Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öcü Geldiii.

+5
William Farnell Torque
Robert de Marqué Albusan
Aredhel Clementé
Kesha Lune Euryale
Philomela Gaia
9 posters
YazarMesaj
Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Gerçek İsim : İlkin.
Sihirsel Soy : Ruh Soyu ?
En Belirgin Özellik : Çok öcü bir varlıktır.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 5:11 pm

Philomela, kökeni Yunanistan'a dayanan Gaia ailesinden gelmekteydi. Zengindi, mutlu bir yaşam sürüyordu. Annesi ve babası kötü ve ünlü cadılardı. Safkan olmakla gurur duyan Philomela tarafsız bir Gryffindor öğrencisiydi. Son senesini okuyordu, gayet mutluydu. Kendisiyle ve fiziğiyle gurur duyuyordu, bencildi biraz. Sadece kendini düşünüyordu, burnu havadaydı. Asla taraf çatışmalarına katılmıyordu. Fakat o son senesini okurken karanlık taraftaki bir arkadaşı onu bu kirli işlere bulaştırmaya başlamıştı. Bir Gryffindorlu olarak da bu pek doğru sayılmıyordu genelde, en çok aydınlık Gryffindor'daydı çünkü. Dolayısıyla bunu öğrenen birkaç arkadaşı ona cephe aldılar. Philomela okulun en popüleri, sürtüğü falanken çok aşağı kademelere düşmüştü. Karanlıklar da onu pek tutmuyordu Gry'li olduğu için. Kendini fazlasıyla yalnız hissediyordu. Bir süre sonra uyuşturucuya başladı, uyuşturucu tutkunu oldu. Karanlık taraftakilerle de bir süre sonra ilişiğini kesti. Sigaraya, alkole başladı. Mücadele tarafı olmasa bile içi karanlık olmuştu. Okulda hiçbir arkadaşı kalmamıştı, bir yıl boyunca da sadece bir sevgili edinebilmişti, kısa süreliğine. Bir süre sonra ailesi, onun kötü alışkanlıkları olduğunu anlayınca onu istememeye başladılar ki ailesine bu kadar bağlı bir kızın sonunu asıl getiren de bu olmuştu. Hogwarts koridorlarında, uyuşturucu isteği tutmuşken bileklerini keserek orada can verdi. Öldükten sonra da ruhu Hogwarts'ta dolaşmaya devam etti, bütün karanlık taraftarı ve aydınlık yanlılarından intikamını almak için, ayrı ayrı her binaya, her öğrenciye korku salıyor şimdi.

Aradıklarına gelirsek, şu anda yetişkin olan karanlık ve aydınlık taraftarlarıyla kurgumuz kesin olmalı. Onu karanlığa çeken arkadaş kurgunun olmazsa olmazı zaten. Gryffindor mezunları da onunla önce arkadaş, sonra onu dışlayan gibi olabilir. Öğrencilere de çok açık bir kurgu bence. O halde kurgumuzun olmasını istiyorsanız bekleriz, bu hayaletin canı insanları dürtmek istiyor!

Kesha Lune Euryale, Slytherin V. O karanlık tarafa mensup biri ki, benim öç almak istediklerimden. Fakat onların bana öğrettiği bir şey varsa, o da çıkarlara yönelik hareket etme becerisidir. Buna bağlı olaraktan da, ikimiz minik bir anlaşma yaptık. Ben ona istediğimi yaptıracağım ve sonra ben de onun istediğini yapacağım.
    Alexa Diane Sunny, Ravenclaw III. Benden korktuğunu biliyorum
    Aredhel, benden ve geçmişimden. Benim gibi olmak gerçekten korkulası ve eğer benim gibi olmak istemiyorsan benden korkman da oldukça mantıklı. Seni korkutmayı seviyorum Aredhel, ölesiye.

William Farnell Torque, Mitoloji profesörü. O bir Hogwarts mezunu değil ki bu onunla anlaşmam için yeterince iyi bir sebep. Ara sıra odasında bana çay, kahve ikram eder.

Calypso S. Sebastane, Katil. O, benim hayatımın dönüm noktası. Muhteşem giden hayatımı alt üst eden kişi. O bir karanlık Ravenclaw öğrencisiydi, beni yanına çekti. Arkadaş olduk, ona güvendim ve sonra öldüm. Olay bu Calypso, evet sen tam bir katilsin.

Valerie Diamante, Müzisyen. Biz onunla aynı dönem öğrencisiydik. Ben Gryffindor'da okurken, o da Hufflepuff'ta okuyordu. -Eklenecek.-

Cassandra M. Arcanum, Ravenclaw IV. O miniğin asıl tarafını biliyorum, kendisine bile söylemekten korktuğu tarafını. Onu tehdit etmeyi gerçekten seviyorum. O minik cadı, kendini kandırmaktan bir şey yapmıyor çünkü. -RP'ye göre düzenlenecek.-

Vega Veronique Garnier, Gryffindor III. Aslında o da benim gibi bir Gryffindorlu. O da benim gibi tarafsız. Onun da babası bir ölümyiyen yani benim babam gibi karanlık tarafa hizmet ediyor. Ve bu durumda onda kendimi görmekten başka bir şey düşmüyor bana. Gerçekten çok benziyoruz. Bu da onunla uğraşmamı gerektiriyor. Ben uğraşmazsam, başkası uğraşır.

En son Philomela Gaia tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 8:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:51 pm

Kesha karanlık tarafta olduğu için onu sevmeyeceksin galiba o.o Böyle ne bileyim... Aha buldum galiba xD Böyle Kesha seninle bir anlaşma yapsın. Sen ondan bir şeyi isteyeceksin ve zamanı gelince Kesha senden kendisini öldürmeni isteyecek xD Ne sadist bir karakterim var arkadaş :D Bu arada hayaletler başkalarını öldürebiliyorlardı değil mi? Öcü Geldiii. 462250
Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 2:56 pm

Tabi ki, süper kurgu. (Y)
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 3:14 pm

İlkoş'umm *-* Arry de tırssın bu öcüden en iyisi. Bir öğrenciydi falan ya eskiden, Arry de onun gibi olmaktan korksun falan ^^ Benden bu kadar, biliyorsun kurgu konusunda ne kıtım.
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 5:16 pm

Kesha Lune Euryale demiş ki:
Kesha karanlık tarafta olduğu için onu sevmeyeceksin galiba o.o Böyle ne bileyim... Aha buldum galiba xD Böyle Kesha seninle bir anlaşma yapsın. Sen ondan bir şeyi isteyeceksin ve zamanı gelince Kesha senden kendisini öldürmeni isteyecek xD Ne sadist bir karakterim var arkadaş :D Bu arada hayaletler başkalarını öldürebiliyorlardı değil mi? Öcü Geldiii. 462250

Yalnız eğer hayalet bir öğrenciyi öldürürse Hogwarts'ta Hogwarts'tan atılır. Kesinlikle hayaletlerin böyle bir hareket yapmaları kabul olmaz. Lâkin şuanda Hogwarts'ta geliştirme çalışmalarında olduğum bir kurgu var. Kurguda tüm hayaletler garip davranışlar gösterecek. Eğer Gaia da bu garip davranışların arkasına sığınırsa Hogwarts'ta kalır. Bu kurguyu önümzdeki haftasonu koyacağım. Kurgunuz o zamana kadar yapılırsa Gaia uzaklaştırılır.

Çünkü son zamanlarda Hogwarts ta çok sayıda cinayet kurgusu planlanıyor. Çok da fazla göz yumulamaz. Mantık çerçevesinde ayarlamak lazım.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
William Farnell Torque
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
William Farnell Torque

Gerçek İsim : Begüm3
Sihirsel Soy : Safkan...
En Belirgin Özellik : midesi bulandığında kusabiliyor..ne bilim ne?
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 8:00 pm

Spoiler:
ya başlığı kirletiyo gibi gözüksem de en son bu karakterle ilgili yorum yapcam kirletmemiş süsü vercem :D :D :D :D

yaw argadaş ya :D bilerek g ile yazdım bu araki kelimem bu; argadaş. her gün yeni bi şive, nası bi memlekete düştüm ben ya.

neyse ya öldürün şu Aneckha'yı lütfen. Kendime engel olamıyorum gircem şimdi karaktere ya. ölsün ölsün ölsün o. ! nerdesin ilgi ya nerdesinnnn .s .s !

şimdi gelelim kirletmeyi saklama süsüme. Argadaş'ım bu prof hogwarts mezunu değil. Seninle odasında sohbet edip konuşabilir, tartışabilir. Bişe olur ya. :D
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Gerçek İsim : İrem ben ya :D
Patronus : Penguen Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Fazla zeki. Fazla güzel.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 11:01 am

Seni kötü yola sokan arkadaş olabilir Calypso :) Ama Ravenclaw'dı sorun olur mu kii?? o.o
Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 6:16 pm

Hepinize tamamdır, yakında RP yapmak umut ve dilekleriyle. ^^
Valerie Diamante
Valerie Diamante

Gerçek İsim : İyem.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gitar çalıyor.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:42 am

Kurgumuz olabilir. Eğlenceli bişeyler. ^^ Benim karakter Hufflepufftan mezun oldu. Ve sen de o öğrenciyken okulda var ol. İşte ona göre güzel şeyler çıkartabiliriz.
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Öcü Geldiii. Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Öcü Geldiii. Right_bar_bleue

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 3:09 pm

Cass'ın gerçekteki tarafını bilirsin. -yani hiçbir tarafı tutmayıp herkesi kandırdığını-
Tehtid falan edersin onu, Cass'ta iyice sinirlenir kızar falan ne yapıcaksın ben zaten ölüyüm diye meydan okursun Cass asasını çıkarır, tam böyle tüm hayatını -kendi hayatını- maffetmek üzereyken ben senin gibi bir zavallı değilim ama karanlık tarafa yatkınım şurda üç seneden az zaman kalmış, istediğim zaman seni maffedip okuldan kaçabilirim ama şu anda buna niyetim yok der anlaşma yaparlar falan. -hayaletlere de büyü işliyordu dimi?-

*Saçmaladım, evet severim saçmalamayı. Neyse rp yapalım mı? Buluruz kurgu sen benden iyi bulursun kesin, en azından bundan iyi.
Vega Veronique Garnier
Beauxbatons IV. Sınıf
 Beauxbatons IV. Sınıf
Vega Veronique Garnier

Gerçek İsim : Gökçen.
Patronus : Martı. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : İnatçı, hırslı ve zeki
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:30 pm

Vega'da tarafsız bir Gryffindorlu. Üstelik babası bir zamanlar karanlık tarafa hizmet eden bir ölüm yiyendi. Yani, karakter olarak az çok benziyorlar bu yüzden senin karakterin Gaia Vega'da kendini görüyor olabilir. Bu yüzdende Vega'yı rahat bırakmıyor olabilir.
Kurgu konusunda çok iyi değilimdir. Aklıma gelen en iyi kurgu bu, beğenmezsen başka bir şeylerde olabilir yani. ^^
Philomela Gaia
Hayalet
Hayalet
Philomela Gaia

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

Öcü Geldiii. Empty
MesajKonu: Geri: Öcü Geldiii.   Öcü Geldiii. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:09 am

Bütün kurgular çok güzel, herkesi ekledim, en yakın zamanda RP yapalıım. ^^

Öcü Geldiii.
1 sayfadaki 1 sayfası