkadaş veya aile veya bir zamanlar beraber iş yapmış olabilirler falan. Ya da özel kurgu, sorun olmazsa özel mesajdan da rahatsız edebilirm.
Robert A. Tallbot
Seherbaz
Seherbaz
Robert A. Tallbot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 9:38 pm

Melynda Precious demiş ki:

Hmm. Güzel bir karakter. Kurgu isterim.

~ω~ Melynda iyilik için kalbi atan bir kızdı. Ama elinden her şey alınınca sorgulamaya başladı hayatını. Bu boşluk anlarında bir kaç kötü eyleme katıldı. Ama desteklemediği bir olgu tarafından kullanılmak karakterine uymayan bir şeydi. Kendini tamamen soyutladı. Kendisi için belirledi kuralları. Ve kendisi için yaşadı. Şimdilerde Hogwarts da şifacılık yapmaktadır.
Kişilik olarak karşı konulamaz iç güdüleri vardır. Hormonlarına söz geçiremez. Ciddi bir bayan gibi gözükse de erkeklere karşı zaafı vardır. Ailesinin kaybından sonra değer verebileceği kimseyi bulamamış ve kendini avutma yolları bulmuştur. Düşündüm ki iyi bir kurgu olacaksa; sonuçta bir seri katilsin, yaralanabilirsin. Melynda sana yardımcı olabilir. Kendi doğruları uğrunda savaşan birisin. Bu yüzden Melynda sana yardımcı olabilir.
Eğer kötü bir kurgu olacaksa; Melynda deneysel de çalışan biri. Bazı insanlar üzerinde iksir denemekte falan. Bu yüzden onu sevmeyebilirsin. Veya onu illegal bir fahişe olarak görebilirsin; hormonlarına göre hareket ettiği için.

Hangisini istersen ^^

Direk dosta ekleyesim geldi çünkü böyle bir karaktere ihtiyacım vardı. Bir kere benzer karakterlerimiz var gibi ayrıca bana gerçekten çok yardımın dokunur. Akımda bir şey var onu özel mesajdan sorucam şimdi ona göre eklerim hemen.

Daniella C. D'érope demiş ki:
Dost-Arkadaş veya aile veya bir zamanlar beraber iş yapmış olabilirler falan. Ya da özel kurgu, sorun olmazsa özel mesajdan da rahatsız edebilirm.

Tabii ki sorun olmaz hatta ben özelden konuşup kesinleştirelim derim
Fabien Frednin
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Fabien Frednin

Gerçek İsim : İsmimin bir önemi yok, ne yaptığımın bir önemi var.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Sinirlendiğinde gözlerinin yok olup, yerine sadece siyah deliklerin kalması.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Loth Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Loth Right_bar_bleue

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 7:29 am

Bir Seri Katil... Hoş... Nasıl bir kurgu istersen... Oraya yaz...
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Loth Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Loth Right_bar_bleue

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 12:48 pm

Katil bir karakterim var dost olabilir? Calypso S. Sebastene

Aşk için bir dükkan sahibi karakterim var, ama istemezsen eski sevgili: Vanya Yalenchka

İki öğrenci karakterim için bulamadım açıkçası. Bu karakterim ve Kevin Yancy Burn var. Eğer istersen kurgu bulmaya çalışırız ama istemezsen salla veletleri :D
Niobe Hera Linos
Vampir
Vampir
Niobe Hera Linos

Gerçek İsim : Almila
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Gülümsemesi
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Loth Left_bar_bleue43 / 10043 / 100Loth Right_bar_bleue

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:22 pm

Bir katille vampirin kurgusu güzel olabilir diye düşünüyorum.Kafana göre istediğin bir yere at.
Robert A. Tallbot
Seherbaz
Seherbaz
Robert A. Tallbot

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 9:00 pm

Oluşturulan kurgular doğrultusunda editledim. Diğer kurgularım tamamlandığında onlarıda editleyeceğim.
Daniella C. D'érope
Dolandırıcı
Dolandırıcı
Daniella C. D'érope

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Lemming Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gizemli olması.
Rpg Puanı :
Loth Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Loth Right_bar_bleue
Düello Gücü :

Loth Empty
MesajKonu: Geri: Loth   Loth Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 8:19 am

Ekleyiniz beni de efenim. ^-^
Robert A. Tallbot
Seherbaz
Seherbaz
Robert A. Tallbot