Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

geL..geL..geL...Bi bakınn...:D

+4
Robert de Marqué Albusan
Cynthia Weitz
Caroline Karnelblood
Eva Dapnie Lion
8 posters
YazarMesaj
Eva Dapnie Lion
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue62 / 10062 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue31 / 10031 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Empty
MesajKonu: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:17 am

Yeni kız...Yeni sayfaa...Boş bir liste...=D

şindiikkk....arkadaşlar..bilin ki seçim yaparken hiç seçici dikkatli fln olmicam.=D ne seçmesi yaa..:D hepimiz kardeşiz..:D Lütfeeeennnnn enn kıssa zamanda listem doLsunnnnn..:D :D :D

Arkadaşlar fark ettim ki bu liste çok uzun.bekle bekle dolmaz.Bir an önce lejant yapmak ve listemdekilerle rp yapmak istiyorum.Bu yüzden Listemi birazcık kıstım..D

'''''biricik*im,her şeyyimm;
*Penelope Chiristina Lion

&&&&Herşeye rağmen dostlar&&&&&&[5-6 kişi istiyorum ve genelde online olanlar tabiki tercihim.Arkadaş ortamım bu kişiler olarcak...Bina sorun değil..)

*Caroline Karnelblood

*Kesha Lune Euryale

*Wulfric Eugène Salieriant

*
*
*

&&&&...seLamLıkLar&çocukluk arKadaŞı...&&&(2 kişi)

*Selly Russo
*
*

-__-uNatmaDaaannn..:D vafiz baba*cı'm..(sıkıldığımda yanına gidebileceğim,konuşup dertleşebileceğim,ve istediğimde kopabileceğim birrii..)

*

%%%%100...seVGiLii...%%%(...rp de sevgili çok sarıyo..)
*

&&&...HOş çoCuk TakImI..[konuşabilceğim,rp yapacak iki çocuk..]
*Cole Dix Nightmare

*

~~~oLmaSsa oLmaZz~~DüşManN..}]}]
(geçmişte ya da gelecekte...düşmanlarla rp başkadır..:D:D:D)

Düşmanları bekliyorumm.....:D

*[b]Androméda Monica Belle

*Vasilissa Crystal Ryan

*
*
*
*

&&&$$$$-__-Robert Albusan(seviyorum,sayıyorum,şiirlerini beğenerek okuyorum,çok sevdiğim bi büyüğüm..:D )
&&&$$$$-__-[b]Audreanna Cloudia Moreu[b](seviyorum,sayıyorum..ne aşırı ne az...D dozunda ve siviyeli bi ilişkimiz var..:D:D:Dpek görüşemiyoruz ama yanlışını görmedim.İyi cadıdır yav..:D)

başka bişe olmak isteyen aklında bişe olan varsa gelisn..=) herkes kabuL...naSSıLsa hepimiz Kardeşizz..:D :D

En son Eva Dapnie Lion tarafından Ptsi Ağus. 30, 2010 12:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue71 / 10071 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue36 / 10036 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 12:45 pm

Bana göre yer varmı çıkaramadım ama Penny benimde hayatımın anlamı sayılır, burdan bir ortak noktamız var xD Salla bir yere mümkünse xD
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue62 / 10062 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue31 / 10031 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:40 pm

:D :D yerini beğendin mi.? (: saan uygun mu.? :D :D :D :D
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue93 / 10093 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue47 / 10047 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 6:23 pm

Rütben henüz belirli değil ama sanırsam profesör yazdığına göre öğrenci olucaksın. :D

Düşman istemek. Türkçeyi adam gibi kullanmayanlara karşı bir kılım var kusura bakma. :D
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:08 am

:D :D :D türkçeyi düzgün kullanmaya çalışıyorum..yani aklıma geldikçe..:D :D :Dselam sevgili düşmanım..:D :D
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue71 / 10071 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue36 / 10036 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 9:21 am

Yerimi beğendim tatlım. Teşekkürler...
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:14 am

: ) : ))
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue97 / 10097 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue66 / 10066 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:08 pm

Chiristina senin "biricikinse" ben de senin bir nevi baban sayılırım ozaman şöyle bir bölüm açabilirsin biricikimin vaftiz babası xD ya da sevdiğin, saydığın bir büyük olabilir hadi o da olmadı hayran olduğun sanatçı gazeteci ya da en sevdiğin işletmeci ( bakkal amca:D)
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:19 pm

tmmdır bakkaL amca..:D :D
aaa...kimleri görüyorum...D :D bana bir imzanızı verebilir misiniz..:D siirlerinizi beğenerek onuyorm...:D :D hemmen ekliyorum..=D
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue80 / 10080 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue40 / 10040 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 6:58 pm

Beni nereye ekleyeceğini bilirin sen Kuzucum =D
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue80 / 10080 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue40 / 10040 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:17 pm

Kuzucuğum ben Kesha yani İrem. Bu benim diğer hesabım :)

Bu arada hoş çocuk takımına attırıver sana uyarsa geL..geL..geL...Bi bakınn...:D 545289
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:51 pm

tammdır kuzu^^...;)
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue98 / 10098 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue49 / 10049 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 10:50 pm

Şimdi Aphrodite arkadaş zaten.
Vasilissa ile de hoşlaşmayın.
Audreanna da yetişkin zaten salla bir yere.
(:
Wulfric Eugène Salieriant
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Gerçek İsim : Cem
En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue91 / 10091 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue46 / 10046 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 11:46 am

Benide ekle bi yere... Beğenmezsem düşman olurum ona göre haaa.... :D
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 2:36 pm

Aphrodite Monteque demiş ki:
Şimdi Aphrodite arkadaş zaten.
Vasilissa ile de hoşlaşmayın.
Audreanna da yetişkin zaten salla bir yere.
(:

Rümeysa*cım Vasillissa ve Audreanna*nın tam adını yazar mısın rica etsem.::D

Wulf...yerini beğendin mi:D:D
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

En Belirgin Özellik : Duygusuz ancak fazla etkilenir her şeyden.(ikisi nasıl bir arada bende çözemedim boşuna sormayın :p)
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue91 / 10091 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue46 / 10046 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:06 pm

Beğendim. sağol. Güzel olmuşşş..
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:15 pm

düşman olmadığımıza sevindim..:D::D
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:17 pm

Bende çok sevindim... geL..geL..geL...Bi bakınn...:D 920630
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue98 / 10098 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue49 / 10049 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:42 pm

Vasilissa Crystal Ryan ve Audreanna Cloudia Moreu.
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:46 pm

tmm cnm hemmen ekliyorm..:D
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue97 / 10097 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue
Düello Gücü :
geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Left_bar_bleue66 / 10066 / 100geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:14 pm

Valla ben de beğendim xD Seviyorum, sayıyorum kısmına koptum xD Ve dolar işaretine:D
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: geL..geL..geL...Bi bakınn...:D   geL..geL..geL...Bi bakınn...:D Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:16 pm

Robert Albusan demiş ki:
Valla ben de beğendim xD Seviyorum, sayıyorum kısmına koptum xD Ve dolar işaretine:D

:D:D:D:D

geL..geL..geL...Bi bakınn...:D
1 sayfadaki 1 sayfası