Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwartsın Müzik grubu

+3
Tierra Squidna
Satellite Romolius
Eva Dapnie Lion
7 posters
YazarMesaj
Eva Dapnie Lion
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue62 / 10062 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue31 / 10031 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

Hogwartsın Müzik grubu Empty
MesajKonu: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 5:25 pm

Selam...
Öğrencilerden oluşan bir müzik grubu kurmak için ilk adımı atmış olmaktan çok mutluyum. Hogwartsın Müzik grubu 604597 Hogwartsın Müzik grubu 604597 Hogwartsın Müzik grubu 604597

İçerisinde biraz klasik müziğe de yervermeyi düşündüğüm müzik grubuma dahil olmak istiyorsanız yazın.:D
G"enel olarak Emre AYdın,Evanescence,Link in Park,Fall out boy tarzı müzik yapmayı düşünüyorum.Hogwartsın Müzik grubu 900758 Hogwartsın Müzik grubu 900758 Şizofrenik sancılarla dolu Eva'ya da bu yakışır.Müziğe kapılıp içindeki boşluğu yok eden,ritimlerde kendiyle savaşan Eva kendine grup arkadaşları arıyor...

Grubun adı daha kesin değil,fikirlerinize açığım
.Deuximè Rèalitè (ikincil gerçeklik) hoşuma gitti benim ama dediğim gibi fikirlerinize açığım.

Grup elemanlarının griffindordan olmamaları daha iyi.Zaten bir üyemiz var Griffindordan,ikincisi kalsın.:D
Grupta davul,gitar ve flüt kesin var ama keman ve piyona kesin değil.

ARANANLAR

Solist;Kesha Luna Euryale

Vokal;Eva Dapnie Lion
Bateriye bir arkadaş;Tierra Squidna
Gitara iki arkadaş.;Eva Dapnie Lion(Bas Gitar)
Yan flüte bir arkadaş;Satellite Romolius
*Kemana bir arkadaş;
*piyano ya da çello da düşünüyorum;

*Grupta davul,gitar ve flüt kesin var ama keman ve piyona kesin değil.Yine de çalışalım.

En son Eva Dapnie Lion tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 8:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Satellite Romolius
Beauxbatons VI. Sınıf
 Beauxbatons VI. Sınıf
Satellite Romolius

Gerçek İsim : İlkin.
Patronus : Sincap. Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus.

En Belirgin Özellik : Söylenilenlere göre atılganlığım.
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 9:40 pm

O zaman ben flüte bir arkadaş olayım. :D
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Safkan
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:05 am

Solist yok mu ratatul? Şimdi vokal soliste geri planda eşlik eden kişi. Ama geri vokal demişssin. Yani şimdi burdaki vokal solist yerine mi geçiyor? Bunların cevabını istiyorum. :D
Ben bateri de istiyoruuum. *-*

*Yanlışlıkla ilk Ely'den attım mesajı. :D :D
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:45 am

Aslında vokal, soliste geride eşlik eden değil mi ya? :D Ya başlığa damladım da katılmayacağım. *-*
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Meta.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:48 am

Bende onu dedim ya zaten. :D
Alıntı :
Şimdi vokal soliste geri planda eşlik eden kişi
:D
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 10:03 am

Tamam bay. :D
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue62 / 10062 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue31 / 10031 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 3:51 pm

netten bi baktım da solist yerine vokalist de kullanılıyor.Ondan öyle yazmıştım düzenledim hemen :D affınıza sığınıyorum.Hemen ekliyorum....
ya isim olarak da bi beyin fırtınası yapak da.?
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Meta.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 4:30 pm

Beni soliste yazsaydın bebek ya.
Rose Laquisha
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Rose Laquisha

En Belirgin Özellik : akıllı,gzel ve cesur
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue72 / 10072 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:48 pm

Solist Solist Kesinlikle Solisstt :D
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 6:11 pm

Seç o zaman E !
Bende soliste adayım :D İşin zor dost.
O olmazsa en düşüüüüüük ihtimal piyano. Ya da elektro gitar (metak gitarı tabii ki) Anketle karara varabilirsin? Tabii işine karışmak istemiyorum kuzusu. Bu arada Göl kenarına rp'ye gel :D Bekliyorum haaa :D Neyse kirletmeyeyim başlığı ;)
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:45 am

Melis şu ismini değiştirip değiştirip durma da :D karıştırıyoruuummmm heppp...
griffindordan başka üye istemedoiğimi belirtmiştim;bir kişi yeterli.K.bakma.
Ekliyorum Kesh.
Sebastian S. O'Dowd
Beauxbatons III. Sınıf
 Beauxbatons III. Sınıf
Sebastian S. O'Dowd

Gerçek İsim : &
Sihirsel Soy : &
En Belirgin Özellik : &
Rpg Puanı :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Hogwartsın Müzik grubu Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Hogwartsın Müzik grubu Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Hogwartsın Müzik grubu   Hogwartsın Müzik grubu Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 2:23 pm

Piyano kısmına gelebilrim. :D

Hogwartsın Müzik grubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Müzik Grubu İçin Eleman Lazım~
» Müzik Odası