Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carol döndü gençler

+7
Lucy Kate Feel
Ringëril Squidna
Cynthia Weitz
Demetria Illum
Aurora Romolius
Tierra Squidna
Caroline Karnelblood
11 posters
YazarMesaj
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

Carol döndü gençler Empty
MesajKonu: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:44 pm

Evet uzun zamandır, mazeretsiz bir şekilde yoktum. Siteye yeni üyeler katılmıştır ve büyük ihtimalle olan üyeler de yedek üyelikler açmıştır diye tahmin ediyorum. Carol'un çok kıt bir kurgusu var. İlgi duyan üyelerle birlikte bu karakterimi tekrar yoğurmak,tekrar oluşturmak istiyorum. Daha önce dediğim gibi kurgu yapmak isteyenler fikirlerini aşağıya yazsın konuşalım kurgu oluşturalım. Sabit rollerim yok değişik şeyler planlayabiliriz. Bu kadar. Bekliyorum...
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:46 pm

Konuşalım, yapalım bir şeyler nutlaka. (:
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:48 pm

Evet yapalım. Hangi karakterinle sence? Ve bu arada bu yukarıda belirttiklerim öğrenci karakterim Johanna Sophie Frank için de geçerli. Ayrıca bir dipnot daha düşeyim Sophie için ebeveynimsi bir şeyler arıyorum bilgilerinize.
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:51 pm

Carol ve Elyssa bir kurgu yapmalı bence. Elyssa'nın şu malum kişisel kurgusuyla ilgili bir şey. Detayları konuşuruz.

Velet için de bir şeyler yapalım. Böyle zor zamanlarında yanında olacak bir dost Ti için iyi olur.

Ve dönmene çok sevindim. GH seni özledi. (:
Aurora Romolius
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Aurora Romolius

En Belirgin Özellik : Takıntılı.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:53 pm

Öğrenci karakterinle dost olabilirim. Kişisel özellikleri ne?
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 6:01 pm

-Şeymacım, Carol ile Ely kurgusu kesinlikle olmalı, bir kere onlar okuldan da arkadaşlar zaten. Bunu msn den konuşalım.

-Velet için de Ti ile kurgu olur bana uyar onu da msn de konuşalım.

-Bu arada bende siteyi çok özlemişim :) ama finaller bitti ve anca dönüyorum. Kusuruma bakmayın canlar.

-Ve sevgili Aurora, öğrenci karakterim; dişi bir James Potter. Şu ana kadar ders dışında hiç kurgu yapmadım ama karakterini böyle planladım. Zeki, ama maceracı ve oturduğu yerde oturmayan bir kişilik. Ve abuk subuk takıntıları ve alışkanlıkları olabiliyor bazen. Bunlar aslında biraz da benim karakterimi yansıtıyor. Sende karakterini biraz tanıtırsan uygun kurguyu oluşturabiliriz diye düşünüyorum.
Demetria Illum
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Demetria Illum

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Tilki. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Gri gözleri, sivri topuklu ayakkabıları.
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 8:01 pm

Ben bu karakterimle Carol'la kurgu yapmak isterim. :D
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 8:46 pm

Cereeeeeeen! Kurgu yapalım, 4 tane karakterim var bir şey bulamazsak kafayı yerim. o.O
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Ringëril Squidna
Ringëril Squidna

Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Gizem...
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 2:29 pm

Androméda Monica Belle demiş ki:
Cereeeeeeen! Kurgu yapalım, 4 tane karakterim var bir şey bulamazsak kafayı yerim. o.O

Bu konuda katılıyorum Esin'e benim de 4 tane karakterim var. Bu Tierra'nın babası. Robert ile kurgumuz zaten var; ama uzun süredir bir şey yapmamıştık. Zaman bulursan yapalım.

Ayrıca daha önce de belirttiğim gibi Yasak Ormandaki geziye katılmanı arzu ediyorum Sophie ile :D Göster içindeki James'i.
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 6:18 pm

1. si ilk arkadaş: Demetria Illum; Bende bir kurgu yapmak isterim beraber, konuşalım. Bulalım birşeyler. Ne gibi Bir şey düşünüyorsun?

2. si Esin'im: Seninle manevi kopilim olma konusunda bir projemiz var ama andromedaylada bir kurgum olsun istermiyim? İsterim tabiki :)

3.sü Samet: Şu dedeylede bir kurgumuz olabilir, özelden konuşuruz. Carol'un işlemlerini halledeyim Sophie'ye geçeceğim. O aralar falan yazarım. Ki dondurduğunu sanıyorum.
Lucy Kate Feel
Lucy Kate Feel

Gerçek İsim : BnT :) [bi en ti]
En Belirgin Özellik : pandomim yaparken şarkı söyleyebiliyor :D
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 6:28 pm

ceren 4+ karakterlerim var. Valla billa bi rp yapmazsak yazık bize :D
Desarae Elicia Sunny var. Hemen kapı komşunuz malikanede :D

William Farnell Torque var hogwartsda prof oda.

Lucy var işte bu velet o da Sophie ile arkadaş :)

darci var. Mada Malkin'in tükanı sahibi :D

ayrıca hogwartsda öğretmen olmayı düşündün mü hiç?
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 6:35 pm

Hmm aslında düşünmüştüm ama ben garantili bir insan değilim ders bırakmayı falan bile unutuyorum sophieye, profesör osam kovulurum herhalde diye düşünüyorum :)
Ama senin radyona konuk olmak çok istiyorum :D
Rudesser T.M. Werop
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Rudesser T.M. Werop

Gerçek İsim : Arman
Patronus : İsveç Kısaburnu Ejdarhası. Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : Lord
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 6:38 pm

Yahu ceren bende bir kurgu yapmak isterim seninle, bugüne bugün ZAY liderisin.İlerisi için refernans lazım.Seninle tanışmak bile yeter benim için.Tabi aklında beni daha ileri düzey bir kurgulamada kurgularsan hayır demem.
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 6:53 pm

Bir konuşalım arman neden olmasın :)
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 10:39 am

Caroline Karnelblood demiş ki:
1. si ilk arkadaş: Demetria Illum; Bende bir kurgu yapmak isterim beraber, konuşalım. Bulalım birşeyler. Ne gibi Bir şey düşünüyorsun?

2. si Esin'im: Seninle manevi kopilim olma konusunda bir projemiz var ama andromedaylada bir kurgum olsun istermiyim? İsterim tabiki :)

3.sü Samet: Şu dedeylede bir kurgumuz olabilir, özelden konuşuruz. Carol'un işlemlerini halledeyim Sophie'ye geçeceğim. O aralar falan yazarım. Ki dondurduğunu sanıyorum.

Evet, dedeciğimle olmalı. :D Konuşuruz.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Johanna Sophie Frank
Johanna Sophie Frank

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : cesur gizemli- zeki çevik ahlaklı...:)
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 11:52 am

Tamam, tatilden dönünce ayarlarız birşeyler :)
Niobe Hera Linos
Vampir
Vampir
Niobe Hera Linos

Gerçek İsim : Almila
En Belirgin Özellik : Gülümsemesi
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue43 / 10043 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:26 pm

Güzel bir kurgu yapabiliriz diye düşünüyorum.
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:56 am

Olabilir, bir vampirle hiç kurgu yapmamıştım. Nasıl bir şey yapabiliriz acaba? Bir vampir olarak seninle yoldaşlık için görüşme yapabilirim belki. Ne dersin :)
Niobe Hera Linos
Vampir
Vampir
Niobe Hera Linos

Gerçek İsim : Almila
En Belirgin Özellik : Gülümsemesi
Rpg Puanı :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Carol döndü gençler Left_bar_bleue43 / 10043 / 100Carol döndü gençler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 2:12 pm

Olur derim.
Johanna Sophie Frank
Johanna Sophie Frank

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : cesur gizemli- zeki çevik ahlaklı...:)
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Carol döndü gençler   Carol döndü gençler Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 7:11 pm

O zaman, tamam anlaştık :)

Carol döndü gençler
1 sayfadaki 1 sayfası