Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KevinYancy "BURN"

5 posters
YazarMesaj
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue80 / 10080 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:44 pm

KevinYancy "BURN" 2b9631a3

Kevin Yancy Burn
-
Mr. Burn// Kev.// Bay Yakışıklı
-
15
-
Büyücü//Erkek
-
13 Mart
-
Kanada
-
Balık
-
Safkan
-
Öğrenci
-
Karanlık Taraf
-
Hogwarts//Rawenclaw

KevinYancy "BURN" 8e405adf

-Geçmiş-
Harika bir ailem var. Güzel bir annem. İyi bir babam. ve çılgın bir kardeşim. Eskiden sorun yaşadığımı hiç hatırlamıyorum. Çünkü biz birbirimize bağlı bir aileydik. Her perşembe akşamı bir muggle filmi izler ve yanında mısır yerdik. Kardeşim asla beni rahatsız etmez. Ancak tek sorun benim ondan daha yakışıklı olmam. Bunu kabul ediyorum. Sadece bu yüzden kavga ederiz. Ancak bir amcam var; Merlin. İyiliği savunmuştur hep. Biz ise karanlık. Bir süre onu değiştirmeye çalıştık. Ancak zifiri karanlığın içinde parlak bir ışık çok dikkat çekiyordu. O yüzden aileden ayrıldı. Soyadını değiştirdi. Merlin Nightmare'den Merlin Luz'a dönüştü. Bu onun kararı. Onun haricinde hiçbir çıkıntı yoktu ailemizde. Ailemi ve geçmişimi seviyorum.

KevinYancy "BURN" C300beeb

-Fiziksel Özellikler-
Sarı saçlarım mavi gözlerimle tamamlanmış. Yapılı bir vücudum var. Genelde kızlar vücuduma bayılırlar. Kemikli bir çene yapım var. Boy 1.76. Kilo desen 60. Şu aralar biraz kilo aldım gerçi. Kesha sağolsun! Yiyemediği her şeyi bana veriyor. Bende yiyorum!

KevinYancy "BURN" D465eaf5

-Kişisel Özellikler-
Kötünün de kötüsüyümdür. Çok çapkın ve sinsiyimdir. Ancak arkadaşlarıma değer veririm. Aşk mı? Daha neler. İnanmam ben aşka. Ben daha çok eğlenirim onlarla. Çok kararlıyımdır da. Kafamın dikine gitmeye bayılırım. Asla yenilen ben olmam. Ailemin verdiği hırs beni hep üst noktalara taşır. Çılgınlık derecesinde cesaretliyimdir. Ancak gururlu ve ağırbaşlıyımdır. Kimseye teslim olmam. Onlar bana teslim olurlar.

En son Kevin Yancy Burn tarafından C.tesi Ekim 02, 2010 5:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue80 / 10080 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:47 pm

-İlişkiler-

KevinYancy "BURN" Katy-P-3-katy-perry-15938949-100-100 Eva Dapnie Lion
Güzel Cadı
Kimsin sen güzel kız? Siyah saçların, kırmızı dudakların ve beyaz teninle kimsin? Beni büyülüyorsun. Aşık mıyım? Bilmiyorum. Seni ilk gördüğüm zaman sıradan kızlardan birisi olduğunu düşünmüştüm. Ama yanılmışım. Sen daha gizemlisin. Daha zorsun. Zoru severim. Seni kazanmaya çalışacağım. Bakalım sende ağlarıma takılacak mısın? Ya da ben senin ağlarına takılacak mıyım?

KevinYancy "BURN" 0033f0d2 Kesha Lune Euryale
Çılgın Canavar
Sen hayatımda gördüğüm en bencil, en kötü, en zalim ve en güzel cadısın. Unutmadan, tam bir çatlaksın! Seni işte bu nedenlerden dolayı seviyorum. Çünkü bende bencil, kötü, zalim ve yakışıklı bir büyücüyüm. Kardeşim gibi bir şeysin. Gibi bir şey değil, kardeşimsin! Seni pislik şey, beni hemen kendine bağladın. Senden kopmak mümkün değil. Sen kardeşten de ötesin. Sen bilinmezliksin.

KevinYancy "BURN" 7f713377 Aphrodite Monteque
Güzelsin, Güzelsin ve Güzelsin
Hey güzel kız! Gerçekten tatlısın. Ayrıca kötüsün. Bu da seni daha bir çekici yapıyor. Yalan mı? Güzel hatlara ve mükemmel bir yüze sahipsin. Böyle bir varlık nasıl sahipsiz anlamıyorum. Ama benim bağlanma problemim var. Sadece eğlencelisin. Ve sadece takılıyoruz. Gülümse biraz taş bebek.

KevinYancy "BURN" 99142488 Vasilissa Crystal Ryan
Tanımıyorum Seni Güzellik
Ben nasıl bir okuldayım böyle. Sağımdan bir güzel geçiyor, solumdan başka bir güzel geçiyor. Ve sen geçip gidenlerdensin. Sadece seni süzüyorum. Evet, güzelsin. Dedim ya sen geçip gidensin. Yanımda kalanlar da sana düşman. O yüzden uzaktan bakışsak daha iyi.

KevinYancy "BURN" Cf427f40 Annabel Anderson
Sevgili Kuzen
Seviliyorsun. Güzelde bir kızsın hani. Beni iyi gösteriyorsun. Gerçi ben zaten her zaman iyiyimdir, süperimdir. Sende buna katkıda bulunuyorsun. Ancak annemi çok seviyorsun. Ben ise az. O konuda kavga ediyoruz. O da olsun. En sevdiğim aile bireyi. Lanet şey, seviliyorsun An!

En son Kevin Yancy Burn tarafından Perş. Ekim 21, 2010 10:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:48 pm

Eklenmek için;
Bir icon
Kısa bir kurgu
Eklenmek istediği yer

En son Kevin Yancy Burn tarafından C.tesi Ekim 02, 2010 5:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eva Dapnie Lion
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue62 / 10062 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue31 / 10031 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:42 am

Cole..yivrummm.:D nirdeyim ben de bakiim.. hee!:D:D

KevinYancy "BURN" Katy-katy-perry-2484003-100-100KevinYancy "BURN" Katy-katy-perry-2484001-100-100
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 5:11 pm

Puah eklendin (:
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue62 / 10062 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue31 / 10031 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 11:10 am

hey maşallah...Keesshh ne yaptın len uçtum ben bu çocuğa..:D
çok da özledim seni...( bilgisayar dersindeyim şuan..D :D En kısa zamanda lejantımı düzelticem...) .)
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:31 pm

Ben de özledim seni :)
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue98 / 10098 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue49 / 10049 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:47 pm

KevinYancy "BURN" 025
Aphrodite'e lejanttan bakabilirsin. (:
KevinYancy "BURN" Doutzen13
Vasilissa'yla da hıım, nötr olun. Ya da başka bir kurgu fark yapmaz *.*
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Gerçek İsim : Betül
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : En büyük tutkusu kötülük yapmak olan bir sürtük o, evet.
Rpg Puanı :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue92 / 10092 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue
Düello Gücü :
KevinYancy "BURN" Left_bar_bleue46 / 10046 / 100KevinYancy "BURN" Right_bar_bleue

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 1:55 pm

Kuzen! Ekle beni. Kurgu için lejantıma bak. (:

KevinYancy "BURN" Jennyhumphreyjennyhumph
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

KevinYancy "BURN" Empty
MesajKonu: Geri: KevinYancy "BURN"   KevinYancy "BURN" Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 10:09 am

İkinizi de ekliyorum... (:

KevinYancy "BURN"
1 sayfadaki 1 sayfası