Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Begüm ve dejavularıı :)

+2
Tierra Squidna
Aneckha Foster
6 posters
YazarMesaj
Aneckha Foster
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Aneckha Foster

Gerçek İsim : Begüm
Sihirsel Soy : Safkan

Özel Yetenek : Zihinfendar.
En Belirgin Özellik : sinsi/kurnaz
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

Begüm ve dejavularıı :) Empty
MesajKonu: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 8:56 pm

Begüm ve dejavularıı :) 167979_186262738073205_100000684395256_488153_7926740_n

Begüm ve dejavularıı :) 169025_186263251406487_100000684395256_488154_4724377_n

Ya şimdilik bunları ekledim.Sizce nasıl?yani olabildiğince realist olun,çünkü yorumlarınız gerçekten önemli benim için.Nasıl çiziyorum? Karakaleme yeni geçtim, ilk denemelerimden biri,çok iyi olmadıklarını kabul ediyorum.
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:37 am

Bence çok iyiler lan. Begüm ve dejavularıı :) 615503 Çünkü ben hiçbir haltı çizemem. O yüzden çizimi iyi olan bir vatandaş eleştirel gözle yorum yapmalı.^^
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 12:10 pm

:D ya o kadar iyi değil bunlar da bi karikatür yarışması var,ona katılmayı düşünüyorum hangisini kullanarak yapmalıyım sence?Çizgi roman olanına katılmak istiyorum ama zaman az ondan karikatür mecbur :(
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 6:47 pm

O-ha süper ! Begüm ve dejavularıı :) 615503 Ben uzun süredir çizmeye çalışıyorum asdfghj :D
Devamını bekliyoruuuuz :D
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 6:52 pm

:D :D beğenmene sevindim.Sence hangisini ana karakter yapmalıyım?
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 7:09 pm

Hikaye mi yazıyorsun? Bence ikinci resim ;)
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 8:25 pm

Bi karikatür yarışması var ona katılcam. :D
Cassandra C. Tears
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Cassandra C. Tears

Gerçek İsim : thepreciouslove*
Sihirsel Soy : Melez.
En Belirgin Özellik : Psikopat.
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 5:09 am

İlki çekiminden dolayı bulanık çıkmış sanırım.
İlki çok hoş bence, ikinci daha bir karikatüre uygun gibi. Garip bir saç tarzı falan var.
Bence çizimin çok iyi. Yani ressamlarda çizmeye okulda bebek çizerek başladılar sonuçta :D
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 7:48 am

Tierra Squidna demiş ki:
Bence çok iyiler lan. Begüm ve dejavularıı :) 615503 Çünkü ben hiçbir haltı çizemem. O yüzden çizimi iyi olan bir vatandaş eleştirel gözle yorum yapmalı.^^
Katılıyorum, kesinlikle. :D
Aneckha Foster
Aneckha Foster

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 6:03 pm

Michelle Lauren Msery demiş ki:
İlki çekiminden dolayı bulanık çıkmış sanırım.
İlki çok hoş bence, ikinci daha bir karikatüre uygun gibi. Garip bir saç tarzı falan var.
Bence çizimin çok iyi. Yani ressamlarda çizmeye okulda bebek çizerek başladılar sonuçta :D

Evet ilki biraz öyle oldu.:D
müde;çizmeye başladım.Dua edin de bi üçüncü olabileyim :D

Ayşin ve Şeyma'yı sevmek...Bunu söylemek istemek...Begüm ve dejavularıı :) 604597
Darci Rose Hanna
Darci Rose Hanna

En Belirgin Özellik : çok iyi rol yaparım efenim.yoksa nasıl karanlığa hizmet eden biri olarak tarafsız tanınabilirim ki :D
Rpg Puanı :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Begüm ve dejavularıı :) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Begüm ve dejavularıı :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Begüm ve dejavularıı :)   Begüm ve dejavularıı :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:47 pm

Begüm ve dejavularıı :) 200730_122026427873227_100001976127919_162266_4724436_n

Bunu mezun olacak olan bi büyüğüm için çizmeye çalıştım.Çok dikkat etmedim ama üşeniyorum yeniden yapmaya.Pek olmadı galiba. Siz ne dersiniz??
not;yanakları dolgun, yani bu kadar yapabildim :D

Begüm ve dejavularıı :)
1 sayfadaki 1 sayfası