Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım

YazarMesaj
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Right_bar_bleue

Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Empty
MesajKonu: Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım   Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 6:00 pm

Evime hoşgeldiniz.

Giriş katında karşılaşacağınız yer geniş oturma odamız
ve duvar olması gereken yerde boydanboya olan cam
ve bu cam sayesinde gördüğünüz bahçem.

Evin giriş kısmındaki diğer odalar;
Hayal odası, Mutfak , Kiler ve Verandamız.

Hayal Odası kızım ile birlikte dünyadan soyutlandığımız yerdir.
Şövalyeme yerleştirdiğim boş tuvale ne yapacağımı düşünürken
kızım ve onun narin parmaklarının yarattığı melodilerle girerim benim dünyama. Benim dünyam müzik; benim dünyam Radyom.

Turuncunun en cenlı tonunu bulacağınız mutfağımda vakit geçirmeyi
oldukça seviyoruz. Mutfağım belki de bu kattaki en geniş yer.
Yemek odası da içine alan şirin mutfağımda yeni lezzetler oluşturmak için çaba harcamaktan oldukça mutluyum. Neyse ki başarılı oluyorum. :)

Kilerden bahsetmeme gerek yok sanırım. Erzaklarımızın bulunduğu karanlık bir oda işte. Yanlız başıma bu odaya girmekten hoşlanmıyorum. Geçelim burayı lütfen.

Kış bahçesi ismini verdiğim verandamızda oturacak pek vaktim olmasada annem ve babam beni ziyaret ettiklerinde en çok kullandıkları yer burası. Sanırım kızım da burayı seviyor olacak ki bazı akşamlar burda oturup çay içiyoruz. Bense bu küçük ama şirin yeri dostlarımla paylaşmaktan mutluyum. Ah sadece dostlarımla değil az kalsın unutuyordu ; bir de Lolipop ve Ailesiyle de paylaşıyorum.

Lolipop mu kim? O benim 8 köpeğimden sadece biri. Ve onların Annesi.

Birinci Kat; Giriş ve Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanıtım
» Giriş
» Giriş Odası