Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artemis Swallmore

2 posters
YazarMesaj
Sebastian S. O'Dowd
Beauxbatons III. Sınıf
 Beauxbatons III. Sınıf
Sebastian S. O'Dowd

Gerçek İsim : &
Sihirsel Soy : &
En Belirgin Özellik : &
Rpg Puanı :
Artemis Swallmore Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Artemis Swallmore Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Artemis Swallmore Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Artemis Swallmore Right_bar_bleue

Artemis Swallmore Empty
MesajKonu: Artemis Swallmore   Artemis Swallmore Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:28 pm

Ad:Artemis
Soyad:Swallmore
Kişilik Özellikleri:Çok sakin biriyimdir. Yerinde konuşan ve çabuk sinirlenen. çabukyatışamam. söyledikleri sözlerin nereye gideceğini tahmin edemeyen insanlardan nefret ederim. biri arkadaşım olacaksa ilk olarak haketmelidir ve kaybetmemelidir dostluğumu. eğer o yalnış bir şey yapmazsa ben zaten onu bırakmam. kitap okumayı ve müzik dinlemeyi, kitap okurken müzik dinlemeyi çok severim. genelde elde edilen başarıları ve fantastik şeyleri okumayı severim. aşk arada sırada. yazı yazmayı çok severim. ne tür olursa olsun. satranç oynamak, resim yapmak ve piyano çalmak en büyük zevkimdir. olaylara tarafsız bakabilirim. bir terazi gibiyimdir. yorum yapabilme kabiliyetim sayesinde büyüklerimden aldığım övgüler gururumu okşar. bir şeylerin arşivini yapmak ve bir şeylerin peşine düşmek harikadır. Zaten bu nedenle mayalar, piramitler ve melekler hakkında arşivlerim var. piramitler nasıl yapıldı? cevabı bulunsun bulunmasın her zaman onlara uzaylıların yardım edip etmediğini merak edeceğim. Ve dersler. Eğer sevdiğim bir ders ise elimden geldiğince dinler ve katılım yaparım. ama eğer dikkatimi çekmiyorsa o derse asla konsantirasyon sağlayamam. bir köşede resim yeteneğimi geliştiririm. Zaten bir çok tablomun taslağı Fizik dersinde oluştu.

Aile Geçmişi: Ailemi çok seviyorum ama onların bana gerekli olan ilgiyi gösterdiklerini sanmıyorum. iki ablam var. bir kedim var. Kedimin resmini çizmek ve ablamlardan yorum almak mükemmeldir. annem ve babam mimar oldukları için sürekli ülke veya şehir dışındalar. buda beni onlardan mahrum bırakıyor. okul arkadaşlarımın yüzünü onlardan daha çok gördüm. Ama ne olursa olsun onları çok seviyorum. onlar benim annem babam ve ne yaparlarsa iyiliğim için yaparlar. Ablamların elinde büyüdüm ve şimdi ellerimde kedimin resmi var. Annemin resim yeteneğini babamın asilliğini almışım.
Burç:Başak
Sevdiği Renkler:Kırmızı, lacivert ve beyaz.
Sevdiği Hayvanlar:Kediler ve köpekler. sanırım listeme vaşak'da girebilir.
Rpg Puanı :80
Seçmen Şapka
Kadim Şapka
Kadim Şapka
Seçmen Şapka

Sihirsel Soy :
En Belirgin Özellik : Seçerim.
Rpg Puanı :
Artemis Swallmore Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Artemis Swallmore Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Artemis Swallmore Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Artemis Swallmore Right_bar_bleue

Artemis Swallmore Empty
MesajKonu: Geri: Artemis Swallmore   Artemis Swallmore Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 3:41 pm

Hufflepuff!

Artemis Swallmore
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artemis Swallmore
» Artemis.
» **Freya Artemis**