Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Rachel Cooper.

2 posters
YazarMesaj
Sarah Winter
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Sarah Winter

Gerçek İsim : Sarah Winter
Sihirsel Soy : Saf Kan.
En Belirgin Özellik : *Komik,eğlenceli ve arada şımarıktır.
*İnatçıdır.Dediğim dediktir.
*İyi kalplidir.Yardım etmeyi sever.
*Cesur ve zekidir.
*Kurallara bazen uyar.
*Açık sözlü.
*Maceraperest.
*Gerilim, korkuyu sever.

Rpg Puanı :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue67 / 10067 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue

~Rachel Cooper. Empty
MesajKonu: ~Rachel Cooper.   ~Rachel Cooper. Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:36 pm

Rach sabah annesinin " Hadi ama Rach. Uyan. Bu tatili çok istediğini sanıyordum.Ama sen hazıırlanmak yerine hala yatakta oyalanıyorsun ! " diyen sesiyle yataktan kalkmıştı. Rach " Tamam anne işte uyandım. " dedi gözlerini ovarak.

Yatağın içine oturmuş ne giysem diye düşünüyordu. Bu yaz kayak yapıcakları. Ailesi muggle yerlerinde tatil yapmayı severdi.Rach bi an tek gidince sıkıcı olucağını düşündü. Jass vardı evet. Ama abisiyle ne kadar eğlenebilirdiki. Aslında haksızdı. Jass gayet eğlenceliydi. Ve ne kadar kavga etselerde iyi anlaşıyorlardı (!) yinede. Sonra Rach elinde olmadan gülümsedi. Eva ve Dann'i unutmuştu. Doğru ya tatile gittikten bir iki gün sonra onlarda gelicekdi. Yani eğer Rach orayı beğenirse.

O arada düşünceşlerini Jass'in o muhteşem (!) sesi böldü.
" Ooo.. Küçük prensesimiz sonunda güzellik uykusundan uyanmış ! " dedi küçük bi kahkaha atarak. Rach " Ahaha bana diyene bak. Herneyse Jason. Seninle uğraşmicam canım abiciiiiim " dedi birden cümlenin gidişatını değiştirerek ve o masum ifadesini takınarak. Evet Rachel yine Jass'den bir şey isteyecekti.

Jass
" Evet Rach seni dinliyorum kardeşim. Ne isticeksin yine ? " dedi kendini beyenmişçesine. Rach " Abiciiim. Kalbimi kırıyosun ama. " dedi yine o masum sesi ve ifadesiyle. " Sen benden kesinlikle bişe isticeksin Rach. Yoksa başka ne zaman bana abicim dersinki ? " dedi Jass. Rach:

" Tamam peki. Beni gafil avladın (!) Her neyse. Hadi giysi seçmem için yardım eder misin? Lütfen " dedi. Rach Jass'ın zevklerine güveniyordu. Ve tabiki Jass de Rach'inkilere. Neyse sonunda Jass' le rahat bir T-shirt ve dar bi kota karar verdiler.

Sonunda yola çıkma zamanı gelmişti.Rach Fame'yi kaptığı gibi arabaya yerleşmişti.Rach Fame'yi gizlemek zorundaydı.Çünkü bir dolu muggle yanına elinde baykuşla gitmek doğrusu çok garipti. Muggle yeri olduğu için doğal olarak arabayla gidiceklerdi. Jass kendi baykuşunu arkaya koymuştu. Rach ve Jass zorunlu olark Blodie ve Maui'yi (köpekleri) evde bırakmışlardı. Onları özliceklerdi.

... Evet sonunda gelmişlerdi. Rach ilk başta pek beyeniceğini sanmıyordu ama şimdi ? Bayılmıştıda denebilirdi. Her yer bembeyaz karlarla kaplıydı ki bu süperdi.Aslında hava soğuktu ama Rach bunu hissetmiyordu.Beyendiği yerlere anında ısınırdı. Kayak yapan birbirine kar topu atan bir çok muggle vardı. Birden yüzüne pis bir sırıtış yerleşti. Jass 'e burda istediği kadar kar topu atabilirdi. Doğrusu en çok buna sevinmişti.

Daha sonra dikktani başka bir şey çekti. Yukarda bir telin üstünden geçen bir şey. Babasına soran gözlerle baktı. Babası ne demek istediğini anlayınca
" Teleferik Rach. Dikkatini çekeceğini biliyordum.Gerçekten çok eğlencelidir.Ki süpürgeye binmeye bayılan bi kişi için ki süpürgeye bayıldığını biliyoruz " dedi ve gülümsedi. Rach " Yani bu süpürgeye binmek gibi mi ? " dedi. Babası " Öylede denebilir tatlım. " dedi ve ilerledi. Rach kesinlikle buna binmeliyim diye düşündü.Babası eğlenceli diyorsa gerçekten öyledir. Tabii onun için..

Kalacakları odalara yerleştiler. Jass ve Rach aynı odadalardı.Oda büyüktü iki yatakodası vardı.Duvarlar ten rengindeydi.Oda ferahlatıcıydı. İnsanın içini açıyordu. Masaların üzerinde küçük süsler vardı.Rach bunları sevmişti. Süslere bayılırdı.. Eşyalarını yerleştirdikten sonra hiç oyalanmadan Eva'ya mektup yazmaya başladı.Jass'de oturmuş Dann'e yazıyordu.

Rach:

" Heyy bebeğiim. Naber yahu ?

Özledim seni kankaa.Hemde çok.Sende beni özledin ha? Biliyorum evet evet özLedinxD. Neyse konuya direk dalıyorum hayatım.

Burası harikaa ! Tek kelimeyle yani Ha-ri-ka ! Bayıldım yahu. Her yer karla kaptı. Jass'i rahatça kara gömebilirm. En çok bu yüzden mutluyum. Birde adı teleferikmiymiş neymiş. Öyle bişey var. Uzunca bi telin üzerinden geçiyorsun. Bi taraftan diğer tarafa.Çok eğlenceliymiş. Babam öyle söylüyor. Süpürgeye binmek gibi bişey. Tabi süpürgede serbestsin o ayrı. Jass Dann'e yazıyor şimdi. Bugün mutlaka buluşun. En geç 2 gün sonra yanımızdasınız. O da en geç.

Hadi öptüm tatlım. Kendine iyi bak.

Suluca mucuuuk. "

Kısa bir mektup yazdı. Kimsenin görmediğinden emin olduktan sonra Fame ile yolladı. Şimdi işin sıkıcı tarafı onları beklemekti. Rach'de yatağına uzandı ve hayaller kurmaya başladı.

Onlar beraberken hep eğlenirlerdi zaten.Jass o iğrenç esprileriyle bile her zaman güldürürdü onları. Aslında daha çok güldükleri bu esprilerden sonra Jass'in Eva'dan duyduğu azardı. Tatillerinin ne kadar güzel geçeceğini hayal ederken Rach tatlı bir uykuya dalmıştı.Kurduğu hayaller onu rüyasındada rahat bırakmicaktı.

Uykusunda kendine ait dünyasının içinde kaybolmaya başlamıştı bile..
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue

~Rachel Cooper. Empty
MesajKonu: Geri: ~Rachel Cooper.   ~Rachel Cooper. Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:14 pm

Rpg * nin fontu çok büyük olmuş . Ayrıca çok fazla imla hatası var. Türkçemize uyarak ve fontunu ayarlayarak tekrar yazmalısın.

Not: Renkleri de değiştirsen iyi olur.
Not : Konu rpg *ni düzenlemen için kilitlenmeyecektir. Düzenledikten sonra aynı konu altına yolla.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm
Sarah Winter
Sarah Winter

Gerçek İsim : Sarah Winter
Sihirsel Soy : Saf Kan.
En Belirgin Özellik : *Komik,eğlenceli ve arada şımarıktır.
*İnatçıdır.Dediğim dediktir.
*İyi kalplidir.Yardım etmeyi sever.
*Cesur ve zekidir.
*Kurallara bazen uyar.
*Açık sözlü.
*Maceraperest.
*Gerilim, korkuyu sever.

Rpg Puanı :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue67 / 10067 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue

~Rachel Cooper. Empty
MesajKonu: Geri: ~Rachel Cooper.   ~Rachel Cooper. Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:50 pm

Rach sabah annesinin " Hadi ama Rach. Uyan. Bu tatili çok istediğini sanıyordum.Ama sen hazırlanmak yerine hâlâ yatakta oyalanıyorsun ! "diyen sesiyle yataktan kalkmıştı. Rach " Tamam anne işte uyandım. "dedi gözlerini ovarak.

Yatağın içine oturmuş ne giyinsem diye düşünüyordu. Bu yaz kayak yapmaya gidiyorlardı. Ailesi muggle yerlerinde tatil yapmayı severdi.Rach bi an tek gidince sıkıcı olacağını düşündü. Jass vardı evet. Ama abisiyle ne kadar eğlenebilirdiki. Aslında haksızdı. Jass gayet eğlenceliydi. Ve ne kadar kavga etselerde iyi anlaşıyorlardı (!) yinede. Sonra Rach elinde olmadan gülümsedi. Eva ve Dann'i unutmuştu. Doğru ya tatile gittikten bir iki gün sonra onlarda gelecekdi. Yani eğer Rach orayı beğenirse.

O arada düşünceşlerini Jass'in o muhteşem (!) sesi böldü. " Ooo.. Küçük prensesimiz sonunda güzellik uykusundan uyanmış ! " dedi küçük bi kahkaha atarak. Rach" Ahaha bana diyene bak. Herneyse Jason. Seninle uğraşmayacağım canım abiciğim. " dedi birden cümlenin gidişatını değiştirerek ve o masum ifadesini takınarak. Evet Rachel yine Jass'den bir şey isteyecekti.

Jass " Evet Rach seni dinliyorum kardeşim. Ne isteyeceksin yine ? " dedi kendini beğenmişçesine. Rach " Abiciğim. Kalbimi kırıyorsun ama. " dedi yine o masum sesi ve ifadesiyle. " Sen benden kesinlikle bir şey isteyeceksin Rach. Yoksa başka ne zaman bana abicim dersinki ? "dedi Jass. Rach:

" Tamam peki. Beni gafil avladın (!) Her neyse. Hadi kıyafet seçmem için yardım eder misin? Lütfen " dedi. Rach Jass'ın zevklerine güveniyordu. Ve tabiki Jass de Rach'inkilere. Neyse sonunda Jass' le rahat bir T-shirt ve dar bi kota karar verdiler.

Sonunda yola çıkma zamanı gelmişti.Rach Fame'yi kaptığı gibi arabaya yerleşmişti.Rach Fame'yi gizlemek zorundaydı.Çünkü bir dolu muggle yanına elinde baykuşla gitmek doğrusu çok garipti. Muggle yeri olduğu için doğal olarak arabayla gideceklerdi. Jass kendi baykuşunu arkaya koymuştu. Rach ve Jass zorunlu olark Blodie ve Maui'yi (köpekleri) evde bırakmışlardı. Onları özleyeceklerdi.

... Evet sonunda gelmişlerdi. Rach ilk başta pek beyeneceğini sanmıyordu ama şimdi ? Bayılmıştıda denebilirdi. Her yer bembeyaz karlarla kaplıydı ki bu süperdi.Aslında hava soğuktu ama Rach bunu hissetmiyordu.Beyendiği yerlere anında ısınırdı. Kayak yapan birbirine kar topu atan bir çok muggle vardı. Birden yüzüne pis bir sırıtış yerleşti. Jass 'e burda istediği kadar kar topu atabilirdi. Doğrusu en çok buna sevinmişti.

Daha sonra dikktani başka bir şey çekti. Yukarda bir telin üstünden geçen bir şey. Babasına soran gözlerle baktı. Babası ne demek istediğini anlayınca " Teleferik Rach. Dikkatini çekeceğini biliyordum.Gerçekten çok eğlencelidir.Ki süpürgeye binmeye bayılan bi kişi için.Biz senin süpürgeye bayıldığını biliyoruz " dedi ve gülümsedi. Rach " Yani bu süpürgeye binmek gibi mi ? " dedi. Babası " Öylede denebilir tatlım. " dedi ve ilerledi. Rach kesinlikle buna binmeliyim diye düşündü.Babası eğlenceli diyorsa gerçekten öyledir. Tabi onun için..

Kalacakları odalara yerleştiler. Jass ve Rach aynı odadalardı.Oda büyüktü iki yatakodası vardı.Duvarlar ten rengindeydi.Oda ferahlatıcıydı. İnsanın içini açıyordu. Masaların üzerinde küçük süsler vardı.Rach bunları sevmişti. Süslere bayılırdı.. Eşyalarını yerleştirdikten sonra hiç oyalanmadan Eva'ya mektup yazmaya başladı.Jass'de oturmuş Dann'e yazıyordu.

Rach:

" Heyy bebeğiim. Naber yahu ?

Özledim seni kankaa.Hemde çok.Sende beni özledin ha? Biliyorum evet evet özLedinxD. Neyse konuya direk dalıyorum hayatım.

Burası harikaa ! Tek kelimeyle yani Ha-ri-ka ! Bayıldım yahu. Her yer karla kaplı. Jass'i rahatça kara gömebilirm. En çok bu yüzden mutluyum. Birde adı teleferikmiymiş neymiş. Öyle bir şey var. Uzunca bi telin üzerinden geçiyorsun. Bi taraftan diğer tarafa.Çok eğlenceliymiş. Babam öyle söylüyor. Süpürgeye binmek gibi bir şey. Tabi süpürgede serbestsin o ayrı. Jass Dann'e yazıyor şimdi. Bugün mutlaka buluşun. En geç 2 gün sonra yanımızdasınız. O da en geç.

Hadi öptüm tatlım. Kendine iyi bak.

Suluca mucuk. "

Kısa bir mektup yazdı. Kimsenin görmediğinden emin olduktan sonra Fame ile yolladı. Şimdi işin sıkıcı tarafı onları beklemekti. Rach'de yatağına uzandı ve hayaller kurmaya başladı.

Onlar beraberken hep eğlenirlerdi zaten.Jass o iğrenç esprileriyle bile her zaman güldürürdü onları. Aslında daha çok güldükleri bu esprilerden sonra Jass'in Eva'dan duyduğu azardı. Tatillerinin ne kadar güzel geçeceğini hayal ederken Rach tatlı bir uykuya dalmıştı.Kurduğu hayaller onu rüyasındada rahat bırakmayacaktı.

Uykusunda kendine ait dünyasının içinde kaybolmaya başlamıştı bile..
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue
Düello Gücü :
~Rachel Cooper. Left_bar_bleue50 / 10050 / 100~Rachel Cooper. Right_bar_bleue

~Rachel Cooper. Empty
MesajKonu: Geri: ~Rachel Cooper.   ~Rachel Cooper. Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 5:19 pm

Betimlemeler çok yetersizdi. İmla hatan fazla yoktu. Ve renkler eskisine göre çok daha iyi. Comic sans ms * nin rpg de kötü durduğu kanısındayım. İtalic de gayet iyi olurdu ... Ama üslubunu eğlenceli buldum . Konuyu beğendiğimi söyleyemem. Sizlerden daha yaratıcı şeyler bekliyorum ...

Puanlama Sistemi:

Betimleme: 30 / 13
Renk Düzeni: 20 / 14
İmla Düzeni: 20 / 18
Anlatım: 30 /
22

Toplam : 67 ^^
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm

~Rachel Cooper.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-