Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chuck George Berry

4 posters
YazarMesaj
Chuck George Berry
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Chuck George Berry

Gerçek İsim : Sedat
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Kibirli
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 12:55 pm

~KarakteR KaRtı~

Chuck George Berry C2140f4d

Ad-Soyad:Chuck George Berry
LakaplaRı:Chuck

Doğum Tarihi:16 Ekim 1988
Kan DuRumu:Safkan
Mesleği:Piyanist, Büyüceşura Yüksek Mahkemesi Jüri Üyesi
Savaş TaRafı:Aydınlık Taraf
Asa:Kırmızı kurdale
Mezun Olduğu/Okuduğu Bina-Okul:Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulu
Gryffindor Binası mezunu

-Geçmiş-

Sıradan bir geçmişi var. Mutlu bir çocukluk, sorunlu bir gençlik ve iyi bir eğitim.

-FizikseL ÖzeLLikLeRi-
Esmer biriyim. Uzun boylu, yapılı. Saçlarıma belkide hayatın şartları bir kaç kar yağdırmıştır.
-KişiseL ÖzeLLikLeRi-
Hayatın getirdikleriyle bugün ki konumuna ulaşması zor olmuştur ve kimsenin elinden almasına izin vermeyecektir. Fazlaca naziktir. Sevecen ve kibar. Zeki ve planlı. Anlamlı ve hoş...
-SevdikLeRi-
Kibarlık ve zeki konuşmalar hoşuna gider. Planlı toplantılar, Kusursuz mahkemeler.
-SevmedikLeri-
Kibirli ve fazla cüretkar insanlar. Bilinmezlik, fazla bilinirlik.
-GüçLü YanLaRı-
Ayakta dim dik duruyor, zorlukların karşısında soğuk kanlı kalarak mantıklı düşünebiliyorum.
-Zayıf YanLaRı-
Aşk. Bütün özelliklerimi körertip elimi kolumu bağlıyor.

İcon.

Chuck George Berry Candids02 Chuck George Berry Candids03 Chuck George Berry Kidschoice10 Chuck George Berry Kidschoice9Chuck George Berry 0001zd8f Chuck George Berry 00020awx Chuck George Berry Sw01 Chuck George Berry Sw04Chuck George Berry Ouatimpress01 Chuck George Berry Ouatimpress02 Chuck George Berry 0001b3r8 Chuck George Berry 0001cr5wChuck George Berry 0000fax7 Chuck George Berry 0000g8ag

İLİŞKİLER

Arkadaşlar

*Caroline Karnelblood:Onu ilk yazarlığıyla tanıdım ve işlettiği yerde tesadüfen (!) çay içerken tanıştık. Arkadaşım, onunla sık sık karşılıklı çay içerek sohbet ediyorum.

Chuck George Berry Kstewdazed13Chuck George Berry Th_kSenzatitolo-41copia

*Kevin Marquez: İlk olarak küçük yaşta hayatıma girdi. Bir dostum ve sırdaşım oldu. Şans yollarımızı birleştirdi ve şimdi aynı kurumda çalışan iki genciz. Hala birbirimize bağlıyız.

Chuck George Berry Milan3 Chuck George Berry Milan5

*Valentina Marquéz: Çok değerli bir aile dostum. Zaten abisi - Keni ilede çok iyi dostum. Hayat dolu, eğlenceli ve anlayışlı biridir.

Chuck George Berry Meganfoxmeganfox1191785 Chuck George Berry Meganfoxmeganfox1191777

Düşmanlar:

Meslektaşlarım:

Ara sıra sohbet ettiklerim:

Eklenmek İçin;
Ad-Soyad:

Kurgu:
İstenilen Yer:
İki adet uyumlu icon:

En son Chuck George Berry tarafından Salı Şub. 15, 2011 5:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/chuck-george-be
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Geri: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 3:04 pm

Chuck George Berry Kstewdazed13Chuck George Berry Th_kSenzatitolo-41copia

Arkadaşlara uygunum sanırım. Caroline'i hem bir yazar olarak hem de arada bir çayhaneme uğradığından falan tanıyabilirsin diye düşünüyorum. Ya da şimdi aklıma gelen bir fikirle, eğer maskeli baloya geliyorsan orada tanışabiliriz kurgusal açıdan. Bu da bir fikir. Tercih sana kalmış. :)
Kevin Marquéz
Seherbaz
Seherbaz
Kevin Marquéz

Gerçek İsim : Cem.
En Belirgin Özellik : Araştırmacı, İyilikçi, Mükemmelliyetçi
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Geri: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 6:08 pm

Chuck George Berry Milan3 Chuck George Berry Milan5

Aynı kurumda çalışıyoruz.Çocukluk arkadaşı olabiliriz,aynı zamanda sırdaşta olabilir.İkimizde aydınlık taraftan olduğumuza göre düşüncelerimiz hemfikir.
Lena Jacksaw
Lena Jacksaw

Gerçek İsim : Aslı
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : sinirliyim, asabiyim ben neyim yaa...:D
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue73 / 10073 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Geri: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 7:50 pm

Chuck kurguyu biliyorsun. :D :D yazarsın artık. Bi' arada rp yaparız işte. :D

Chuck George Berry 2m4d16hChuck George Berry Zx01vc
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Geri: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:52 pm

Lejantımda sizide görmek isterim beyfendi :D
Chuck George Berry
Chuck George Berry

Gerçek İsim : Sedat
En Belirgin Özellik : Kibirli
Rpg Puanı :
Chuck George Berry Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Chuck George Berry Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Chuck George Berry Right_bar_bleue

Chuck George Berry Empty
MesajKonu: Geri: Chuck George Berry   Chuck George Berry Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:26 pm

LEna ekledim canım. :D

Carol, geldim hanımefendi. :D
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/chuck-george-be

Chuck George Berry
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» George Clooney