Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yetişkinler, buyrun efenim

+5
Aneckha Foster
Maximo Langley
Adrasteia Quiwen
Robert de Marqué Albusan
Desarae Elicia Sunny
9 posters
YazarMesaj
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

Yetişkinler, buyrun efenim Empty
MesajKonu: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:03 pm

Evet efenim.
Her perşembe bir misafirim olur diye belirtmiştim eğer evimin giriş sayfasına baktınızsa.
Siz yeterki misafir olarak gelin, günün önemi yok :)

Öncelikle Desarae Elicia'dan bahsedeyim, daha samimi bir tabirle Sunny'den.

Ravenclaw mezunu idi. Çok fazla vukaatı olmadı. Kütüphanede izinsiz bulunma ve yasak bölüme girme teşebbüsleri dışında.
Kalbi kötülüğe ait olmasa da iyiliğe ait olmadığı da açık bir gerçek.

Anlaşılması zor ama anlaşılmayı kolaylaştıran bir kız bu efenim.

yetişkinler için kurgu imkanı işte size;
Yakın arkadaşlara ihtiyacım var.
Ve yeni tanışacağım yakın arkadaşlara.
(Sameeettt kesinlikle senle bi kurgu istiyorum.)

Ve Sunny Sun Day adlı bir radyonun sahibi. Yayın akışını düzenleyip bücü camiasına da yayın yapmak istiyor. Bu nedenle görüşeceği isimler var. Lütfen başvurun efenim, ben herkesi aklımda tutamayabilirm. Nazikliğe, alçakgönüllülüğe gerek yok.

kötü karakterler sizi de düşündüm; üzülmeyin efenim.
Sunny nin iki hatası var; merhabetsizliği ve başarıya olan tutkusu.
Başarıya olan tutkusu için mafyalarla, ölümyiyenlerle sıkı anlaşmalar yapmıştır. Aşırı bir dosyalama hastalığı vardır. Her şeye karşı bir belgesi vardır. İşini sağlama alır.

Sizi temin ederim ki Radyomda çalışırsanız yayında istediğiniz düşünceyi,ismi sınırlar doğrultusunda belirtebilirsiniz. Kimsenin ismini vermekten korkmayın Ddoğruyu söylediğniz sürece tabiki!
Asparagasa çok sert bir duruşum var.
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 12:44 pm

Şimdi efendim; aslına bakılırsa benimle olabilecek kurgun bu karakterde biraz daha zayıf olacaktır; çünkü karakteri şuan için Robert'e pek yakın bulamıyorum.

Ben de sana tekliflerimi sunayım. Şimdi efendim bu Robert'in bir belgesini elinde bulunduruyor olabilirsin. Geçmişe ait... Robert'in karakterine leke sürecek bir şey. Buradan yola çıkarak bir kurgu oluşabilir.

Yahut Ringeril adlı ölüm yiyen karakterim gelip seni ziyaret edebilir ki bu ziyaret sonucunda sana başarıyı vaad ederek senden yararlanabilir. (Bu kurguda da yine belge ister senden bu nedenle bir bakanlık görevli yahut bir profesörün de bu kurguya dahil olması gerekmektedir. Profesör olursa daha iyi olur; çünkü Ringeril'in ilerleyen zamanlarda Robert ile sürtüşme yaşaması muhtemellikleri aşmış durumda denebilir.)

Başka kurgu aklına geliyorsa ben her zaman varım biliyorsun. Ayrıca Aneckha'nın hayaleti ile yapabileceğimiz kurguyu sabırsızlıkla bekliyorum.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 2:44 pm

hmm..
şuna ne dersin?
seni evime davet ediyorm nasılsa Fransada komşu sayılırız.
Benimle çalışmayı teklif ediyorum reddediyorsun nazikçe bende bir kaç gün sonra sana bir paket yolluyorum Eski bir belge ve bundan iyi program çıkacağını söylüyorum. Biraz seni zorluyor gibi oluyo.
Radyoda bir programa konuk oluyorsun. :D

Arada proğramıma konuk olacağınnı sözünü alıp belgeyi sana veriyorum. ya da sen belgeyi bulup yok ediyorsun. :D

sıkı çalışan ve ayrıntıda gizli olan şeytanla sıkı ilişki içinde olan başarılı bir kadınım ben :D ama kötü biri değilim :D sadece işimle ilgili aksaklıkları kabul edemiyorum :D

ölümyiyen karakterimde evime misafir olabilir. Roberta koz olarak kullandığım belgeyi ister benden. Ayşinin bir karakteri var ingiltere kralı ve karanlık lider. Onunla bir görüşme ayarlama karşılığında belgenin küçük bir bölümünü ona verir Elicia. Görüşmeden sonra ölümyiyen Elicia'yı karanlık bir yolda kıstırır ve belgenin tamamını ister. Oysa belge robert tarafından yok edilmiştir. Bir düello ve yaralı iki kişi olurlar. Hatta ayarlarsak orada olan bir seherbazdan yardım gelir. Ölümyiyen kaçar. :D
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:53 pm

Benim erkek karakterim yok ki, askjdslks. Scott'tır o bahsettiğin ama karanlık lord değil o.
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 2:51 pm

Desarae Elicia Sunny demiş ki:
hmm..
şuna ne dersin?
seni evime davet ediyorm nasılsa Fransada komşu sayılırız.
Benimle çalışmayı teklif ediyorum reddediyorsun nazikçe bende bir kaç gün sonra sana bir paket yolluyorum Eski bir belge ve bundan iyi program çıkacağını söylüyorum. Biraz seni zorluyor gibi oluyo.
Radyoda bir programa konuk oluyorsun. :D

Arada proğramıma konuk olacağınnı sözünü alıp belgeyi sana veriyorum. ya da sen belgeyi bulup yok ediyorsun. :D

sıkı çalışan ve ayrıntıda gizli olan şeytanla sıkı ilişki içinde olan başarılı bir kadınım ben :D ama kötü biri değilim :D sadece işimle ilgili aksaklıkları kabul edemiyorum :D

ölümyiyen karakterimde evime misafir olabilir. Roberta koz olarak kullandığım belgeyi ister benden. Ayşinin bir karakteri var ingiltere kralı ve karanlık lider. Onunla bir görüşme ayarlama karşılığında belgenin küçük bir bölümünü ona verir Elicia. Görüşmeden sonra ölümyiyen Elicia'yı karanlık bir yolda kıstırır ve belgenin tamamını ister. Oysa belge robert tarafından yok edilmiştir. Bir düello ve yaralı iki kişi olurlar. Hatta ayarlarsak orada olan bir seherbazdan yardım gelir. Ölümyiyen kaçar. :D

Robert de senin altında kalacak bir karakter değil. O yüzden şöyle diyorum sen önce programına davet ediyorsun; fakat ben senin gazeteciliğini nasıl derler "doğru" bulmuyorum ve nazikçe bu teklifini reddediyorum sen ise belge ile tehdit ediyorsun sonra ben de böyle bir şeyin senin gibi birinde olmaması gerektiği düşüncesiyle sana farkettirmeden belgeyi çalıyorum evindeki odandan bu arada sen teklifini reddedemeyeceğim düşüncesiyle mutlu mesut gezinitken bir baykuşla red cevabını alıyorsun. Koşup belgeye bakıyorsun yerinde yok ve deliye dönüyorsun tam o sırada ölüm yiyen karakterim malikanene geliyor senden belgeyi istiyor; fakat sen artık sende olmadığını söylüyorsun. Bunun üzerine yalan söylediğini düşünerek Crucio uyguluyor sana devamını sen ilerlet eğer bu kurgu uygunsa (yalnız Robert odana girdiğinde daha esrarengiz bir şey de bulacak ve bir başka belge daha alacak senden bu belgenin ne olduğunu ise daha sonra konuşuruz.)
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 9:37 am

hmm.. olabilir gibi.. bi rastlaşsak da konuşsak ya
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:45 pm

yarın saat 5 gibi ben açığım, sen de açık olursan konuşuruz.
Maximo Langley
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Maximo Langley

Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Pezevenk
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:58 pm

Karakterim pazarlamacılığın yanı sıra ölüm yiyen. Nasıl bir kurgu senin için uygun olurdu ?
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:13 pm

Maximo Langley demiş ki:
Karakterim pazarlamacılığın yanı sıra ölüm yiyen. Nasıl bir kurgu senin için uygun olurdu ?

hmm..Arkadaş olabiliriz istersen. Sen senin barının reklamını yaparım sen de ..bişe bulamadım. ya arkadaş olursak arkadaşlar arasnda olur öyle reklam yapma. Yok arkadaş olmazsak sende bana küçük iyilikler yaparsın.

mesela büyü dünyasıyla ilgili bazı kişilerin bazı bilgilerine ulaşmak istiyorum. Yardımcı olursun. Birlikte birilerini sıkıştırır. :) ne kadar ekşın yaptım ya :)

Desarae ölümyiyenlerle takılan ama tarafsız ayağında biri :) ne iyi person di mi :D
Maximo Langley
Maximo Langley

En Belirgin Özellik : Pezevenk
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:17 pm

Çeşitli konularda birbirlerine yardımcı olabilirler. Çıkarları uğruna takılırlar ilk önce. Daha sonra dostumsu bir şey olurlar. Max. yavşar sürekli karakterine falan. Uygunsa Desarae bu ufak oynaşmalardan hoşlanır.*-*
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:22 pm

kabul, anlaştık o zaman.
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 2:20 pm

İçimden bir ses Begüm bu oynaşmalar sonucunda bu karakteri de kirlenmiş hissederek öldürtecek diyor :D

Neyse efendim kirletmeyeyim başlığı.
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 3:14 pm

benim içimdeki seste Samet neden msnyi açmıyo konuşalım şu kurgu işini ve başlayalım diyo :D
Dejan Nestro Mladenović
Büyücü
Büyücü
Dejan Nestro Mladenović

Sihirsel Soy : Slovenska ponosa.
En Belirgin Özellik : Sabırlı, kindar, sadist.
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue82 / 10082 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 9:08 pm

Elicia nerelerde genelde? Ona göre yer uygun bir ziyaret olsa, sahte dökümen getirecek Dejan sana çünkü. :P Dogru aslında ama planlı gibi. :P
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 7:38 am

Bu hafta çok yoğun olacağım; ama merak etme biz kurguyu elinde sonunda yapacağız. Zaten yazın sen de ben de boş boş dolanmıyor muyuz :D
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:08 am

Dejan Nestro Mladenović demiş ki:
Elicia nerelerde genelde? Ona göre yer uygun bir ziyaret olsa, sahte dökümen getirecek Dejan sana çünkü. :P Dogru aslında ama planlı gibi. :P

efenim Elicia Pariste yaşar. Her yerde karşılaşıyabilir çünkü gezmeyi sever kızım.

Samet haklısın aslında ama yinede bir an önce bi kurgu otursun istiyorum; sanırım bu tezcanlılık oluyo.
yoğunluk derken ; ya benim geometri sınavım var yaa.. Allah kahretsin tüm o şekilleriiiYetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 al sana paralel,yamuk tüm soyunuz al al allYetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667 Yetişkinler, buyrun efenim 112667
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 11:14 am

Karne haftası oturur başlarız kurguya :D Sen Aneckha'yı öldürmeye bak. Onunla olacak kurgu daha güzel olur. Elicia ile de karneyi almaya yakın başlarız.
Chace Claybourne
Luminight
Luminight
Chace Claybourne

Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 11:31 am

Modelin. *-*
Kurgu varsa aklında yapalım.
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Gerçek İsim : İrem ben ya :D
Patronus : Penguen Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Fazla zeki. Fazla güzel.
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 11:06 am

Aynı binadan mezunlarmışmışmışmış :D

Dost olabilirler miymiişmişmişmişmiş? ;)
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 6:19 am

işte benim kızım :)

Chace kurgu yapmak çok isterim :9 umu itiraf edelim ki kurgu bulmak konusunda ortalamanın altındayım :)
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 7:09 am

Chace Desarea'ya yavşayabilir xD Neyse bu ucuz fikride alıp kaçmaktayım Yetişkinler, buyrun efenim 545289
Dejan Nestro Mladenović
Büyücü
Büyücü
Dejan Nestro Mladenović

Sihirsel Soy : Slovenska ponosa.
En Belirgin Özellik : Sabırlı, kindar, sadist.
Rpg Puanı :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue82 / 10082 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Yetişkinler, buyrun efenim Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Yetişkinler, buyrun efenim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yetişkinler, buyrun efenim   Yetişkinler, buyrun efenim Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 5:14 pm

Malum kurgu olabilir mi? Söylemiştim.

Yetişkinler, buyrun efenim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aethra efenim buda...
» Öhm, Esin aramaya girişti efenim. =D