Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...

+4
Anthony Augustine
Elyssa Lizzié Raymond
Matthew L. Kingston
Blair Cornelia Waldorf
8 posters
YazarMesaj
Blair Cornelia Waldorf
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Blair Cornelia Waldorf

Gerçek İsim : Sırma
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : ......
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue68 / 10068 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Empty
MesajKonu: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:18 pm

Benimde aradığım bir kaç şey var. İlk olarak olarak bir Rp partneri arıyorum. Ünlüsü yakışıklı olsun felan filan...

-

Başka binadan arkadaşlar. Hangi binadan olması sorun değil. Sonuçta annem babam ölüm yiyen, fakat ben onlara rağmen aydınlık taraftanım.

-Kesha Lune Euryale
-
-
-
-

Hogwarts da beni koruyup kollayak bir profesör de arıyorum.

-Elyssa Lizzié Raymond
-Abigail Harlow
-Blair Laurén Euryale
-Anita Stephenie Johnson

Çok yakın dediğim bir arkadaş arıyorum. Her zaman benimle birlikte olacak. Ve aynı binadan olmamız şart. Fakat başka binalardan da olabilir.

-Violet Emily Clanthe
-Penelope Christina Lion

Ve son olarak birde gıcık olduğum bir kaç kişi...
-
-

Aradıklarım bu kadarla sınırlı...

En son Blair Cornelia Waldorf tarafından C.tesi Şub. 13, 2010 6:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Matthew L. Kingston
Hogwarts V. Sınıf
Hogwarts V. Sınıf
Matthew L. Kingston

Gerçek İsim : Esin.
Patronus : Baykuş Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Gitarist.
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue93 / 10093 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue47 / 10047 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:19 pm

Çok yakın dediğim bir arkadaş arıyorum.

Violet olabilir istersen.^^
Blair Cornelia Waldorf
Blair Cornelia Waldorf

Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue68 / 10068 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:23 pm

Tamamdır, canım =)
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:35 pm

Hogwarts da seni koruyup kollayak bir profesör olabilirim ^^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm
Blair Cornelia Waldorf
Blair Cornelia Waldorf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:37 pm

Tamamdır
Anthony Augustine
Anthony Augustine

Gerçek İsim : *
Sihirsel Soy : Safkan ya da melez, emin değil.
En Belirgin Özellik : Suç dünyasıyla iç içe ama özünde iyi falan bir insan.
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:59 pm

Aaa, Sırma. Esra ben. ^^ (Wolvera.)
Koruyup kollayan profesörlerden olabilirim. ^^
Kesha Lune Euryale
Hayalet
Hayalet
Kesha Lune Euryale

Gerçek İsim : İrem.
Sihirsel Soy : Tanrıça olan ama kanını dahi değiştirip bir büyücüyle birlikte olan annesi sayesinde hem Safkandır. Hem Tanrıça. Ahh bir de hayalet!
Özel Yetenek : Metamorfmagus.
En Belirgin Özellik : Tanrıça'ydı. Şimdi bir hayalet-tanrıça.
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:05 pm

Farklı binadan arkadaş olabilirim istersen ama istemezsen gıcık olduğun birkaç kişiden olabilirim.
İcon
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... 2a5euxj
Blair Cornelia Waldorf
Blair Cornelia Waldorf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:42 pm

Tamamdır...

Aaa, Esra ben de yeni üye oldum ne güzel yeniden bir aradayız =) =)
Larissa Precious
Larissa Precious

Gerçek İsim : Dilara
En Belirgin Özellik : Karşı konulmaz.
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 12:08 pm

Seni koruyup kolluyacak profesörler arasında olursam çok sevinirim canım...:)
Blair Cornelia Waldorf
Blair Cornelia Waldorf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 1:31 pm

Adaş Profesörüm ekledim =) =)
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 5:52 pm

Canım,beni de uygun gördüğün bir yerlere tıkıştırırsan sevinirim.Bu arada ben seni ekledim dostlara.*-*Zaten zorlama yapmıyım desemde baya baya zorlama yapıyorum farkındayım ^^ Bir de benim yetişkinim var Alita S.Y.B profesörü onu da seni koruyup kollayan yetişkinlere ekleyebilirsin.
Blair Cornelia Waldorf
Blair Cornelia Waldorf

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 6:18 pm

Tamamdır, bak bakalım olmus mu =) =) =)
Galea P. Disciple
Durmstrang IV. Sınıf
Durmstrang IV. Sınıf
Galea P. Disciple

Gerçek İsim : İrem, İrem
Patronus : Kar Kaplanı Sihirsel Soy : Safkaaaaan.
En Belirgin Özellik : En belirgin özelliği en belirgin bir özelliğinin olmaması. Bu kadar.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...   Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim... Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 3:51 pm

Rp partnerin olabilirim istersen :D ünlümü sevmeye bilirsin xD Çünkü herkes sevmez Tom Kaulitz'i :)

Ehem, Ehem... Bende Arayayım dedim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ehem, Ehem!
» Bende Arıyorum!
» Bende İstiyorum :P
» Arama sırası bende. Arıyorum [=
» Sıra bende sanırım uzunca bir aradan sonra :) EllieChimera#