Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

adela gardenia

2 posters
YazarMesaj
Adela Gardenia
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Adela Gardenia

Gerçek İsim : Adela Gardenia
Sihirsel Soy : safkan
En Belirgin Özellik : cesaretliyimdir,zekiyim,becerikliyimdir,haksızlığa dayanamam,gizemliyimdir.
Rpg Puanı :
adela gardenia Left_bar_bleue0 / 1000 / 100adela gardenia Right_bar_bleue
Düello Gücü :
adela gardenia Left_bar_bleue0 / 1000 / 100adela gardenia Right_bar_bleue

adela gardenia Empty
MesajKonu: adela gardenia   adela gardenia Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:59 pm

Adela soluk soluğa girdi eve.Kalbi göğüs kafesinin içinde çatlayacakmış gibi çarpıyordu.Kapının ziline dokunmayı beklemeden telaş için degüçlükle bulup
çıkardığı anahtarla açtı giriş kapısını.Geniş aile toplantısı vardı o gün muggle lere görünmez olan evlerinin salonunda.Baba,hala,amca ve onların çocukları.Kalabalık bir aile topluluğu vardı içeride...
Adelaperişan bir görüntüdeydi,salonun açık duran kapısından içeriye girdiğinde.Ellerde içecekler ve gözler,salonun kapısından içeri giren Adela'nın üzerinde...
Bitkin ve ürpertilerle doluydu annesiyle kesişen bakışlar.İlk sesleniş kulaklarına yorgun uğultular haliyle taşıyordu kendisini.Herkes sus pus olmuş sadece anne konuştu;
''Bu ne hal,noldu?'' Buaram buram terler sökün etmişti adela nın yüzünden,çatlatacakmışcasına zorluyordu onu alıp vermeye çalıştığı nefesi...
''Anne,sanırım bir muggle benim büyü yaptığımı gördü!''
''ne buna inanmıyorum sana kaç defa diyeceğiz sokakta büyü yapma diye?''
baba söze karışır;''durun biraz hemen telaşlanmayın,eğer bir muggle büyü yaptığını gördüyse sihir bakanlığından uyarı mesajı gelirdi'
'
amca babayı desteklercesine bir bakış attı adela'ya
baba annenin odayı saran gerginliğini dağıtmak için adelayı yanına çağırdı ve ona ''telaşlanmana hiç gerek yok dediğim gibi eğer biri bunu gördüyse uyarı mesajı çoktan gelmişti...''
adela:çok korkuyorum baba,hogwarts tan ayrılırsam bu benim sonum olur.Biliyorsun hogwart benim 2. yuvam
baba:biliyorum canım kızım sen canını sıkma
anne yumuşamıştı adelanın yaşadığı olayı unutması için;''neyse uyarı gelmediğine göre her şey yolunda demektir,eee herkes hogwarts ın yeni dönemi için hazırsa artık
alışverişlere başlayabiliriz,haydi doğru diagon yolu na!
adela nın yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi,diagon yolundaki işlerini bitirdikten sonra peron dokuz üç çeyreğe yetişmek için hızlı adımlarla trene yaklaştılar.
Adela trene bindi ve pencereden başını çıkardı annesine ve babasına el sallarken trenin kulakları tırmalayan düdük sesi yola çıkıldığını haber veriyordu.
artık adela için yeni bir dönem başlıyordu...yeni bir dönem...
Elyssa Lizzié Raymond
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
adela gardenia Left_bar_bleue100 / 100100 / 100adela gardenia Right_bar_bleue
Düello Gücü :
adela gardenia Left_bar_bleue50 / 10050 / 100adela gardenia Right_bar_bleue

adela gardenia Empty
MesajKonu: Geri: adela gardenia   adela gardenia Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 7:09 am

Açılan konuları okumadıysanız hatırlatmak istiyorum .

Elyssa Lizzié Raymond demiş ki:
Arkadaşlar bundan sonra rpg * lerinizin konusu okula başlamanız , gelmeniz , seçmen şapka ... gibi şeyler olmasın.
Daha ilgi çekici konular seçiniz. Şu ana kadar yazılanlar kabulümdür . Ama bundan sonrası kabul edilmeyecektir.

Godrics Hollow Admin Kadrosu ...

Yeni bir dönem rpg *si kabul değildir. Ayrıca sırf 25 satır olsun diye cümlenin ortasında alt satıra geçmen çok saçma olmuş. Renkler hakkında da pek bir bilgin yok .
RPG dershanesine katılman şart !

Not: Rpg *n puanlanmayacaktır....
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm

adela gardenia
1 sayfadaki 1 sayfası