Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

# A n n a b e l #

+5
Kesha Lune Euryale
Penelope Christina Lion
Aphrodite Monteque
Diana Swennie Rosenbaum
Annabel Anderson
9 posters
YazarMesaj
Annabel Anderson
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Annabel Anderson

Gerçek İsim : Betül
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : En büyük tutkusu kötülük yapmak olan bir sürtük o, evet.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue92 / 10092 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue46 / 10046 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:39 pm

# Annabel Anderson #

# A n n a b e l # Nydabs

Ad-Soyad:Annabel Anderson
Lakabı: Ann
Doğum Tarihi:28/07/1973
Doğum Yeri:New York - Manhattan
Burcu:Aslan
Kan Durumu:Safkan
Mesleği:Öğrenci
Savaş Tarafı:Karanlık Taraf
Asa:Karanlık Kibir – Yirmi bir santim, kayın ve anka teleği. Esnemez.
Mezun Olduğu/Okuduğu Bina-Okul:Slytherin - Hogwarts

-Geçmiş-

# A n n a b e l # Vrzj0n

Doğduğum günden beri bir dediği iki edilmeyen, her istediğini anında elinde bulan bir çocuktum. Ailem ve dadılarım tarafından çok şımartıldım. Annem ve babam Sihir Bakanlığı’nda önemli mevkilerde çalışan insanlardır. İkisi de safkandır ve Slytherin mezunudurlar. Aslen İngiliz olmama rağmen Amerika’nın New York kentinde dünyaya geldim. Çünkü annem Joanne Anderson’ın büyük bir Amerika tutkusu vardı. -Bence haksız da sayılmaz. Amerika gerçekten mükemmel bir yer- Altı yaşıma kadar orada büyüdüm ve bu süre içinde Büyü Dünyası hakkında neredeyse her şeyi öğrendim. Arkadaşlarımla oyun oynarken daima lider ben olurdum. Çünkü onlar aptal çocuklardı ve hiçbir şey bilmiyorlardı. Babamın dediğine göre böyle bir özelliğimin olması, doğuştan Slytherin olduğumu gösteriyordu. Annem ve babam daima benimle ne kadar gurur duyduklarını söylüyorlardı. Çünkü ben, safkan ve Slytherin mezunu bir ailenin, çocuğunda görmek isteyeceği her özelliği fazlasıyla taşıyordum. İşte bu yüzden Seçmen Şapka, daha saçlarıma değer değmez binamın Slytherin olduğunu söyledi. Yüksek kademedeki bir ailenin çocuğu olduğum için, Slytherin Binası’nda büyük öğrenciler tarafından bile yoğun ilgi gördüm. Daima gözde bir öğrenciydim. Eh, durum böyle olunca insan kendini beğenmesin de ne yapsın?

-Fiziksel ÖzellikLeri-

# A n n a b e l # 14dizhx

Açık sarı uzun saçlarım ve masmavi biçimli gözlerimle bulunduğum ortamlarda dikkati kolayca üzerime çekerim. Boyum yeterince uzun olmasına rağmen sık sık topuklu ayakkabı giymekten kendimi alamam. Oldukça düzgün ve güzel bir fiziğe sahibim. Açık tenliyim, bronzlaştığım zaman daha bir güzel olurum. Bakımlıyım, kendime dikkat ederim. Görünüşümde değişiklikler yapmaktan zevk alırım.

-Kişisel ÖzellikLeri-

# A n n a b e l # 33etxdx

Çoğu insan kibirli olduğumu söylese de ben bunu güzelliğinin ve mükemmelliğinin farkında olmak olarak adlandırıyorum. Ayrıca soğuk bakışlarımla insanların içini dondurduğum söyleniyor. Herkesin benden çekinmesinin nedeni bu olsa gerek. Genellikle sakinimdir fakat sinirlendiğimde beni hiçbir şey durduramaz. Umursamaz bir karakterim var. Lider olmak ve lider olduğumu bilmek bende tarifsiz bir tatmin duygusu oluşturur. Herkese yukarıdan bakarım ve onları küçümserim. Evet, dışarıdan tıpkı böyle göründüğümün farkındayım. Ama içimde başka bir ben yatıyor. Dostlarımı, kendime yakın gördüğüm insanları küçük görmem. Soğuk biri gibi görünsem de arkadaşlarıma karşı gayet sıcak ve samimiyim. Eğlenceliyim, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi bilirim. Kurallar ve yasaklar benim için hiçbir anlam ifade etmez. Bir dolu çılgınca şey yaparım. Bu yüzden başıma o kadar çok şey geldi ki sayamaz oldum. Ama yine de vazgeçmedim. Çünkü ben bir adrenalin bağımlısıyım.

-Sevdikleri x Sevmedikleri-

# A n n a b e l # 2yw5v9c

*Emir vermek x Bana emir vermeye çalışanlar
*Aşağılamak x Yasaklar
*Daima “en” olmak x Aptal Muggle'lar
*Balyumruk çikolatası x Kendini beğenmiş Gryffindor'lar
*Ateşviskisi x Karamel
*Çılgınca ve adrenalin veren her şey x Boş oturmak
* Meydan okumak x İkiyüzlülük
*İntikam x Geveze insanlar
*Quidditch x Ceza almak

- İkonları –

Spoiler:

En son Annabel Anderson tarafından Cuma Haz. 10, 2011 3:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue92 / 10092 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue46 / 10046 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:53 am

İLİŞKİLER

# A n n a b e l # 24o7fd3

~ Aphrodite Monteque
# A n n a b e l # Icon223x# A n n a b e l # Adriana-avset1x# A n n a b e l # 7-10
Hayatımdaki en değerli insan. Oda arkadaşım. Ruh ikizim. Yaşamıma dair her ayrıntıyı bilen tek kişi. Onunla her zorluğun üstesinden geldik. İkimiz birleşince yapamayacağımız hiçbir şey olmadığını biliyorum. Ve seni çok seviyorum. (:

~ Kesha Lune Euryale

# A n n a b e l # 5js2zk

Evet, birlikteyken vaktin nasıl geçtiğini anlamadığım insanlardan biridir Kesha. Huylarımız ve sevdiğimiz şeyler açısından birçok benzerliğimiz var. Okula ilk geldiğimde bana yardımcı olmuştu. Beni hep korur kollar. Değer verdiğim bir insandır.

~ Eva Dapnie Lion
# A n n a b e l # Katy-katy-perry-14996107-100-100x# A n n a b e l # Katy-katy-perry-14913078-100-100x# A n n a b e l # Katy-katy-perry-14913081-100-100
Yine ortak noktamın çok olduğu biri. Aldığımız derslerin çoğu aynı. Bu yüzden sık sık birlikte vakit geçiriyoruz. Çok sıkı arkadaşlar değiliz ama zaman geçtikçe yakın olabileceğimizi düşünüyorum.

~ Androméda Monica Belle
# A n n a b e l # S-G-selena-gomez-10647099-100-100x# A n n a b e l # Emma-emma-watson-10156801-100-100x# A n n a b e l # 6565d
Hoş birisi. Pek karşılaşmayız. Arada bir kafesine uğrarım sadece. Zevkini gerçekten güzel bulduğum birisidir.

~ Penelope Christina Lion
# A n n a b e l # Indiana_evans_036x# A n n a b e l # Ajvthdx# A n n a b e l # 2qx2uzb
Bu saf Gryffindor'luyla pek bir derdim yok açıkçası. Yalnız, Aphrodite ve beni bir çocuğu tehdit ederken gördüğünde Profesör Rosenbaum'a şikayet etmişti. Neyse ki Profesör Rosenbaum sadece bizi uyarmıştı. Kısacası Penelope, senden pek hoşlanmıyorum.

~ Vasilissa Crystal Ryan
# A n n a b e l # 5zqooyx# A n n a b e l # 0804099x# A n n a b e l # C01_I
Evet, hatırlıyorum. Bir Quidittch maçında kazanmayı boşvererek faul yapmama neden olan o aptal kız. Davranışların ve sözlerin hiç hoşuma gitmiyor tatlım. O yüzden yerin tam da burası.

~ Diana Swennie Rosenbaum
# A n n a b e l # 21bkdv9x# A n n a b e l # 987igkx# A n n a b e l # Ad1b0g
İşte benim idolüm ! Seçmen Şapka Slytherin'de olduğumu söylediğinde onun yüzünde oluşan geniş gülümseme hala ilk günkü gibi aklımda. Her sorunumla her sıkıntımla yakından ilgilenen mükemmel bir profesör. Kendim kadar sevdiğim nadir insanlardan biri. (:

~ Kevin Yancy Burn
# A n n a b e l # Dbd85882
Yakışıklı kuzenim. Beni kızdırmayı çok sever, bende onu kızdırmayı çok severim. Onu hep bir abi olarak gördüm. Ama bu yakışıklı olduğunu düşünmeme engel değil tabiki. Seviyorum seni Kev! ^^

~ Calypso Burn
# A n n a b e l # Xtina-3-christina-aguilera-16094665-100-100
Çok sevdiğim teyzem. Daima çok iyi anlaşırız onunla. Caly'i bir idol olarak da görüyorum aslında. Ayrıca, aramda kan bağı bulunan insanlardan sırlarımı bilen tek kişidir. (:

En son Annabel Anderson tarafından Cuma Haz. 10, 2011 6:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 18 kere değiştirildi
Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

Gerçek İsim : Ayşin.
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue100 / 100100 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue0 / 1000 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:54 am

Meleğim lejant mı açmış?:) Ölürüm sana, ilk beni ekle ama kurgumu yazma, msnde konuşuruz.:) Burdan ikonlarımı alırsın.
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:56 am

Ekledim bebeğim. ^^ (:
Aphrodite Monteque
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Aphrodite Monteque

Patronus : Johnny Depp'in burnu. Sihirsel Soy : Depp kan.
Özel Yetenek : YOK
En Belirgin Özellik : Johnny Depp'i tavladı. Var mı dahası?
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue98 / 10098 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue49 / 10049 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:54 am

# A n n a b e l # Willa11

Ackıım.Biliyorsun kurgumuzu işte.Çok kankayız çok havalıyız süperiz müperiz falandı filandı. ^^

Spoiler:
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:45 pm

Eklendin baby. =D # A n n a b e l # 817712
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue81 / 10081 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue41 / 10041 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:42 am

Hm şimdi Aprodithe ilen düşmanız :D
Pek iyi anlaştığımız söylenemez büyük ihtimalle seninle de..
Ama tek bir düşman eklemek konusunda eminim,beni ortalarda bir yere atar msın sana zahmet :)
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:50 pm

Attım canım. (:
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue80 / 10080 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue40 / 10040 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 11:59 am

Ekle beni tatlım ;)
Kurgu için bir şeyler yazdım asdjkh :S

Kesha seninle vakit geçirmekten hoşlanıyor. Çünkü ikinizde acımasızsınız. İnsanlarla dalga geçmeye bayılıyorsunuz. Ancak Kesha biraz duygusuz olduğu için onunla eğlenmek biraz sorun olabiliyor. Ama ne olursa olsun birbirinize değer veriyorsunuz. Sen slytherin'e geldiğin gün sana bazı konularda yardımcı olmuştu. O zamandan beri birbirinizi seviyor ve koruyorsunuz.

Değer verdiklerime eklersin tatlım =) Kurguyu sevmediysen karala bir şeyler ;)

İşte iconum;

# A n n a b e l # 9fe817b9
Eva Dapnie Lion
Eva Dapnie Lion

Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : şansLıı :) ve soğukkanLı...
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue62 / 10062 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue31 / 10031 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:59 am

slm cnm bn Sare..:D
beni dostlarına ya da arkadaşlarına eklersen sevinirim..D
söyle bi kurgum var ;
Eva ve sen üçüncü sınıf olduğunuz için derslerde hep birliktesiniz,eğlence anlayışlarınız aynı.Aphrodithe sen ve ben sınıfa egemeniz ve eğleniyoruz.Eva da emir almayı sevmeyen ve Emir veren.emirlerinin yaptırım gücü olan biri olduğun için arada sürtüşüyorsunuz.Birlikte hem çok iyi vakit geçiriyor hem yarışıyorsunuz.Popülerlikte fln..sana uyar mı?Ama tabisi de biribriinizi seviyorsunuz ne kadar yarışsanız da..Bu yarış aşırı fln değil..kızsal mesele işte.:D

# A n n a b e l # Post==> bu da iconcum.:D
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:37 pm

Eklendiniz. (=
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue93 / 10093 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue47 / 10047 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:43 pm

Sıradan kısmı uygun sanırsam.

# A n n a b e l # S-G-selena-gomez-10647099-100-100

Cafeme uğramış olabilirsin belki falan filan.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:00 pm

Kanımın Isınık Oldukları'na ekledim? =D
Cynthia Weitz
Vampir
Vampir
Cynthia Weitz

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Kedi Sihirsel Soy : Safkan.
Özel Yetenek : Metamorfmagus
En Belirgin Özellik : İnatçı.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue93 / 10093 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue47 / 10047 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:00 pm

O da olur. :D

Teşekkürler.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/lejant-f75/esin-asdf-xd-t1
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:18 pm

Rica ederim. (:
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue80 / 10080 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue
Düello Gücü :
# A n n a b e l # Left_bar_bleue40 / 10040 / 100# A n n a b e l # Right_bar_bleue

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:57 pm

Ben Kesha (: Bu benim ikinci karakterim. Kesha'nın ünlüsünü değiştirdim iconu:

# A n n a b e l # 86e5b976

Bu karakterimi de ekle (: İşte icon'u
# A n n a b e l # Dbd85882

Kurgu:
Kevin'ı yakışıklı buluyorsun. O da seni güzel buluyor. Ancak sana karşı hep abi edasıyla yaklaşmıştır. Bir sorunun olduğunda sana yardım etmekten çekinmez. Ancak bu konuda beceriksizin tekidir. Biraz da sinir bozucudur. Seni kızdırmayı sever Kevin. Çünkü kızdığın zaman senin yüz ifadeni hep annesine benzetmiştir.

(İstediğin gibi oynayabilirsin kurgu hakkında.)
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 10:10 am

Kesha'nın iconunu değiştirdim, Kevin'ı da ekledim. Güzel kurgu.^^
Calypso S. Sebastene
Büyücü
Büyücü
Calypso S. Sebastene

Gerçek İsim : İrem ben ya :D
Patronus : Penguen Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Fazla zeki. Fazla güzel.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:09 pm

Öhöhm öhöm. Sevgili yiğenim xD Ekle beni ;) Aileye ekle :) Kurguyu şöyle böyle oluşturduk.

İşte icon:

# A n n a b e l # Xtina-3-christina-aguilera-16094665-100-100
Annabel Anderson
Annabel Anderson

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

# A n n a b e l # Empty
MesajKonu: Geri: # A n n a b e l #   # A n n a b e l # Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:23 pm

Ekledim seni Cal Teyze. =D

# A n n a b e l #
1 sayfadaki 1 sayfası