Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!

+3
Adrasteia Quiwen
Aquilano Llythia Romolius
Galea P. Disciple
7 posters
YazarMesaj
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Empty
MesajKonu: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:42 am

Şimdi bu Kevin kötü bir Ravenclaw'dır. Dostları da kötü olmalıdır. Uyuşturucu bağımlılığı yoktur ancak içki bağımlılığı vardır. Bazen ayık kalmak onun için zor olabiliyor. Ve şu aralar arkadaşlarının üstelemesiyle içkiyi bırakmaya çalışıyor. Sporu sever. Zaten kaslı maslı bir şeydir! Her ortama ayak uyduran cinstendir o. Imm... Sonra annesi katil. Annesinin katil geni kevin'a da bulaşmıştır. Sonuç: geleceğin katili. Slytherin'den kuzeni vardır: Annnabell Anderson. Annesinin yiğenidir.

Aradıklarım şunlardır:

Çok yakın iki dost lazım.

Arkadaşlar.
-Adrasteia Quiwen
-Tierra Squidna

Bir rp sevgili elbette.

Bar arkadaşları.

Düşmanlar olmazsa olmaz. Ama fazla olmasın. Bu düşmanlıklar sözcüklerle olacaktır. Birbirlerine kötü şeyler söyleyeceklerdir.

Kevin'ın asıl düşnaları. Ancak dost gibi görünenler. İki tarafta birbirine düşmandır. Ancak Kevin inandırıcılığı sayesinde düşmanını dost gibi gördüğüne inandıracak vev bir anda ayağını kaydıracak.

Sevdiği profesörler.

Sevmediği profesörler.

Ona platonik olanlar.
-Aquilano Llythia Romolius

En son Kevin Yancy Burn tarafından Paz Mart 06, 2011 5:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.

Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Hogwarts'ta sürtük olarak ün salması.
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:53 am

Merhaba asdfghj
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:54 am

Arkadaş?
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 11:16 am

Adrasteia Quiwen demiş ki:
Arkadaş?
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:44 pm

Eklendiniz hepiniz .(:
Veronica K. Folchart
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Veronica K. Folchart

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Eltorn Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Bina arkadaşlarından bayağı farklı.
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:49 pm

Ööeei, aynı binadayız. Bişiler saçmalasak?
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 5:26 am

Olabilitesi yüksek o.O
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm
Sihirsel Soy : Safkan

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 5:56 am

irem Lo..İyi arkadaş???
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Gerçek İsim : İrem ben ya :D
Patronus : Penguen Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Fazla zeki. Fazla güzel.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!   Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla! Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 11:13 am

Eklerim bir ara :D

Hiç kimseye güvenme. Hele bana, asla!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sanırım bana da bir kavalye lazım o.O