AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 L # DeAngeLo

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 5:53 pm


Lucio: Işık
Faust: Şanslı
*Bu isimler kaderimi aydınlatıyor.
L u c i o F a u s t D' a n g e l o

|+|Heyhat, sevgili hayranlarım. Ben Lucio Faust D’angelo. Ama siz bana sadece ‘L’ dersiniz. 15 yaşında, oldukça hareketli bir çocuğum. Size kendimi tanıtmadan önce, ailemden bahsetmek istiyorum. Çünkü benim kişiliğimi anlayabilmeniz için, ailemi tanımalısınız.

  ~ Annem.. Adelaide Felecia Rousseau. Ah, onu tanımlamaya sözcükler yetmez. Bir melekti o, adeta. En zor durumlarda bile , her zaman inancını koruyan bir melek. Küçükken yaramazlık yaptığımı, bu yüzden hocalarımın beni apar topar eve getirdiğini, annemi ikaz ettiği hatırlıyorum. Ama annem her zaman, yüzünde bir gülümsemeyle onlara bakar, söylediklerini dinler, sonra da özür dileyip, gönderirdi. Tekrar yanıma geldiğinde, gözyaşlarımı siler ve başımı okşardı. Oh evet, ağlardım. Hem de hüngür hüngür! Çünkü tanıdığım diğer tüm yetişkinler bana “baş belası” , “gereksiz çocuk” , “yok olsa kimsenin üzülmeyeceği velet” derlerdi.. Ama annem beni çok iyi kendime getirmeyi bilirdi. “Sen özelsin Lucio. Özel..”
  Sanırım bu günlere gelebilmemi sağlayan, annemin bana verdiği öz güvendir.
  Aggh hissedebiliyorum, bunu okurken, ‘amma da ana kuzusuymuşsun ha!’ diyorsunuzdur. Aslında doğru. Ben annemin eteğinden asla ayrılmayan bir velettim. Dışarıda oynayamazdım. Çünkü mahallenin sakinleri çocuklarına benle oynamayı yasaklamıştı. Neymiş, benden çocuklarına yaramazlık bulaşırmış, peh! Aptallar işte.
  Ama şimdi düşünüyorum da iyi ki evde kalmışım hep! Çünkü şimdiler de aşık olduğum şeyle, evde kalmam sayesinde tanıştım.. Müzikle.. Bu size, kendi kişiliğimi anlatırken anlatacağım bir şey. Neyse~
  Hayallerimin kadını, en büyük aşkım Annem.. Sanırım bir çok erkek gibi, benimde aşık olmak istediğim kız, annem gibi olmalı. Annemin sıcaklığına sahip olmalı. Çok şey mi istiyorum? Oh hayır, bence değil. Tamam beklemem gerekecek ama ben buna hazırım. Mutlak aşk’a inanan bir çocuğum ne de olsa.
  Şimdilerde özellikle en çok özlediğim şey, annemin sabah beni uyandırırken, açtığı perdeden vuran güneş ışıklarının, onun kızıl saçlarında dolaşması, onun parıltısına parıltı katmasıydı. Evet o an, sonsuza dek bu görüntüyle kalmak isterdim. Onun kıpkızıl saçlarına, mavi gözlerine, beyaz tenine bakarak, yumuşak ve narin ellerini tutarak ve mis gibi kokusunu içime çekerek..
  Ama olmadı. Hogwarts’a başladığım ilk sene, onu kaybettim. Bunu da kendimle ilgili bölümde anlatacağım.
  Anneciğim.. Her nerde olursan ol, parıldadığını biliyorum. Senin ışığın sayesinde yolumu buluyorum. Gökyüzünden hep beni izle olur mu? Kalbim hep seninle!


  ~ Babam. Miquel Ray D’angelo. Siyah saçlı, güçlü yapılı ve adaletli bir muggle’dı. Annemle, annemin ailesiyle, sihirle ilgili her şeyi biliyordu. Tüm bunları bilerek, annemi yaşadığı sürece koruyacağına yemin edip, onunla evlenmiş. Ve gerçekten sözünü tuttu da. Babam yaşadığı sürece annemi hep korudu.
  Bana her zaman gerçek aşktan bahsederdi. Ve annemle tanışmalarından. Babam annemi tanıyana kadar hiçbir kıza aşık olmamış. Bana hep “O’nu gördüğümde, kızıl saçlarını ve ürkek gözlerini gördüğümde, kaderimde ki kişinin O olduğunu anladım” derdi. Sanırım bu romantik geni bana da geçmiş durumda.
  Bir Muggle olabilirdi ama tanıdığım en mükemmel insanlardan biriydi. Sihirle ilgili bir çok şey öğrendikçe, bir çok büyücü ve cadının Muggle’lara önyargılı olduğunu görüyorum. Ama onlara kızamam, çünkü böyle yetişmişler, Muggle’ları tanımadan. Şimdilerde bu duruma da bolca dua ediyorum; İyi ki babam bir Muggle’mış. Bundan gurur duyuyorum!
~  Sıra geldi bana;
  Ben annem ve babam sayesinde, hep aşk dolu bir yuva da büyüdüm. Tamam aşırı yaramaz ve hiperaktif olabilirdim ama hiçbir zaman kötü niyetli bir çocuk olmadım. Sihirsel yeteneğimi öğrendiğim de bile asla Muggle dostlarıma zarar vermedim. Benimle ilgili size anlatabileceğim en büyük şey –ve en önemlisi- ; Müzik. Dışarıda oynayamadığım zamanlarda evde annemin eteğinin dibinde dolaşır, kendimi avuturdum. Bir gün bunlar bana çok sıkıcı geldi ve tüm gün odamdan çıkmadım. Annem bunu anlamış olacak ki odama bir kutuyla geldi. Büyük ve güzel bir kutu. Bana gülümseyerek kutunun artık benim olduğunu, bundan sonra benim en iyi arkadaşım olacağını söyledi. Tabi ki tahmin edebileceğiniz gibi o bir gitardı. 7 yaşımda bana geldi, ve o günden beri benim en iyi arkadaşım, sırdaşım, hayatım.
  Annem sayesinde hayatımın amacını bulabildim. Şimdilerde Muggle Dünyasında fazla meşhur olmasa da tanınan bir Rock gurubu kurmamı annem sağladı yani. Teşekkürler Mom!
  Hogwarts’a çağrıldığım ilk sene, anne ve babam öldürülünce, tek ailem de bu gitar oldu.
  Evet, anne ve babam öldürüldü, bunu aile geçmişinde daha detaylı anlatacağım. Ama şu kadarını bilin. Normal bir ölüm değildi bunlar, Muggle Dünyasında.
  Sanırım şimdi ki kişiliğimin yaramaz çocuk olmaktan çıkıp ayakların üzerinde durması, hayata sıkıca bağlanması, mücadeleci olması; ailemi kaybetmemden sonra oldu. Sonuçta artık tektim. Ve ben bir gece de olabildiğince büyüdüm.
  Ama yaramaz olmasam da artık, kurallara bağlı biri de değilim açıkcası. Dik başlıyım, evet. Babamdan gelen bir gen.
  Ve tek kaldığımdan beri, Muggle yaşantımda tüm gece partilerini düzenleyen kişi benim! Tabi partiden sonra sızan arkadaşların aileleri onları almaya geldiğinde, hala bana “baş belası” diyorlar, ama artık o sözlerinde bir nebze de olsa sevgi var. Sonuçta ailem öldükten sonra tüm mahalle bana yardım etmek için çok uğraştı. Teşekkür ederim Muggle’lar! Sizleri seviyorum.
  Konuşkan birimiyimdir, evet. Ama aşırı değil. Dışarıdan kendini beğenmiş gibi görünüyorumdur. Ama hiç alakası bile yok. Fakat bu iyi bir şey. Böylece beni tanıyanların, tanımayanlardan farkı oluyor.
  Anlayabileceğiniz gibi Muggle’ları çok severim. Ki Muggle Dünyasında yaşadığım için bir sürü Muggle alışkanlığım var.
  Özellikle Basketbol! Ah vazgeçemeyeceğim şey. Muggle Dünyası’da ki her şeyden vazgeçecek olsam, basketboldan vaz geçemem. Hem Allen Iverson imzalı bir topum bile var! Her gece muhakkak temizlediğim bir top. Bir nebze takıntı sanırım.
  Aşırı çalışkan değilimdir ama üzerime düşeni de yaparım. Sınav zamanları elimden geldiğince çalışırım. Boş zamanlarımı da yeni demo’muz için beste yaparak geçiririm.
  Aslında bir Fransız olsam da, Amerika’da yaşıyorum. Tabi annemin ölümünden sonra, bana bıraktığı mektup sayesinde, annemin kuzenini buldum. Sanırım benim Teyzem sayılır değil mi?
  Yani artık, başka bir ailem olduğunu biliyorum, bu iyi bir şey. Yazları birkaç haftamı onların yanında geçiririm, çok iyi insanlardır; bazıları.
  Evet bu kadar sosyal bir çocuğum falan, ama şimdi diyorsunuz, peki ya kızlar?
  Çevremdeki hiçbir kıza farklı gözle bakmam. Çünkü ben babam gibi kaderimdeki kişiyi bekliyorum. Saçma gelebilir ama ben halimden memnunum.
  Size kendimle ilgili bunları anlatabilirim. Gerisini de beni tanıdıkça siz öğrenirsiniz. Umarım iyi anlaşırız, haksızlık yapmadığınız sürece ben sizinle gayet iyi anlaşırım çünkü!
Aile geçmişi: Eklenecek.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 5:54 pmFiziksel Özelliklerim:
#| Kıpkızıl saçlar (Annemden gelen en belirgin gen)
#|Dalgalı ve gür saçlar
#|Beyaz bir ten
#| Mavi gözler (Güneşte ela oluyor.)
#|1.71 boy (Babama çekmişim)
#| 68 kilo


Kişisel Yeteneklerim:
#| Akustik, Bas, Elektro gitar çalabiliyorum. Ayrıca klavye, çello, keman, yan flüt ve az biraz bateri.
#| İyi beste yaparım, hiç aşık olmasam da güzel aşk şarkıları yazabilirim.
#| Çok iyi basket oynarım. Tabi bu dünyada pek bir anlamı yok ama.
#| İyi uyurum. Oh evet, bu bir yetenek, çünkü bıraksanız günlerce uyurum. Ama maalesef kimse bırakmıyor.
#| Güzel yemek pişiririm. Annemle çok vakit geçirmenin getirisi bu. Tekken çok işime yaradı.
#||Ana dilim olan Fransızcayı iyi konuşurum. Ama İngilizceyi çok daha iyi kullanırım.

Sevdiğim şeyler:
#| Gibson Sg. Tek ailem.
#| Alkol. Tek başına bir çocuk olmanın yararları.
#| Uyumak
#| Hareketli şeyler
#| Tabu, yalan makinesi tarzındaki Muggle oyunları
#| Allen Iverson
#| Muggle anime ve mangaları (Amerika da çok popülerler)
#| Saksafon dinlemek
#| Yağmurlu ve rüzgarlı günler

Sevmediğim Şeyler:
#| Sabahın köründe uyandırılmak!
#| Muggle’lara karşı önyargılı olunması
#| Hayvanlar (Pek anlaşamam, belki de korkarım biraz)
#| Rap müzik.


En son Lucio F. D'angelo tarafından Paz Nis. 24, 2011 5:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 5:55 pm


İ L İ Ş K İ L E R

~
A d r a s t e i a Q u i w e n *

Azize. Nesin sen? Dünya'ya inan bir melek mi? Yoksa Tanrıça'nın ta kendisi mi? Ne olduğunu bilmiyorum. Ama senin çevrende dolanan bir uydu gibi hissediyorum kendimi. Hatırlıyor musun? Müziğime geldiğin zamanı.. Notalarım hiç bir zaman o kadar anlamlı olmamıştı. Müzik hiç bir zaman içimi o denli ısıtamamıştı. Sesin kulağıma çalınan bir melodi gibi. Nefesinle kutsanmışlık hissi beni sarmalar. Gözlerinin çoğu kez beni boğduğunun farkında mısın? Sen yanımdayken içimde neden safça bir coşku var, anlayamıyorum. Yaydığın büyünün varlığımı ele geçirdiği konusunda hiç bir şüphem yok ama.
Seninle sürekli yanyana olmak istemiyorum. Öyle bir durumda ölümüm daha erken gelir. Her güne ölecekmişiz gibi başlarsak bir gün haklı çıkarız değil mi? Peki her güne senin hep yanımda kalacağını ümit ederek başlasam? Kalır mısın yanımda? Teninin ışıltısı güneşi bile sollayıp günlerimi aydınlatırken hep çevrende olmama izin verir misin? Sevgililik, hoşlanma gibi değil bunlar. İnsani duyguların ötesinde. Sana olan bağlılığım sözsüz bir yemin gibi mühürlenmiş kalbime. Seninle sessiz geçirdiğimiz zamanları seviyorum. Sen yakınımdayken ve ben gitarımı elime almışken en güzel melodinin bizim olacağına eminim. Varlığının lütfunu üzerimden geçmemen dileğiyle ~
[Parıltısı cennetten bir sahne gibi.]
[Çevrende olmama izin ver]
A l e x a n d r a R h e a G a l i b i n a *
Hey Rhea! Çok güzel bir kız olduğunu inkar etmeyeceğim ama ukala tavırların bazen beni deli ediyor. Çok zekisin, farkındayım ama her ders de en öne atılmak zorunda mısın? Seninle tanıştığımız zamanı hatırlıyorum. Bir okul partisi. Ve sen haddinden fazla içmiştin. Seni yatakhanene kadar taşımak zorunda kalmıştım. Demek ki neymiş, içkiler şişelerindeki gibi durmuyormuş insan vücudunda. Seninle bir partiye gidecek olsak sana göz kulak olmaktan eğlenemezdim heralde. Çünkü iyi bir kızsın ve başına bir şey gelmesini istemem. Güzelliğin sarhoş değilken bile başına dert açacak kadar bariz. Bir de sarhoşken neler olacağını düşünsene?! Bazen gülümsemenin ardın da sinsi bir şeyler gizlendiğini hissediyorum. Entrikalardan hoşlanıyorsun değil mi? Ah seni küçük cadı. Yaramaz bir kız çocuğu gibisin. Ama yine de seni severim. Görünce selam vermekten hoşlanırım. Diğer erkekler gibi farklı bir bakış açısıyla bakmam sana. Belki de bu benim yanımda rahat olabilmeni sağlar ne dersin?
[Ömrümden ömür götürüyorsun.]
[Neyse ki seni severim sevimli cadı]

K e s h a L u n e E u r y a l e*
Lune. Büyüleyici güzelliği ve güzelliğini bile gölgede bırakan ışıltısıyla bir Tanrıça o. İnsani olamayacak her şeye sahip. Ve bir o kadar da uyuz! Evet o bir Slytherin de olması gereken kibir, kendini beğenmişlik ve bencillik duygularına oldukça sahip. İnsanlara iyi davranmak gibi bir lüksü yok. Belki de alt sınıfların bir nebze ondan korkmasından hoşlanıyordur da. Egoman ve sadist cadı. Eh ama bu cadıdan nefret edemiyorum. Lanet olası büyüsü beni etkiliyor. Evet o müziğe hükmedenlerden. Şarkılarla uğraşırken kendi insan görünümünden çıkıp tamamen Tanrıça olabiliyor. Onu izlerken birinin büyülenmemesi imkansız tabii ki. Ona laik görülmüş bu yetenek benim saygı duymamı sağlıyor. Bir gün, evet kesinlikle bir gün onunla aynı sahne de yer almak istiyorum. Bana gıcık davrandığının farkındayım ama benden nefret ettiğini sanmıyorum. Müziğime saygı duyduğunu düşünüyorum. Konuşmasak da birbirimizi takdir ettiğimizi anlayabiliyoruz. Büyülü ve eşsiz cadı umarım bir gün sahnemde bana eşlik edersin.
[İnsanlara kötü davranmaktan hoşlanıyorsun ha?]
[Seni sadece şarkı söylerken hatırlamak istiyorum!]

H e n r y P h o e n i x *
Hey siz bayım! Evet evet siz. Farkında mısınız bilmem ama kemanınızla beni büyülüyorsunuz. Müziğin yaşam tarzım olduğu şu Dünya'da içtenlikle saygı duyduğum kişisiniz. Hiç bir konserinizi kaçırmıyorum. Her daim en önde en sadık dinleyeceğiniz benim. Bununla da gurur duyuyorum. Yarattığınız tını öylesine eşsiz ki. Her konseriniz de mest olmamın nedeni kemanınıza geçirdiğiniz ruhunuz mu yoksa doruğa ulaşan duygularınız mı bunu kestiremiyorum. Ama bu bilinmezlik daha da bağlanmama yol açıyor müziğinize. Ortak payda da birleşen insanlar olduğumuzu düşünüyorum. Müzik evrensel bir bağdır gözümde. Ve bu bağın bizi de bağladığına inancım tam. Her nerede olursanız olun iyi dileklerim hep sizinle, unutmayın.
[Eşsiz ezginiz ve müziğiniz beni size çekmek de.]
[Müziğin evrensel bağıyla bağlı olduğumuzu düşünmekteyim.]
B e a t r i c i a G a l l a g h e r*
Ah bu cadı! Kalbinin güzelliklerini bana da açtığın için teşekkür etmeliyim sana. O kadar güzel bir ışık saçıyorsun ki etrafa. Büyülenmemek elde değil. Parıldayan bir güneş gibisin adeta. İyiliğin vücud bulmuş halisin. Bana hep ılımlı yaklaşman öyle çok hoşuma gidiyor ki. Mutsuz bir günümde tebessümün yüzümü aydınlatmaya yetebilir. Benim için değerinin ne olduğunun farkında olmalısın.
[Güneşin en belirgin yansımasısın yeryüzüne.]
[Yüzümde gülücükler açmaya yeter gülümsemen.]

En son Lucio F. D'angelo tarafından Perş. Haz. 16, 2011 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 5:56 pm

Eklenmek için;

Kod:
Ad-Soyad:
Yaş-Meslek:
İcon: *100x100
Lejant linki:

*Özel olarak bi' kurgunuz varsa yazabilirsiniz. Yoksa ben kafama göre doldururum
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 258
Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
92 / 10092 / 100
Düello Gücü :
46 / 10046 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 6:21 pm

& Alexandra Rhea Galibina
& 14- Ravenclaw III. Sınıf Öğrencisi
&
& - l LEJANTAÇILMADIDAHA-
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 6:23 pm

Kişilik özellikleri hakkında biraz bilgi verebilir misin?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alexandra Rhea Galibina
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 258
Gerçek İsim : aslısu l
Patronus : Ejderha. Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Yeşil gözleri onu çekici kılıyor. Ayrıca fazla zeki.
Rpg Puanı :
92 / 10092 / 100
Düello Gücü :
46 / 10046 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Paz Nis. 24, 2011 6:33 pm

TABİ. AL BAKALIM. .).)
& Rhea mı? Zeki, hemde gereğinden fazla zeki birisi. Biraz ukala. Fazla aşırıya kaçmak istemiyor. İçkiyi seviyor. Fakat içkiyi fazla kaçırmasına sebep olarak yanlış yollara düşebiliyor. Sonra. Cesaret hatsafa da on da. Cesur. Sevdikleri ve değer verdiği insanlara karşın aşırı bir kıskançlığı var. Yani onları başkalarından kıskanabiliyor. Bunun aksine ne zaman nerede nasıl davranacağını biliyor. Tam bir hanım efendi gibi davranır. Ama akılları karıştıran bir mesele de şu ; düşmanlarına karşı beslediği nefret duygusu ve yetiştirdiği entrikalar ne kadar kötü ? Evet. Rhea iyi birisi olmasına rağmen entrika konusunda çok iyi bir seviyede. Ayrıca, fazla çekici. Fazla seksi bir kız işte.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 1865
Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
100 / 100100 / 100
Düello Gücü :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Ptsi Nis. 25, 2011 1:28 pm

Kurgumuz var canım, ekler misin? (:  *Teşekkürler Aykut.*

  Bir insan Aylin kadar harika olmasın, cidden olmasın. Teşekkür ederim ortaak, öptüm şap şup.
  Özel mesaj atabiliyorum artık ama yine de buralardan da ulaşabilirsiniz:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Çarş. Nis. 27, 2011 10:48 am

Eklendiniz ^^ İlginiz için teşekkür ederim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
avatar

Mesaj Sayısı : 836
Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
80 / 10080 / 100
Düello Gücü :
40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Perş. Nis. 28, 2011 10:05 am

İşte iconlarım :)Kod:
[URL=http://www.ressim.net][IMG]http://ressim.net/s/upload/303481c5.bmp[/IMG][/URL]Kod:
[URL=http://www.ressim.net][IMG]http://ressim.net/s/upload/77cebc2e.bmp[/IMG][/URL]

Kurguyu biliyorsun zaten :)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Çarş. Mayıs 04, 2011 10:41 am

Eklendiin ^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Henry Phoenix
Büyücü
Büyücü
avatar

Mesaj Sayısı : 318
Gerçek İsim : Uygar
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Düşüncesini dile getirebilme.
Rpg Puanı :
95 / 10095 / 100
Düello Gücü :
48 / 10048 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Perş. Haz. 16, 2011 9:29 am

Ad-Soyad: Henry Phoenix

Yaş-Meslek: 25 - Müzisyen (Keman)

İcon: &

Lejant linki: http://godricshollow.yetkin-forum.com/t3282-henry-phoenix


"Remember, remember the fifth of November"
~V~
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://godricshollow.yetkin-forum.com/
Beatricia Gallagher
Yönetim
Yönetim
avatar

Mesaj Sayısı : 584
Gerçek İsim : Yağmur
Patronus : Kuğu. Sihirsel Soy : Melez.
Özel Yetenek : Görücü.
En Belirgin Özellik : Ayşinsever
Rpg Puanı :
100 / 100100 / 100
Düello Gücü :
50 / 10050 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Perş. Haz. 16, 2011 2:10 pm

Ad-Soyad:Beatricia Gallagher
Yaş-Meslek:14-Öğrenci
İcon: *100x100
SENİYERİM:
 

SENİDEYERİM:
 

Alİşte:
 

Ühü:
 


OHA RUPERT'İN DOĞUM GÜNÜ HERKES KUTLASIN RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT RUPERT HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM HER ŞEYİM.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://twitter.com/#!/yagmurayyildiz
Lucio Faust D'angelo
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
avatar

Mesaj Sayısı : 51
Gerçek İsim : İlgi
Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Müziğe olan tutkusu
Rpg Puanı :
85 / 10085 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Perş. Haz. 16, 2011 7:36 pm


Büyük bir zevkle eklendiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 507
Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
0 / 1000 / 100
Düello Gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Perş. Haz. 16, 2011 9:29 pm

& Veronica K. Folchart.
& 14 - Öğrenci.
&
& Şurada.

İcon lejanttanda seçebilirsin istersen. ^-^Tamam denedim sadece. -.-

Bırakalımspoilerspoilerolarakkalsın:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
avatar

Mesaj Sayısı : 836
Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
80 / 10080 / 100
Düello Gücü :
40 / 10040 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   Salı Haz. 21, 2011 6:31 am
Ünlü değişikliğii *-*
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aredhel Clementé
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 366
Gerçek İsim : İlayda
Patronus : Kartal. Sihirsel Soy : Üvey annesi Muggle Doğumlu, üvey babası da Melez. Öz anne babası safkan büyücüler ama o bunu bilmiyor.
En Belirgin Özellik : Meraklı.
Rpg Puanı :
92 / 10092 / 100
Düello Gücü :
46 / 10046 / 100

MesajKonu: Geri: L # DeAngeLo   C.tesi Haz. 25, 2011 9:11 pm

*Alexa Diane Sunny
*13, Öğrenci
*
*Eheh, bizim kurgumuz vardı :)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
L # DeAngeLo
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Karakter İşlemleri :: Portre :: Lejant-
Buraya geçin: