Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyü Basını Çalışanları

+19
Tierra Squidna
Cynthie Blanche
Adrasteia Quiwen
Vienetta Pershie
Jacob Nathaniel Pentagon
Chanelle Brooke
Eliott McNaught
Jessica Sleet Norabel
Penelope Christina Lion
Elais Anja Brennt
Elyssa Lizzié Raymond
Robert de Marqué Albusan
Caroline Karnelblood
London Mia Harvell
Ella Hilary Bagterlayer
Larissa Precious
Alexei Nikola Tesla
Ellie Hill Chimera
Diana Swennie Rosenbaum
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:43 pm

Godric's hollow'un msn adresinde bunu belirtmiştim bla bana teklif etti olurmusun diye kabul edeyimmi dedim sen bilirsin dediler şimdi ben yardımcısı mıyım değilmiyim?
Elyssa Lizzié Raymond
Muggle'sınız lütfen rütbenizi bir an önce belirleyiniz.
Elyssa Lizzié Raymond

Gerçek İsim : Şeyma.
Sihirsel Soy : Melez
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:48 pm

Caroline Karnelblood demiş ki:
Godric's hollow'un msn adresinde bunu belirtmiştim bla bana teklif etti olurmusun diye kabul edeyimmi dedim sen bilirsin dediler şimdi ben yardımcısı mıyım değilmiyim?

Haber bırakman lazım kabul edilmesi için. Ayrıca hogwarst gazetesi kontenjanı doldu başka bir şeye başvurmalısın.
https://godricshollow.yetkin-forum.com/forum.htm
Caroline Karnelblood
Sanatçı
Sanatçı
Caroline Karnelblood

Gerçek İsim : ceren
Sihirsel Soy : muggle doğumlu
En Belirgin Özellik : Cesaret. Fevrilik. Hayalgücü.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue36 / 10036 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:49 pm

Tamam bnim çin sorun değil kütüphane bana yeter. Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 595290
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 3:04 pm

Başvuru formu:
Karakter Ad-Soyad: Robert Albusan

Mezun Olunan Bina: Gryffindor
Rp Puanı: 71
İstenilen Mevki: Yazarlık
Hangi Gazete: Gelecek Postası

Örnek Haber:

Söylenenler Doğru Mu? Raymond Gerçekten Bir Melez Mi?

Evet, sevgili okuyucular özel muhabirimiz Robert Albusan sizler için araştırdı ve sonunda Hogwarts müdür yardımcılarından Elyssa Raymond' un büyük yolsuzluğunu buldu. Aynı zamanda Hogmeade' de bir dükkan işleten Özel Muhabirimiz Robert Albusan Elyssa Raymond' un bir çok kere zengin ve yaşlı büyücülerle gördüğünü söylüyor. Ve eklemeyi unutmuyor sadece bir kere görüyorum ve seksenlik çapkınlar sanki bir gündüzdüşü büyüsüne uğramış gibiler. Belki bu yaşlılıklarındadır dersiniz ama değil Tılsım Profesörü Mr. Jasonu görseydiniz o da aynıydı. diyor Özel Muhabirimiz Kimbilir belki de denilenler doğrudur Elyssa Raymond gerçekten de bir melezdir. ( Yarı Veela) Bu söylentiler ve daha fazlası için sayfa 8' e bakın.

----------------------------------------------------------

BEKLENEN DÜĞÜN

Ünlü sanatçı ve dükkan sahibi olan Caroline Karnelblood(24) ve Özel Muhabirimiz Robert Albusan(24). Geçtiğimiz gün Anka Kuşu Malikanesinde yapılan şölenle evlendi. Bu düğüne ait ayrıntılar sadece Gelecek Postasının 7. sayfasında...

Umarım yeterlidir =) Şuan süsleyemedim resimle fakat merak edilmesin süsleme benim işim ;) Ayrıca Ely bu sadece uydurma bir haber :D
https://godricshollow.yetkin-forum.com
Elais Anja Brennt
-

Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:36 pm

Rütbenize ekleniyor (:
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 10:05 pm

Karakter Ad-Soyad: Penelope Christina Lion
Okuduğunuz Bina: Gryffindor
Sınıfınız: 6
Rp Puanı: 80
İstenilen Mevki: Baktım meslek değiştirenler falan olunca baya bir karışmış durum ama editör yardımcılığının artık boş olduğunu çıkarabildim sanırım.Alanlar olduysa da artık online olmadıkları için problem yaratacağını düşünmüyorum. Hatta iki editör oluryorsa şansımı denemek isterim :)
Hangi Gazete: Cadı Kazanı
Örnek Haber:

Ellyssa Raymond'a ne oldu?

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Amp4co

Hogwarts'ın açıldığı ve derslerin çok sıkışık olduğu bu dönemde Elyssa Raymond gibi değerli bir profesörün ortadan kaybolması bir hayli ilgimizi çekti. Profesör Elyssa'nın izin alarak uzun bir dünya turuna çıktığı söylense de bu bize bir hayli ilginç geldi. Tüm büyücülük dünyasının güvendiği hogwarts müdüresi nerede?

CK ekibi olarak sizler için araştırdık!

(Devamı sayfa 8'de...)

Elyssa kaçırıldı mı?

Bazı kaynaklara göre (bknz: Gelecek Postası Özel Muhabiri Robert Albusan) Elyssa kaçırıldı. Mr Albusan Elyssa'nın en son Knockturn yolunda görüldüğünü belirtti. Ardından Borgin & Burcks karanlık eşya dükkanına giren genç cadı, bundan sonra ortalıklardan kayboldu. Yakın arkadaşları bunun hiç Elyssa'nın yapmayacağı bir haraket olduğunu bildiriyor. Robert'sa onu acil aramamız gerektiği görüşünde. Profesör Raymond Borgin & Burks'ta ne yapıyordu? Robert doğru söylüyor olabilir mi?

Diana İnkar Ediyor!

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 2wnmn2q

Diana'nın bu konuda ki garip tavırları hepimizin içine süphe düşürdü! Elyssanın seyahatte olduğunu sürekli yineleyen genç müdire kızarıyor,dili tutuluyor ve gözlerini kaçırıyor. Robert bu konuda söyle diyor ; "Bence Diana sadece kendi hatalarının üstünü örtmeye çalışıyor. Onu bir Hogwarts ziyaretim sırasında Elyssa'yı kovarken gördüm. Hogwarts yanlış ellerde bir müdüre olarak sorumluluklarını yerine getiremiyor"
Robert'ın bu konuda haklı olduğunu söylemiyoruz elbette fakat Elyssa'nın izin süresi boyunca geçici bir profesör atanması gerektiği kanaatindeyiz.

Veliler isyan ediyor. Hogwarts'da dersler boş geçiyor!

Velilerimizden Caroline Carnelblood bu konuda ki üzüntülerini şöyle dile getiriyor ; Elyssa çok sevdiğim bir dostumdu. Kaçırılmış olmasından endişeleniyorum. Öte yandan hogwarts'a yeni bir biçim değiştirme profesörü gerek. Elyssa'nın yoklulğunda Hogwarts diğer büyücü okullarından geri kalmamalı. Bu vaftiz kızm Penelope'un en sevdiği dersti."

Bu sorun çözülür mü bilmiyoruz fakat CK ekibi olarak üstümüze düşeni yapmaya devam ediyoruz!

Bir daha ki sayımızda buluşmak üzere;
Esen Kalın.
Elais Anja Brennt
-

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 3:42 am

CK Editörü şu anda Hill. O da aktif. Eğer istersen editör yardımcısı olabilirsin. ^^
Penelope Christina Lion
Büyücü
Büyücü
Penelope Christina Lion

Gerçek İsim : Şafak
En Belirgin Özellik : Değişmeyen tek şey değişimdir.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue41 / 10041 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:06 pm

İki kişi olamıyorsa eidtör yardımcısı olabilirm ^^
Ellie Hill Chimera
Ellie Hill Chimera

Gerçek İsim : Eda#
Sihirsel Soy : Temiz kan :P
En Belirgin Özellik : .
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 6:26 am

İki tane olunabiliyorsa Bilgesu da olsun ben zaten bi kaç hafta sonra gideceğim. Benim için hiçbir sorun yok yani :) Hatta olursa iyi olur.
Jessica Sleet Norabel
Yönetim, Uçuş Profesörü
Yönetim, Uçuş Profesörü
Jessica Sleet Norabel

Sihirsel Soy : Melez
En Belirgin Özellik : Saf nefreti.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:22 pm

O zaman editör rütbesi verdim ^^
Eliott McNaught

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:51 pm

Karakter Ad-Soyad:Eliott McNaught
Okuduğunuz Bina:Ravenclaw

Sınıfınız:3.sınıf
Rp Puanı:73
İstenilen Mevki: editörlük veya yazarlık
Hangi Gazete:Hogwarts gazetesi
Örnek Haber:

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Adszbi
Elais Anja Brennt
-

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:17 am

Yazarlık rütbesi verildi.
Chanelle Brooke
Chanelle Brooke

Sihirsel Soy : Melez *-*
En Belirgin Özellik : -
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 6:41 am

Karakter Ad-Soyad: Chanelle Brooke
Okuduğunuz Bina: Rawenclaw
Sınıfınız: III. Sınıf
Rp Puanı: 95
İstenilen Mevki: Yazar
Hangi Gazete: Cadı Kazanı
Örnek Haber:

Spoiler:

*Son günlerde aldığmız duyumlara göre Hogwarts 'ın başarılı profesörü Desiree Parker, başkalarıyla görülmüş. Okul içindeki öğrencileri tarafından oldukça sevilen Bayan Parker, okul dışında oldukça dikkatsiz.
    Aynı okulda müdürlük yapan Jack Leonél 'i tesadüfen Ocean Bar 'da ratladık. Üstelik yanında da tahmin edebileceğiniz biri vardır. Evet, sesleri duyabiliyorum. Desiree Parker.
    Bu haber üzerine çıkan dedikodular oldukça büyüktü. Bazıları Bayan Parker için oldukça kötü söylentiler çıktığını söylüyor. Bay Leonél 'e yalakalık yapıp, daha yüksek mevkilere çıkmak için beraber dolaştıkları söyleniyor. Çoğu kişi bunu yalanlasada öğrencilerin diline düştünüz bir kere Bayan Parker.
    Aynı gecenin akşamı çekilen fotoğrafta oldukça yakın gözükmelerine rağmen bu haberi yalanladılar. Gazetemizde çalışan birini farkedince hemen ayrıldılar ve bize görünmemeye çalıştılar. Üzgünüm Bayan Parker, bizden kaçamazsınız. Özellikle bu olaydan sonra Bay Leonél 'in kariyerinin düşeceği görünüyor. İşte sizin içi yakaladığımız o fotoğraf;

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 8ed8499a

-----------------------------------------------------------------------

Sır Gibi Cinayet

7 Eylül 'de Hogwarts içinde kayıp olan 17 yaşındaki Janice Clemence için arama çalışmaları devam etmekteydi. Günler geçtikçe ailesinin umutları tükenmeye başlamıştı. Janice 'in annesi yas tutuyordu.
Fakat geçen Cuma akşamı ailesine bir telefon geldi. Kızlarının cesetlerini bulduklarını haber verdiler. Bunun üzerine acılı aile perişan hale geldi.
Araştıran dedektiflerin dikkatini çeken en önemli şey Janice 'in cesedinin Hogwarts 'ın arkasında bulunmuş oluşuydu. Dedektifler etrafı karış karış incelesede katil ile ilgili herhangi bir sonuca ulaşamadılar. Durum böyle olunca aile delirdi.
Hogwarts 'ı dava edeceğini söyleyen Clemence ailesi yatıştırılmaya çalışıyor. Bu sır gibi cinayet ile ilgili dedikodular etrafı sarmış durumda. Bazıları ölümyiyenler tarafından öldürüldüğünü söylesede ortada bir kanıt yok. Hal böyle olunca Hogwarts ününü yavaş yavaş kaybediyor.
İşte 17 yaşındaki Janice Clemence 'in bi fotoğrafı ;

Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 F2eb6dc7

Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

Gerçek İsim : Ayşin.
En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:42 am

Kabul edildi.^^
Jacob Nathaniel Pentagon
Jacob Nathaniel Pentagon

Gerçek İsim : Sercan
En Belirgin Özellik : -
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 1:58 pm

Karakter Ad-Soyad: Jacob Nathaniel Pentagon

Okuduğunuz Bina: Hufflepuff

Sınıfınız: III. Sınıf

Rp Puanı: 70

İstenilen Mevki: Yazar

Hangi Gazete: Hogwarts
Örnek Haber:

GELECEK POSTASI SAYI-1 ÜCRET:75 Knut

TRANSİLVANYA SORUNU

Bu basit bir dedikodu değil. Bu klasik Gelecek Postası haberlerinden de değil. Bu tam anlamıyla bir facia. Bakanlığın aleyhinde oluşan bir facia ile karşı karşıyayız. Sanırım facianın ne olduğunu merak ediyorsunuzdur? Bunca senedir Bakanlığın oluşturduğu yasalar, kanunlar ve kararnamelerde; kurtadamlar, atadamlar ve daha bir çok yaratık insan aşağısı olarak nitelendiriliyor. Hatta yaratıkların "Ben insan aşağısıyım" diyerek gurur ezici bir şekilde boyun eğmesi gerekiyor. Bu kanun bundan 2 sene önce vefat eden eski Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Kontrolü Dairesi Başkanı James Sidious'tan başkası değil. Onun ortaya attığı bu önerge Sihir Bakanımız tarafından onaylanmıştı. Bu kanuna uymak istemeyen kurtadamlar ve atadamlar bu sorunun çözümünü isyanda buldu. Yıllardır uysal olan atadamlar bile bu isyana destek veriyorlar. Ve şimdi Hogsmeade'de, Diagon Yolunda, Los Angeles'ta ve daha bir çok yerde kanlı ulumaların çığrılması mümkün. Halk korku içinde kurtadamların ve atadamların şehirlerine gelmesini bekliyor. Halk kıyım ile karşı karşıya. Ve bakıyorsunuz da hiç bir büyücü yerleşim mekanında bir tane bile seherbaz yok! Bu özgürlükleri için kana susamış yaratıklar daha kaç kişiyi öldürecek? Kaç kofti kendini savunamayarak "büyücü aşağısı" bir şekilde ölecek? Okuyucularım. Yapmaları gereken yıllar önce onları insanlarla bir tutmak ve bir barış ortamı oluşturmaktı. 17 ölüye sebep olduğu için kim geceleri rahat uyuyamayacak? Kimin mezarda kemikleri sızlayacak? Ya yasayı yok edin. Ya şehirlere seherbaz gönderin. Ama biliyoruz hiç birini yapmayacaksınız. Siz oradaki halkı dillerini bilmedikleri uzak topraklara sürgün edeceksiniz...

Bu resmi büyütResmi küçült Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Www.harikasozler.net_-_Kurtadam

TARTIŞMA

Hogwarts'ın Soyut Bilimler Profesörü Elenora Lauren Whssl -sanırım- gezmek için geldiği Moskova'nın bir parkında biriyle karşılaştı. Bu bir vampir olan Svetlena Discordia'dan başkası değildi. Tavırlarından birbirlerinin saçlarını başlarını yolmak istedikleri belli oluyordu. Peki ya bu kavga neden olmuştu? Profesör Elenora, Svetlena'nın vampir cazibesi ve güzelliğini mi kıskanıyordu? Yoksa Svetlena, Profesör Elenora'nın güzelliğini mi kıskanıyordu? Aileler arası oluşan bir durum mu vardı? Yoksa basit bir çocukluk kavgasımıydı? Bunu zaman gösterecek ama hangisi olursa olsun bir profesörün böyle davranmasının ne kadar doğru olacağı tartışılır. Umarız bu sorunu halletmişlerdir.

PREFESÖRLERİMİZİ TANIYALIM
Sayın okucuyularım. Bu sayımızda aramızda bulunan ve en sevilen öğretmen gururunu taşıyan bir profesörümüzü tanıyacağız. Kimden mi bahsediyoruz? Tabii ki Elenora Lauren Whssl'den. Kendisi en sevilen profesör seçildi. Şimdi onu tanıyalım. Sanırız çocukluğundan beri Svetlena ile aralarında bir problem var. Çocukluğu ile ilgili ulaşabilen tek bilgi bu. Aşk hayatına gelirsek üç sevgili çürütmüş bir bayan. İlki Justin Edward Megera. Oysa eski günlerde ne kadar mutlulardı değil mi? Bir anda kimden kaçtıysa kaçtı. Kaçtı işte. İkincisi ise bir Hogwarts rekoru. 3 ya da 5 dakikalık bir partner geçmişi de oldu. Oliver Megera ile. Oliver Elenora için ailesini reddetti. Fakat Hogwarts Rekorlar Kitabına girdi. Şimdi ise Albus ile birlikteler. Dileriz çok mutlu olurlar. Ve şimdi yazarımız Eddie Discordia'nın ropörtajını yayınlıyoruz.
Turuncu( Profesör Elenora)
Kahverengi(Gelecek Postası yazarı)

-Öncelikle Merhaba

-Merhaba

-En sevilen öğretmen seçilmek nasıl bir duygu kendinizi
nasıl hissettinz bunu öğrenince ?

-Öncelikle teşekkür ediyorum . Beklemiyordum diyebilirim . Gerçekten diğer arkadaşlarım da bu konuda çok iyi . Fazla bir şey söylemek istemiyorum . Fakat bir çok profesörden sonra göreve başlamıştım . Bu benim için gurur verici .

-Okuldaki profesörler hakkında neler düşünüyorsunuz ?

-Ayırmak istemem .Hepsi hepsi çok başarılılar .

-Diğer profösörlerle aranız nasıl ?

-Normal bir profesör ilişkisi . Çok yakın olduğum bir profesör yok . Hepsiyle aynı şekilde iyiyim .

- Profesörlerden biri ile aranız iyi değil anladığım kadarıyla onun kim olduğunu söyleyebilir misiniz ?

-Malesef

-Svetlena Discordia ile kavgalı olduğunuz söyleniyor bu doğrumu ve neden kavgalısınız ?

-Geçmişten gelen bir anlaşmazlığımız vardı . Fakat bunu açıklığa kavuşturduk .

-Geçen yıl SYB profesörüydünüz peki ya ne oldu da Soyut
Bilimlere geçtiniz ?

-Soyut Bilimlerle uğraşmayı daha çok sevdiğimi fark ettim . Soyut Bilim dersini işlerken daha fazla zevk alıyorum . Zaten felsefe vazgeçilmezim .

-Sevgilinizle aranız nasıl şu aralar fazla görüşmediğiniz hatta küs
olduğunuz söyleniyor bu söylentiler hakkında söylemek istediğiniz bir
şey varmı ?

-Söylentiler yanlış . Küs değiliz,aramız oldukça iyi . Fakat işlerimizin yoğunluğundan fazla görüşemiyoruz .

-Peki ya sevgiliniz ile evlilik ne zaman bunu merak eden bir çok insan var özelliklede öğrencileriniz ?

-Bu soru cevaplamak için çok erken . Fakat uzun bir süre düşünmüyoruz

-Bu hoş sohbeti burada sonlandırmak zorundayım...Zaman ayırdığınız için teşekkürler...

-Ben teşekkür ederim .

KAZABLANKA
Büyücü Dünyası yeniden bir ilkle karşı karşıya; yönetmenliğini Lennon Cossack'ın üstlendiği, yapımcılığını Hollywood Film Yapım ve LAHO Şirketler Topluluğunun paylaştığı, Başrollerde star Hector Jones'un, Jacob Nathaniel Pentagon'un, Sydney Vanessa Mc'Reid'in ve Oliver Megera'nın oynadığı filmin adı Cazablanka. Alman S.S Kumandanı Karl Wollf'tan kaçmaya çalışan ve bir gerila olan Victor Lazlow ve onun trajikomik hikayesini anlatıyor. Bize bu filmi verdikleri için;
Yaşa Lennon!Yaşa Hector!Yaşa Jacob!Yaşa Sydney!Yaşa Oliver!

KAYBETTİKLERİMİZ
Her sayımızda aramızdan ayrılan bir kişiyi anacağız. Ve bugün hepimizin yakından tanıdığı birini anıyoruz. Vefatı bundan iki yıl önceydi. Yağmurlu bir havada, bir harabeydi. Sakin Sessiz, iğrenç bir harabedeydi. O anı ismini vermek istemeyen ama orada olan bir kişiden dinliyoruz;
Oradaydım. Ölüm Yiyenler iğrenç büyüleri ile saldırıyorlardı. İnanılmaz derecede kayıplar veriyorlardı. Karanlık Lord olaya giremeyecek kadar korkaktı. Hiç bir şey yapmadan onu bekliyordu. Albus'u. Ve Albus ortada belirdiğinde fare sürüsü gibi kaçıştıran ölüm yiyenler tekrar birleştiler. Savaş kaldığı yerden devam ediyordu. Jacob biraz önce zor bir büyü yaptığı için yorulmuştu fakat içeri gelip geri döndüğünde kendine gelmişti. Ne olduğunu anlamamıştım. Bir anda Jacob'ın sesini duydum. "Albus Dur!" ama yaramamıştı. Baktığımda Dumbledore yerde uzanmış yatıyordu. Büyük Albus. Ejderhaçiçeği olduğum için kimse bana yaklaşmazken benle sırlarını paylaşan Albus artık yoktu. Ama o eminim Tanrı'nın yanında güvendedir.

SAYININ ÇİFTİ
Bu sayımızın çifti; Venice Sahilinde düğünleri olan Hogwarts Okul Müdürü Zacharias Megera ve onun biricik sevgilisi Kate Heitmann. İkisi de saadetler dileriz. Umarım istedikleri kadar mutlu olabilirler.

Zacharias Megera&Kate Heitmann

YEMEK TARİFİ BÖLÜMÜ
Yemek; Haşlanmış Patatesli Dobli Yumurtası
Bir kaseye Aguamenti büyüsüyle su doldurun. İçine 2 patates koyun. Asanızdan ateş püskürttükten sonra 2 dobli yumurtasını da içeriye atın ve karıştırın. Kapağını kapatıp basit bir bombardo büyüsü yapın ve yemeğinizi afiyetle yeyin.

HOGWARTS DEDİKODULARI

1- İyiler&Kötüler
Bu iki tarafın düşmanlıkları bariz ortada. Ya öğrenciler? İki tarafın aralarındaki bu gerginlik öğrencilere bile yansımış durumda. B
ir tarafta Benévolo başkanı Eowyn ve diğer tarafta Slytherin'in kötü kızı Lyndsey. Aralarındaki düşmanlık Hogwarts sınıflarını aşmış durumda.Düşmanlıklarını onları tanıyan tüm büyücü dünyası biliyor.Peki ya son günlerdeki halleri bunları bilen pek insan olduğunu düşünmüyoruz...
Şok! Şok! Şok! Bu iki rakip barışıyor mu? Geçenlerde oldukça arkadaşça konuşurken görülen bu iyi kız sanırım barışmaya doğru ilerliyor.Peki ya bu nasıl oldu Lyndsey iyi bir kız mı oldu ? Yoksa Eowyn onun gibi birisi olmaya mı karar verdi ? Ya da aralarındaki düşmanlığı bitirmek için iki tarafta çok mu istekli ?
Bir daha ki sayımızda tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz...

2- Albantar Nerede?
Hogwarts'ın başarılı öğrencilerinden olan Albantar Sidious uzun zamandır etrafta görünmüyor.En son onu göl kenarında gören arkadaşları merak içinde.Hogwarts'dan gelen habere göre onun kaçıp Yasak ormana gittiği ve orada hayatını kaybettiği.Peki ya cesedi o nerede ? Bu konu hakkında henüz kesin bir bilgi yok fakat araştırmalar hala devam ediyor.Okulun çevresi ve Yasak Orman didik didik aranıyor.Eğer bulunamazsa Hogwarts'a tepkiler artabilir ve aileleri bu olay karşısında öğrencilerini okuldan alabilir.Bu konuyla ilgili olarak Sihir Bakanlığı Hogwarts'a müfettiş göndermeyi düşünüyor.Umarız ki Albantar bulunur ve Hogwarts'ın başı belaya girmez.

3- Evlilik
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Müdürü Zacharias Megara ile Sihir Bakanlığının başarılı Seherbaz'ı Kate Heitmann evleniyor!
Uzun zamandır birlikte olan çift sonunda evlilik kararı aldı. Düğünleri şu an sihir dünyasında en çok konuşulan şeyler arasına girmeyi başardı. Oldukça kalabalık olacak olan düğünde Hogwarts profesör ve görevlileri,Öğrencileri,Sihir Bakanlığı çalışanları ve Syn.Sihir bakanımız, ayrıca tüm Sihir dünyasından bir çok kişi ve tabiki Sihirli Basın olarak bizlerde orada bulunacağız.İkisine de mutluluklar diliyoruz.Eğer onlarda kabul ederlerse onlarla düğünden sonra bir röpörtaj yapmak isteriz.Biz isteğimizi onlara bizzat göndereceğiz. E
min olabilirsiniz.
Sevgi ve Saygılarımla

Jacob Nathaniel Pentagon

* Başka bir rpg sitesinde çıkardığım bir sayıdır.
http://wildkingdoms.my-rpg.com
Diana Swennie Rosenbaum
Cadı
Cadı
Diana Swennie Rosenbaum

En Belirgin Özellik : Duyguları ile hareket etmesi.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:10 pm

Tamamdır.^^
Robert de Marqué Albusan
Hogwarts Müdürü
Hogwarts Müdürü
Robert de Marqué Albusan

Gerçek İsim : Robert de Marqué Albusan
Patronus : Zümrüdüanka Sihirsel Soy : Safkan
En Belirgin Özellik : Albus Dumbledore Hayranı
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:55 pm

Gelecek Postası adına şuana kadar haber yazan tek yazar benim sanırım ve Editörü de ortalarda yok sanıyorum(Kim olduğunu bilmiyorum daha doğrusu)

Eğer mümkünse Editörlüğe Adayım.
Elais Anja Brennt
-

Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:11 pm

Onaylandı.
Vienetta Pershie
Dırdırcı Editörü
Dırdırcı Editörü
Vienetta Pershie

Gerçek İsim : Ely.
Sihirsel Soy : Safkan.
En Belirgin Özellik : Çılgınlığı sanırım, sürtüğün teki işte.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 1:51 pm

Karakter Ad-Soyad: Vienetta Pershie
Okuduğunuz Bina: Slytherin mezunu.
Sınıfınız: Mezun oldum ben yavrum.
Rp Puanı: 90
İstenilen Mevki: Editör
Hangi Gazete: Dırdırcı
Örnek Haber: Şok İtiraf.
Büyü dünyasının başarılı isimlerinden Nessie Nequam'ın kaybolmalarını açıkladı. Genç bayan, tüm itibarından vazgeçip amansızca bir aşka tutulduğunu itiraf etti. İşindeki sorumsuzluğunu da kabul ediyor. Her şeyinden vazgeçip evine kapanmak isteyen Nessie'nin çaresiz halleri gözden kaçmıyor. Böylesine önemli bir işe sahip olup, büyü dünyasına adını altın harflerle yazdırmış olan bir kadının bunları yapması cadı ve büyücülerden sert tepkiler alıyor.

*Acelem olduğundan pek bir şey yazamadım, üzgünüm.
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 2:09 pm

Tamamdır.^^
Cynthie Blanche
The Magic Whispers Editörü
The Magic Whispers Editörü
Cynthie Blanche

Gerçek İsim : S.
En Belirgin Özellik : Asi.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue44 / 10044 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 10:09 am

Karakter Ad-Soyad: Cynthie Blanche
Mezun Olunan Bina: Slytherin
Rp Puanı: 88
İstenilen Mevki: Editör
Hangi Gazete: The Magic Whispers ( Yeni bir kuruluş olan 'Sihirli Fısıltılar' içinde tüm yönlerden haber bulunduruyor. Bu haberlerin bazıları gerçekte olabilir, yalan da! Kendinizi aklamaya hazır mısınız? )
Örnek Haber:

Son zamanların en büyük sihir dahisi olan Artemis, gece yarısını beş geçe hoş bir kızılla görüntülendi. Yaklaşık bir saat kadar bir bankın üzerinde oturdular ve hararetli bir şeyler konuşurken, kız birden sihir dahisinin üzerine atlayıp onu deli gibi öpmeye başlayınca Artemis'de aynısını kıza yaptı. Sonuçta açık bir ortamda öpüşmek gerçekten hiç hoş bir durum değil. Kızın aile fertlerinin de şu anda bu haberi okuduğuna eminiz. Genç kızın adını bilmememize rağmen, yetişkin olmadığını tipinden herkes anlayabilir. Kız yakışıklıyı bulduğu için mi sevinsin, yoksa görüntülendiği için mi üzülsün şu anlık buna o karar versin.
Unutmayın; her nerede olursanız olun, fısıltılar daima en ortalık yerde gezer. Dikkatli olun! Yakalanabilirsiniz!
Tierra Squidna
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Tierra Squidna

Gerçek İsim : Şeyma.
Özel Yetenek : Görücü.
Meta.
En Belirgin Özellik : Kendinden emin.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:18 am

Verilmiş.^^
Desarae Elicia Sunny
Sun Day Radyosu
Sun Day Radyosu
Desarae Elicia Sunny

Gerçek İsim : Begüm2
Sihirsel Soy : Kutsal kana su katılmış
En Belirgin Özellik : merhametsiz
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue92 / 10092 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 5:46 pm

efenim Sun Day Fm adlı bir radyo açmak istiyorum.
Basın sadece gazete ve dergiden oluşan bir camia değildir.
gereğini arz ederim.
Adrasteia Quiwen
Durmstrang V. Sınıf
Durmstrang V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Özel Yetenek : Çataldil.
En Belirgin Özellik : Kibri ve umursamaz tavırları.
Rpg Puanı :
Düello Gücü :

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 2:58 am

Hallettim.^^
Anežka Bogačiovas
Beauxbatons V. Sınıf
 Beauxbatons V. Sınıf
Anežka Bogačiovas

Gerçek İsim : Su. '2
En Belirgin Özellik : Kibirli, soğuk, hesapçı.
Rpg Puanı :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue
Düello Gücü :
Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue48 / 10048 / 100Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Büyü Basını Çalışanları   Büyü Basını Çalışanları - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:53 am

Karakter Ad-Soyad: Swan Ermolai
    Okuduğunuz Bina: Ravenclaw mezunu.
    Sınıfınız: Mezun.
    Rp Puanı: 95
    İstenilen Mevki: Editör & Yazar {hangisi boşsa}
    Hangi Gazete: Gelecek Postası
    Örnek Haber: Kaçkını kaçırırlarsa?
    Hogwarts kaçkını genç Wishbourqe Dallas, geçtiğimiz salı günü Çatlak Kazan yakınlarında, iki seherbaz tarafından yakalandı. Duyumlarımıza göre genç Dallas, yakalandığı sırada Ölüm Yiyen'lerden bir takım büyücü ile bir anlaşma yapmak üzereymiş. Şu sıralara aşırı agresif olan seherbazlarımız ise bu işe el koymakla yetinmemiş, Wishbourqe'u bir güzel tartaklamış. Ancak Ölüm Yiyen'lerin boş durmayacağını bildiğimiz gibi, o iki seherbazın ölümüne yol açtıklarını ve genç Dallas'ı oradan hemen kaçırdıklarını da öğrenmiş bulunuyoruz. Sadece kaçkın olmakta edindiği suç kat sayısını ikiye ya da zilyonlara katlamış olan genç Dallas'ın ne yapacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Diğer detaylar ve yeni olaylar için bizimle kalın.

Büyü Basını Çalışanları
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Hogwarts Çalışanları
» Sıçrayan Kara Büyü
» Luminight Büyü Listesi