Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgusuzluk Başa Bela.

+10
Demetria Illum
Anthony Augustine
Tierra Squidna
Alexandra Rhea Galibina
Kesha Lune Euryale
Desarae Elicia Sunny
Aredhel Clementé
Cynthia Weitz
Desiree R. Scandy
Calypso S. Sebastene
14 posters
YazarMesaj
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Gerçek İsim : İrem ben ya :D
Patronus : Penguen Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Fazla zeki. Fazla güzel.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

Kurgusuzluk Başa Bela. Empty
MesajKonu: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 10:47 am

Evet, Venus için çeşitli kurgular aramaktayım.

O bir katil. Ve her katilin sahip olması gereken özellikleri barındırıyor. Kalbi neredeyse yok. Neredeyse diyorum çünkü yanındakileri incitmemeye çalışır. Ancak onun karşısındaysanız, sonunuz kısa zamanda gelir. Umursamaz ve vurdumduymaz tavırlarıyla insanı çileden çıkartır. Ancak bir işe yoğunlaşırsa onu kimse kaldıramaz. Hedefinde aydınlık taraf vardır. Ancak canını acıtırlarsa karanlık tarafa bile bulaşabilir. Onun bu belalı ruhu küçüklüğünden kaynaklanmaktadır. Neyse efenim, işte bu Venus böyledir. Aklıma yazacak bir şey gelmedi. Kafanıza takılan bir soru olursa buyrun sorun,, ben cevaplayayım.

Spoiler:

Öncelikle aradıklarım:

Çok yakın bir arkadaş. Bayan olması tercihimdir, Venus'un ne işler karıştırdığını bilecek. [Dolu.]
Desarae Elicia Sunny

Bir adet ikiz. Bununda erkek olması tercihimdir.

Düşmanlar. Ailesinden birisini öldürmüş olabilirim.

Peşine takılanlar. Öğrenci olabilir. Venus'un neler yaptığını biliyor ve bunu kanıtlayamıyor. [Dolu.]
-Desiree R. Scandy

Koruduğu öğrenciler. Maksimum üç tane.
Aredhel F. Sunduce
Celestyna Ivy

Arkadaşlar. Arada bir yemeğe çıktığı ve gülüştüğü kişiler.

Rp Partneri. Kurguyu daha düşünmedim ama rp partneri olursa düşünürüz değişik bir kurgu.

Eski Sevgililer.
Anthony Augustine

İşi Düşenler. Calypso'dan bir şey isteyenler. Yani tehdit edilmesi gereken yahut öldürülmesi gereken kişileri bildiriyorlar ona.
Androméda Monica Belle

Özel Kurgular. Eğer sizinde kurgularınız varsa ama bu seçeneklere uymuyorsa buraya ekleyeceğim sizi.

Alexandra Rhea Galibina: Benden şüphelenen birisi daha! Ama Aredhel sayesinde ilgisini üzerimden çekiyor. Neyse ki Desiree kadar yapışkan değil. İki bücürle uğraşamazdım.

Demetria Illum: Benden korktuğu apaçık ortada. O yüzden bana karşı çıkmamaya çalışıyor. Ve böyle yaparak beni dünyanın en mutlu kişisine çeviriyor. Birilerini korkuttuğumu görmek güzel! Böyle devam et Tria, zararlı çıkan sen olmazsın.

Dejan Nestro Mladenovic: Merhabalar sevgili prensim! Benim neler yaptığımı biliyor. Adam öldürmek, dolandırıcılık, hırsızlık... Ama sessiz kalmayı tercih ediyor. Bencede sessiz kalmalı. Yoksa benim asamın tadına o da bakar. Bu çok zor olmaz benim için. Ve Anthony'nin yeni sevgilisi. Ona karşı biraz kinliyim evet -.-

En son Calypso S. Sebastene tarafından Perş. Haz. 02, 2011 12:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Desiree R. Scandy
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Desiree R. Scandy

Gerçek İsim : Hande
Patronus : Hamster. Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Veela.
En Belirgin Özellik : Cüretkar & zeki.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 2:03 pm

Eğer sanada uygunsa, bana uyar. Daha detaylıkurgu için konusuruz. ^^ Peşine takılanlar. Öğrenci olabilir. Venus'un neler yaptığını biliyor ve bunu
kanıtlayamıyor.
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 3:14 pm

Çok iyi olur ;) Ekliyorum^^
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 4:04 pm

Kesin bir şey çıkmaz ama ben yinede damladım, kurgu yapalım İreeeem.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Aredhel Clementé

Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 4:44 pm

Canım nedense kurgu oluşturmak istedi birden. Koruduğu Öğrenciler olabilir. O de Rav falan, o bağlamda yani ^^
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 6:13 am

yakın arkadaşşş :)
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 7:02 am

Esin: Eveeeet ;) Ama ne yapabiliriz ki :| Arkadaşlar olabilir ne dersiin o.o

İlayda: Vov rpg hayatım boyunca açtığım hiçbir yetişkinde aydınlık tarafı korumamıştım ama her şeyin bir ilki vardır efenim, eklerim ;)

Begümcük: Bende tam onu şeedecektim ;) Ekleriim :D
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Alexandra Rhea Galibina

Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 1:25 pm

Nötr olabiliriz. Alexandra, senin birşeyler karıştırdığını düşünüyor, ama Aredhel'i koruduğun için bu düşünceden bazen uzaklaşıyor olabilir mesela.
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 2:28 pm

He beni de yaz bi' yere, ne yapmıştık hatırlamıyorum gerçi. Şey olabilir, senin ne halt yediğini biliyor ama seninle arkadaş/düşman cart curt. Ha bide Daniella açtım, o da öyle dolandırıcı kılıklı biri olucak büyük ihtimal, arkadaş veya arada sırada birbirlerine yardım ettikleri insanlar falan olabilir, çıkar ilişkisi, asdfjı.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 2:38 pm

Patricia arkadaşın olabilir. Celestyna'yı da koruduğun öğrencilere atabilirsin^^
Anthony Augustine
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Anthony Augustine

Gerçek İsim : *
Sihirsel Soy : Safkan ya da melez, emin değil.
En Belirgin Özellik : Suç dünyasıyla iç içe ama özünde iyi falan bir insan.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 2:42 pm

Eski sevgili dediydik.
Onun kurgusunu falan da konuşacaktık di' mi hala? Kurgusuzluk Başa Bela. 604597
Demetria Illum
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Demetria Illum

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Tilki. Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Gri gözleri, sivri topuklu ayakkabıları.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:24 pm

Hem yakın olabiliriz, hem de uzak. Felsefemi yaptıktan sonra açıklayayım, şöyle ki Tria senin katil olduğunu bildiği için senden korkuyor, senin kötü tarafına gelmemeye çalışıyor yani biraz senden korkuyor. O da karanlık tarafta fakat yine de senden korkuyor işte, onu incitmemen için sana oynuyor gibimsi. Uyar mı? :)
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 1:50 pm

Rhea: Oluur :D Bak aklıma bir kurguda getirdin :)

Esin: Monica Calypso'nun yardımına ihtiyaç duyuyordu birisi senin kafanı bozmuş, Calypso da gidip gözünü korkutuyodu o kişinin şahısın xD Ekliyorum :D

Şeyma: Patricia'nın tam adını alabilir miyiim? :D

Esra: Vuha evet. Antıni Calypso'nun katil olduğunu öğrendiğinde ondan ayrılmak istemiştir. Ya da ne bileyim Antıni aldatmıştır Calypso'yu xD Öyle bir şey ler işte :D

Demetria: Olabiliiir :D Hatta süper oluur :D
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 3:21 pm

Tüm katiller ve ölüm yiyenler Robert'in düşmanı zaten. Öte yandan bu karakterle Robert karakterimi iliştirmek istemiyorum. Onun kurgusu çok kalabalık zaten.

Ringëril Squidna karakterimle bu karakterinin kurgularını kesiştirmeye ne dersin? Ringëril 38 yaşında ve kurgusuna göre Kidm Dinin bir üyesi ve çok habis sihirler biliyor. (Kadim din büyücü Merlin zamanına dayanır ve evrenin düzenini değiştirebilecek kadar güçlü büyüler öğrenmesini sağlar insanın.) Kurgumuz bizi karşılaştırmış ve Ringëril Calypso'nun içindeki nefreti görmüş olabilir. Ve senin karakter Ring'in birkaç büyüsüne şahit olmuş ve ondan kendisini eğitmesini istemiş olabilir. Ayak işlerini ona yaptırmak iç güdüsüyle Ring de kabul etmiştir. Sana kadim din hakkında birkaç büyü öğretmiş ve seni ölüm yiyen yapmış olabilir.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 4:17 pm

Vaov o.o
Süper bir kurgu :D Kesinlikle oluur :D
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 4:31 pm

Peki o zaman, ufak tefek oynamalar olabilir ama genel hatlarıyla böyle diyelim. Sınav haftam bitince kurguya başlarız uygun olursa. Lâkin tanışma bölümünü atlarız. Senin bir ormanda yahut bir mezarlıkta yazarız.

İnceliklerini sonra konuşuruz diyorum o zaman.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
William Farnell Torque
William Farnell Torque

Gerçek İsim : Begüm3
Sihirsel Soy : Safkan...
En Belirgin Özellik : midesi bulandığında kusabiliyor..ne bilim ne?
Rpg Puanı :
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 5:26 pm

Aredhel F. Sunduce demiş ki:
Canım nedense kurgu oluşturmak istedi birden. Koruduğu Öğrenciler olabilir. O de Rav falan, o bağlamda yani ^^

kızım o benim tabi koricakk :)
William Farnell Torque
William Farnell Torque

Gerçek İsim : Begüm3
Sihirsel Soy : Safkan...
En Belirgin Özellik : midesi bulandığında kusabiliyor..ne bilim ne?
Rpg Puanı :
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 5:27 pm

tabi Desarae Elicia'nın kızı :) atlama ihtiyacı duyunca böyle oldu :)
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 9:46 am

Samet: Tamam konuşuruz o zaman ;)

Begüm: Yalnız senin bu karakterle de kurgu isteriim :D
Dejan Nestro Mladenović
Büyücü
Büyücü
Dejan Nestro Mladenović

Sihirsel Soy : Slovenska ponosa.
En Belirgin Özellik : Sabırlı, kindar, sadist.
Rpg Puanı :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue82 / 10082 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Kurgusuzluk Başa Bela. Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Kurgusuzluk Başa Bela. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 1:05 pm

Dejan, senin işlerini biliyor ancak şimdilik sessiz kalıyor; Venus'u bazı işlerinde kullanmayı düşünüyor. Bu sadece bir fikir, ancak Anthony olayından bazı kurgular çıkabilir bence. :D
Lucy Kate Feel
Lucy Kate Feel

Gerçek İsim : BnT :) [bi en ti]
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : pandomim yaparken şarkı söyleyebiliyor :D
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 4:40 pm

olur yavrucum olur.bu karakterim de öğrencisi :) bunla da bişe buluruz mutlakam :D tabi ben becerip kızın kurgusunu falan bulabilirsem
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Kurgusuzluk Başa Bela.   Kurgusuzluk Başa Bela. Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:42 pm

Dejan: Bencede Anthony'den güzel kurgular çıkar :D Süper kurgu diğer karaktere geçebilirsem ekleyeceğim :D

Begüm: Bu karakteri öldürmeye çalışsın mı Calypso xD Nasıl kurgu amaaa xD

Kurgusuzluk Başa Bela.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bela Geliyorum Demez Gelir.